LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Autopārvadājumu nozare turpina attīstīties – šogad pieaudzis pārvadātāju un transportlīdzekļu skaits

2017.gada pirmajā pusgadā ir pieaudzis gan autopārvadājumu uzņēmumu skaits, gan arī transportlīdzekļu skaits, ar kuriem tiek veikti kravas pārvadājumi. Tāpat ir palielinājies pieprasījums pēc atļaujām veikt starptautiskos autopārvadājumus. Vislielākā interese Latvijas pārvadātājiem ir par Krievijas un Baltkrievijas autopārvadājumu tirgu.

 

Latvija paraksta Eiropas Savienības telekomunikāciju ministru deklarāciju par 5G

Otrdien, 18.jūlijā, Tallinā, notiek Eiropas Savienības (ES) Konkurētspējas un telekomunikāciju ministru neformālā padome, kuras ietvaros padomes dalībnieki parakstīja ministru deklarāciju par 5G (piektās paaudzes mobilo sakaru tīkls), no Latvijas to parakstīja Satiksmes ministrijas parlamentārais sekretārs Edgars Tavars.

 

Satiksmes ministrs atbalsta Anša Zeltiņa virzību Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā

Satiksmes ministrs Uldis Augulis saskaņo Anša Zeltiņa virzīšanu Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā. Uzklausot viņa redzējumu par Rīgas ostas turpmāko attīstību, kā arī ņemot vērā gan pretendentu atlases un izvērtēšanas komisijas, gan Rīgas brīvostas valdes vienbalsīgu atbalstu Zeltiņa virzīšanai amatā, ministrs pieņēma pozitīvu lēmumu.

 

Satiksmes ministrs tiksies ar Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā virzīto Ansi Zeltiņu

Piektdien, 14.jūlijā, plkst.11.30, satiksmes ministrs Uldis Augulis tiksies ar Rīgas brīvostas valdes Rīgas brīvostas pārvaldnieka amatā vienbalsīgi atbalstīto ilggadēju transporta un loģistikas nozares profesionāli Ansi Zeltiņu.

 

Satiksmes ministrs Dobelē atklās atjaunoto tranzītielas posmu

Trešdien, 12.jūlijā, Dobelē, plkst.10.00 satiksmes ministrs Uldis Augulis un Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns svinīgi atklās pilsētā atjaunotos tranzītielas posmus - Brīvības ielas (Bērzes upes tilts - Rūpniecības iela) un Liepājas šosejas posmu. Pasākums notiks ielu krustojumā, pie Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa.

 

Augulis: Kazahstāna ir ļoti svarīgs Latvijas partneris Eirāzijas tranzīta attīstībai

Satiksmes ministrs Uldis Augulis uzsver, ka Kazahstāna ir ļoti svarīgs Latvijas partneris, it īpaši transporta jomā, jo tā ir pieredzes bagāts un uzticams partneris Eirāzijas tranzīta attīstībai.

 

Ar starptautisku konferenci atklāj Tranzīta un loģistikas nedēļu Astana EXPO 2017

Latvijas Valsts prezidents Raimonds Vējonis, šodien Kazahstānas galvaspilsētā Astanā, atklājot konferenci “Globālās transporta kustības vīzija. Eirāzijas potenciāls”, uzsvēra, ka transporta nozare Latvijai ir īpaši nozīmīga.