Nozares ziņas Pasts Sakari
Pasts

Trešdien, 28. februārī, plkst. 15.00 VAS "Latvijas Pasts" un Satiksmes ministrija aicina uz klātienes preses konferenci, lai informētu par pirmajiem secinājumiem pēc konsultatīvā darba pie nacionālā pasta operatora nākotnes scenārijiem.

Klātienes preses konference norisināsies VAS "Latvijas Pasts", Ziemeļu ielā 10, un tajā piedalīsies:

  • Kaspars Briškens, satiksmes ministrs;
  • Kaspars Rokens, VAS "Latvijas Pasts" padomes priekšsēdētājs;
  • Beāte Krauze-Čebotare, VAS "Latvijas Pasts" valdes priekšsēdētāja.

28. februārī VAS "Latvijas Pasts" organizē domu apmaiņas darbnīcu kopā ar diskusiju, kurā dažādu jomu eksperti – publiskā sektora un nevalstisko organizāciju pārstāvji – apsvērs un analizēs potenciālos nacionālā pasta operatora attīstības virzienus.

Atsaucoties uz sabiedrībā apspriesto VAS "Latvijas Pasts" attīstības plānu, iesaistītās puses izvērtēs pakalpojumu klāstu un pieejamību, kā arī apskatīs alternatīvus pasta un finanšu pakalpojumu saņemšanas veidus, lai parūpētos par parocīgu pakalpojumu nodrošināšanu iedzīvotājiem, tai skaitā senioriem un cilvēkiem mazāk apdzīvotās vietās.

“Domājot par piemērotāko pasta nodaļu tīklu, nākamie uzņēmuma soļi ietver padziļinātu dialogu ar visām iesaistītajām pusēm un paredz vienotu izpratni. Šīs iniciatīvas mērķis ir vienoties par VAS "Latvijas Pasts" nākotnes virzību un lomu valsts tautsaimniecībā,” pauž VAS "Latvijas Pasts" valdes priekšsēdētāja Beāte Krauze-Čebotare.

Par VAS "Latvijas Pasts"

VAS "Latvijas Pasts" sniedz visplašāko pasta pakalpojumu klāstu visā Latvijā vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās. Uzņēmums nodrošina universālā pasta, eksprespasta, komercpārvadājumu, maksājumu, preses, pakomātu un filatēlijas pakalpojumus. VAS "Latvijas Pasts" ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 2300 darbinieku.

Papildu informācija:

Laila Kļaviņa | Komunikācijas un filatēlijas daļas vadītāja
E-pasts: pr@pasts.lv, laila.klavina@pasts.lv
Mobilā tālruņa numurs: +37129256012