Datums 6.–22. maijs, 2022
LaiksVisu dienu
Vieta Inčukalns
vides izstāde "Ar vienu vilcienu rītdienā"

Turpinās vides izstādes “Ar vienu vilcienu rītdienā” ceļojums pa Latvijas novadu pašvaldībām, kas interesentus iepazīstina ar “Rail Baltica” tapšanu.

Drīzumā izstāde uz Siguldas novadu atceļos no Jaunmārupes, lai sniegtu atbildes uz iedzīvotāju interesējošiem jautājumiem par “Rail Baltica” projektu – kāds būs dzelzceļa līnijas novietojums, kur būs stacijas, cik ātri varēs ar vilcienu ceļot.

“Rail Baltica” dzelzceļa līnija Siguldas novadu šķērsos Inčukalna pagastā, netālu no Vangažu dzelzceļa stacijas. Pie Inčukalna Tautas nama izstāde būs aplūkojama no 6. līdz 22. maijam.

Ieplāno, apskati un uzzini svarīgāko par #RailBaltica dzelzceļa līniju Latvijā.

Izstādes nosaukums “AR VIENU VILCIENU RĪTDIENĀ” atspoguļo “Rail Baltica” projekta būtību. “Rail Baltica” vilciens savienos Latviju un Baltiju ar pārējo Eiropu. Nepiedzīvoti ātri, ar vienu rokas vilcienu vai pat vienā elpas vilcienā tas savienos mūsu pirmo pieturas punktu ar galamērķi - rītdienu.

Izstādi tapusi ar Eiropas Savienības Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta atbalstu sadarbībā ar novadu pašvaldībām un projekta ieviesējiem Latvijā.

Ieeja bez maksas.