Jaunumi

2019. gada 15. – 17. aprīlī Maskavā izstāžu centrā “Krokus Ekspo” notiek 24. starptautiskā transporta loģistisko pakalpojumu un tehnoloģiju izstāde “TransRussia 2019”.

Izstādē piedalās vairāk nekā 400 kompānijas no 28 pasaules valstīm, kuras sniedz kravu pārvadājumu pakalpojumus ar auto, dzelzceļa, jūras un gaisa transportu, kā arī kravu ekspedīcijas pakalpojumus, veic kravu apstrādi termināļos un ostās un piedāvā IT risinājumus.

Izstāde ir būtiski augusi un aizņem 3 “Krokus Ekspo” zāles. Nacionālie stendi ir Latvijas, kā arī Baltkrievijas, Vācijas, Irānas, Ķīnas, Indijas, Lietuvas, Igaunijas un Somijas kompānijām, bet Azerbaidžānas nacionālā grupa pirmo reizi iestādē ir pārstāvēta ar savu stendu.

Šogad Latvijas transporta nozare uzstājas izstāde “TransRussia 2019” jaunā veidolā un vienotā komandā. Jaunais zīmols VIA Latvia vieno visu Latvijas transporta nozari. Tas apvieno nozares galvenos spēlētājus, kuri vienotā komandā nodrošina mūsdienīgus, drošus, ātrus un efektīvus pārvadājumus, distribūcijas un e-komercijas pakalpojumus.

Izstādes atklāšanas dienā valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis uzrunāja izstādes dalībniekus un viesus 24.starptautiskās transporta izstādes un konferences “TransRussia 2018” atklāšanas ceremonijā.

Latvijas nacionālo stendu apmeklēja liels skaits esošo un potenciālo sadarbības partneru.
Latvijas stendā piedalās vairāk nekā 40 Latvijas uzņēmumi, t.sk. VAS “Latvijas dzelzceļš”, Rīgas un Ventspils brīvosta, Liepājas Speciālā ekonomiskā zona un Starptautiskā lidosta “Rīga”.

Informāciju sagatavoja:
Anna Bacanova
nozares atašejs Krievijas Federācijā