Jaunumi Satiksme
vizuālis

Trešdien, 19.janvārī plkst. 12.00 tiešsaistes domnīcā eksperti un iesaistīto pušu pārstāvji diskutēs par Eiropas Savienības (ES) prasībām un elektrouzlādes infrastruktūras izveidi kravas transportlīdzekļiem gar Eiropas transporta tīkla (TEN-T) autoceļiem. Domnīcas diskusijas ikviens interesents varēs vērot Satiksmes ministrijas Facebook lapā.

Domnīcas dalībnieki iepazīsies ar  ES līmenī topošo regulējumu par potenciālajām  prasībām TEN-T tīklam attiecībā uz publiski pieejamu elektrouzlādes infrastruktūras pārklājumu lielas noslodzes transportlīdzekļiem. Tāpat eksperti diskutēs par elektrouzlādes infrastruktūras smagajām automašīnām izveidošanas pamatvirzieniem un to saistību  ar publiski pieejamu elektrouzlādes infrastruktūru, kā arī par elektroenerģijas piegādes iespējām lielas noslodzes transportlīdzekļiem.

Domnīcas sēdi atklās satiksmes ministrs Tālis Linkaits un vadīs Autosatiksmes infrastruktūras departamenta direktors  Tālivaldis Vectirāns. Diskusijā piedalīsies Satiksmes ministrijas, CSDD, VSIA “Latvijas Valsts ceļi” pārstāvji, kā arī nozares sadarbības partneri un nevalstiskās organizācijas.

INFORMĀCIJA medijiem

Mediju pārstāvjiem, kuri vēlas piedalīties domnīcā, lūgums līdz 18. janvārim plkst. 16.00 pieteikties Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļā, rakstot uz komunikacijas@sam.gov.lv. Domnīcas tiešsaistes telpā tiks ielaisti mediju pārstāvji, norādot pārstāvētā medija nosaukumu, žurnālista vārdu un uzvārdu, izmantojot nosūtīto saiti. 

Ja, sekojot līdzi diskusijai, būs jautājumi domnīcas dalībniekiem, lūgums pēc pasākuma rakstīt uz komunikacijas@sam.gov.lv, norādot interesējošos jautājumus un domnīcas dalībnieku, kuram tie ir adresēti. Atbilžu sniegšana tiks organizēta individuāli.

Komunikācijas nodaļa

komunikacijas [at] sam.gov.lv