ViVi_kompensācija

Informācija par operatīvām izmaiņām vilcienu kustības grafikā tiek publicēta:

  • mobilajā lietotnē “Vivi Latvija”
  • tīmekļvietnē www.vivi.lv
  • kā arī par izmaiņām var uzzināt, zvanot uz diennakts bezmaksas klientu apkalpošanas tālruņa numuru 80007600

Atceltajam reisam iegādātā vilciena biļete ir izmantojama citos reisos.

Reģionālo autobusu kustības grafiks atrodams www.atd.lv/lv/pieturvietas.

Pasažieriem ir tiesības saņemt:

  • atpakaļ pilnu braukšanas maksu, ja vilciena atiešana kavējas vairāk par 15 minūtēm, salīdzinot ar kustības sarakstā paredzēto atiešanas laiku,
  • kompensāciju par tiešajiem zaudējumiem, ja vilciena pienākšana vai atiešana neatbilst kustības sarakstam vai ja reiss ir atcelts.

Pieteikumu kompensācijai var iesniegt:

Kopā ar iesniegumu jāiesniedz:

  • iegādātā vilciena biļete,
  • zaudējumus, ja tādi radušies, pamatojošie dokumenti, piemēram, cita transportlīdzekļa biļete.

Jautājumu un neskaidrību gadījumā informāciju par biļešu un iespējamo zaudējumu atlīdzināšanas kārtību var iegūt, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80007600.

Lietotāja konts www.vivi.lv mājaslapā un mobilajā lietotnē “Vivi Latvija” ir ieviests ar mērķi paaugstināt iegādāto e-biļešu drošību, to pieeju lietošanai dažādās viedierīcēs. Iegādātās e-biļetes netiek piesaistītas konkrētai viedierīcei, kā tas bija mobilajā lietotnē “Pasažieru vilciens”. E-biļetes ir izmantojamas, autorizējoties savā lietotāja kontā no jebkuras viedierīces.

Lietotāja konta izmantošana ļauj sniegt kvalitatīvāku un precīzu pasažiera apkalpošanas servisu, kā arī paātrināt naudas atmaksu par atgrieztām neizmantotām vai daļēji izmantotām e-biļetēm atbilstoši Ministru kabineta 2012. gada 28. augusta noteikumiem Nr. 599 “Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība”.

Lietotāja konta ieviešana ir ļāvusi realizēt funkcionalitāti, kad pašvaldībā deklarētie iedzīvotāji ar derīgu iedzīvotāja karti var ērti izmantot pašvaldības pabalstu e-biļetes iegādei braucieniem ar vilcienu pašvaldības norādītā maršrutā.