Nozares ziņas Pasts

Latvijas Pasts jau desmito reizi rīko tradicionālo konkursu Mans pastnieks, lai katrā Latvijas reģionā noteiktu un godinātu to pastnieku un pasta nodaļas operatoru, kuru klienti atzinuši par precīzāko, zinošāko uz izpalīdzīgāko. Lai nominētu savu labāko pasta darbinieku, Latvijas Pasts aicina ikvienu klientu vēl līdz 2021.gada 31.janvārim tiešsaistē iesniegt konkursa anketu http://anketa.pasts.lv/ vai arī nosūtīt to pa pastu ar jau apmaksātu piegādi – drukātās anketas ievietotas visos Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogos 2021.gadam, kas bez maksas tika piegādāti lasītāju pastkastītēs pirms abonēšanas kampaņas sākuma pagājušā gada oktobrī.

Latvijas Pasts patlaban saņēmis jau vairākus tūkstošus klientu aizpildītu labākā pasta darbinieka anketu – lielākā daļa joprojām tiek saņemtas pa pastu, taču būtiska iedzīvotāju aktivitāte novērojama arī tiešsaistē, izmantojot Latvijas Pasta interneta vietni http://anketa.pasts.lv/

Latvijas Pasts konkursu Mans pastnieks rīko jau desmito gadu, lai dotu iespēju pateikt paldies kādam no uzņēmuma aptuveni 2300 pastnieku un pasta nodaļu darbinieku – tieši pateicoties viņiem, katru darbdienu pasta sūtījumi tiek piegādāti uz jebkuru adresi visā valsts teritorijā gan adresātu pastkastītēs, gan tieši rokās, gan uz birojiem. Pastnieka un pasta operatora profesiju īpaši novērtē lauku reģionos, jo pasta darbinieki ir izpalīdzīgi un atsaucīgi arī ārpus tiešo darba pienākumu izpildes, ar padomu vai praktisku rīcību nereti atbalstot tos, kas paši par sevi parūpēties nespēj.

Labākais 2020.gada pastnieks un pasta nodaļas operators konkursa Mans pastnieks ietvaros tiks noskaidrots katrā Latvijas reģionā – Kurzemē, Latgalē, Vidzemē, Zemgalē un Rīgā. Iedzīvotāju vērtējumā labākie pastnieki un pasta operatori saņems vērtīgas balvas no Latvijas Pasta.

Konkursa Mans pastnieks drukātā anketa kopā ar Laikrakstu un žurnālu abonēšanas katalogu 2021.gadam jau pagājušā gada oktobrī piegādāta to klientu pastkastītēs, kas kādu no preses izdevumiem abonējuši pēdējo divu gadu laikā. Aizpildītas anketas līdz 31.janvārim jāievieto jebkurā Latvijas Pasta vēstuļu kastītē vai jānodod pasta nodaļā – anketas nosūtīšana ir apmaksāta. Savukārt tiešsaistē konkursa anketu līdz minētajam datumam iespējams aizpildīt un nosūtīt šeit

Latvijas Pasta organizētajā konkursā Mans pastnieks 2019 labākā darbinieka nominācijai tika  izvirzīti 1610 Latvijas Pasta pastnieki vai pasta operatori, par kuriem tika saņemts vairāk nekā 11 000 klientu anketu. 

 

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3200 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.


Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
E-pasts: pr@pasts.lv, vineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts | instagram.com/latvijas_pasts