Datums 23. septembris, 2022 – 9. oktobris, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Ulbrokas Pērle
Ulbroka

Turpinās vides izstādes “Ar vienu vilcienu rītdienā” ceļojums pa Latvijas novadu pašvaldībām, kas interesentus iepazīstina ar “Rail Baltica” tapšanu.

Drīzumā izstāde uz Ropažu novadu atceļos no Baldones, lai sniegtu atbildes uz iedzīvotāju interesējošiem jautājumiem par “Rail Baltica” projektu – kāds būs dzelzceļa līnijas novietojums, kur būs stacijas, cik ātri varēs ar vilcienu ceļot.

“Rail Baltica” dzelzceļa līnija Ropažu novadu šķērsos Stopiņu pagastā, tuvumā esošai 1520 mm platuma dzelzceļa stacijai “Saurieši”. Pie Kultūras centra “Ulbrokas pērle” izstāde būs aplūkojama no 23. septembra līdz 9. oktobrim.

Ieplāno, apskati un uzzini svarīgāko par #RailBaltica dzelzceļa līniju Latvijā.

Izstādes nosaukums “Ar vienu vilcienu rītdienā” atspoguļo “Rail Baltica” projekta būtību. “Rail Baltica” vilciens savienos Latviju un Baltiju ar pārējo Eiropu. Nepiedzīvoti ātri, ar vienu rokas vilcienu vai pat vienā elpas vilcienā tas savienos mūsu pirmo pieturas punktu ar galamērķi - rītdienu.

Izstādi tapusi ar Eiropas Savienības Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta atbalstu sadarbībā ar novadu pašvaldībām un projekta ieviesējiem Latvijā.

Ieeja bez maksas