Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Rīga. Latvijas diplomātisko pārstāvniecību ārvalstīs vadītāju un Rīgā rezidējošo Latvijas vēstnieku ikgadējās sanāksmes ietvaros 2018. gada 18. decembrī Latvijas diplomātisko pārstāvniecību vadītāji apmeklēja Latvijas lidsabiedrības airBaltic Training centru. Šīs vizītes mērķis bija tikties ar lidsabiedrības un Satiksmes ministrijas pārstāvjiem, kā arī pārrunāt transporta savienojumu sniegtās priekšrocības un iespējas.

 

Valdība šodien, 18. decembrī, apstiprināja Satiksmes ministrijas sagatavoto Ministru kabineta noteikumu projektu “Grozījumi Ministru kabineta 2018. gada 6. marta noteikumos Nr.148 “Prasības plānošanas reģiona un republikas pilsētas speciālās atļaujas (licences) saņemšanai un kārtība, kādā veicami pasažieru komercpārvadājumi ar taksometru” projekta sākotnējās ietekmes novērtējuma ziņojumu.

 

Otrdien, 18. decembrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar VAS „Latvijas dzelzceļš” (LDz) prezidentu Edvīnu Bērziņu, padomes priekšsēdētāju Jāni Langi un LDz vadību, lai pārrunātu koncerna 2018. gadā paveikto, kā arī galvenos uzdevumus 2019. gadam.

 

Šogad “Latvijas Pasts” (LP) sācis īstenot vērienīgāko modernizāciju visās pasta nodaļās, ieviešot mūsdienīgas kases sistēmas, jaunus maksājumu karšu termināļus un elektroniskās parakstu ierīces, sarunā ar satiksmes ministru Uldi Auguli norādīja LP vadība

 

Piektdien, 14. decembrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar VAS “Latvijas gaisa satiksme” (LGS) valdes priekšsēdētāju Dāvidu Tauriņu un pārrunāja 2018. gadā paveikto, kā arī 2019. gadā plānoto. Ministrs īpašu uzmanību pievērsa tam, ka, gandrīz par 9% palielinoties lidojumu intensitātei, LGS 2018. gadā ir spējusi palielināt uzņēmuma darbības ekonomisko efektivitāti par 20%. Uzņēmums ir sasniedzis visus finanšu un nefinanšu mērķus, apliecinot, ka aviosatiksmes vadība Latvijas gaisa telpā ir droša un efektīva.

 

Ceturtdien, 13. decembrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar VAS “Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) vadību, kas informēja par CSDD paveikto šī gada deviņos mēnešos un 2019. gada plāniem. Ministrs atzinīgi novērtēja uzņēmuma paveikto pakalpojumu pieejamības un modernizācijas jomā, jaunu e-pakalpojamu ieviešanā un satiksmes drošības uzlabojumu jomā.

 

Ceturtdien, 13. decembrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar VAS “Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs” (LVRTC) valdes priekšsēdētāju Jāni Boktu un valdes locekļiem Aldi Lukašinski un Induli Šķibeli, kuri informēja par šogad paveiktajiem un 2019. gadā plānotajiem darbiem.

 
Gada nogales brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; pensijas un pabalstus izmaksās agrāk
airBaltic pārvadāto pasažieru skaits 11 mēnešos pieaug par 18%
Autovadītāju ievērībai: sniegs unapledojums daudzviet apgrūtina braukšanu; strādā 176 ziemas tehnikas vienības
Dzlezceļa līnijai Rīga - Jelgava 150!
Noskaidro CSDD pakalpojuma gaidīšanas laiku un piesakies attālināti!