Datums 28. jūnijs, 2022 – 13. jūlijs, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Iecava
vides izstāde "Ar vienu vilcienu rītdienā"

Turpinās vides izstādes “Ar vienu vilcienu rītdienā” ceļojums pa Latvijas novadu pašvaldībām, kas interesentus iepazīstina ar “Rail Baltica” tapšanu.

Drīzumā izstāde uz Iecavu atceļos no Bauskas, lai sniegtu atbildes uz iedzīvotāju interesējošiem jautājumiem par “Rail Baltica” projektu – kāds būs dzelzceļa līnijas novietojums, kur būs stacijas, cik ātri varēs ar vilcienu ceļot.  izstāde būs aplūkojama no 28. jūnija līdz 13. jūlijam.

Atklājot vides izstādi Iecavā, 1. jūlijā plkst. 15.00 aicinām iedzīvotājus uz tikšanos Kultūras namā ar “Rail Baltica” projekta pārstāvjiem. Iedzīvotāji jautājumus var iesūtīt arī iepriekš, rakstot uz e-pasta adresi: info@railbaltica.org

Ieplāno, apskati un uzzini svarīgāko par #RailBaltica dzelzceļa līniju Latvijā.

Izstādes nosaukums “Ar vienu vilcienu rītdienā” atspoguļo “Rail Baltica” projekta būtību. “Rail Baltica” vilciens savienos Latviju un Baltiju ar pārējo Eiropu. Nepiedzīvoti ātri, ar vienu rokas vilcienu vai pat vienā elpas vilcienā tas savienos mūsu pirmo pieturas punktu ar galamērķi - rītdienu.

Izstādi tapusi ar Eiropas Savienības Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta atbalstu sadarbībā ar novadu pašvaldībām un projekta ieviesējiem Latvijā.

Ieeja bez maksas.