LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Latvijas loģistikas un tranzīta uzņēmumi piedalās izstādē TransUzbekistan 2017

Vakar, 15.novembrī, Taškentā, Uzbekistānā tika atklāta transporta un loģistikas izstāde TransUzbekistan 2017, kurā piedalās Satiksmes ministrijas valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis un 11 Latvijas transporta un loģistikas uzņēmumu pārstāvji.

 

Viļņā tiksies triju Baltijas valstu transporta ministri

Trešdien, 15.novembrī, Viļņā notiks triju Baltijas valstu transporta ministru sanāksme, kurā piedalīsies Latvijas satiksmes ministrs Uldis Augulis, Lietuvas transporta un komunikācijas ministrs Rokas Masiulis un Igaunijas ekonomikas un komunikācijas ministre Kadri Simsone.

 

Augulis tikās ar Krievijas ārlietu ministra pirmo vietnieku Titovu

14. novembrī Latvijas–Krievijas starpvaldību komisijas līdzpriekšsēdētājs, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Krievijas ārlietu ministra pirmo vietnieku Vladimiru Titovu (Vladimir Titov), kurš Latvijā ieradies, lai piedalītos Latvijas un Krievijas Ārlietu ministriju regulārajās politiskajās konsultācijās.

 

Augulis: ieguldījumi autoceļu sakārtošanā būs sociālekonomiski pamatoti

Ir izstrādāts līdz šim nebijis instruments, lai stratēģiski un efektīvi plānotu ieguldījumus autoceļu tīkla sakārtošanā, ņemot vērā ne tikai ceļu tehnisko stāvokli un satiksmes intensitāti, bet arī sociālekonomiskos faktorus kas ir īpaši būtiski reģionu kontekstā.

 

Autoceļu padomē prezentēs ceļu tīkla inventarizācijas rezultātus un nākamgad plānotos autoceļu remontdarbus

Ceturtdien, 9.novembrī, satiksmes ministra Ulda Auguļa vadībā notiks Autoceļu padomes sēde, kurā pirmo reizi klātesošajiem prezentēs Latvijas autoceļu tīkla inventarizācijas rezultātus un secinājumus.

 

Valdība apstiprina Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālās koordinācijas padomes nolikumu

Otrdien, 7.novembrī, Ministru kabineta sēdē valdība apstiprināja Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālas koordinācijas padomes nolikumu, ar mērķi Rail Baltica projekta Rīgā realizēšanai savlaicīgi iesaistīt kompetentās institūcijas un sadarbības partnerus, tādejādi veicinot kompleksu un harmonisku projekta ietvaros skartās teritorijas attīstību.

 

SIA "LDz Loģistika" un Rīgas Brīvosta Indijā iepazīstina ar Latvijas tranzīta koridora priekšrocībām

VAS "Latvijas dzelzceļš" meitasuzņēmuma SIA "LDz Loģistika" valdes priekšsēdētājs Verners Lūsis un Rīgas Brīvostas pārvaldnieks Ansis Zeltiņš šonedēļ Ministru prezidenta Māra Kučinska delegācijas ietvaros devušies vizītē uz Indiju, lai piedalītos virknē ar uzņēmējdarbības un starpvalstu attiecību stiprināšanu saistītos pasākumos. Tostarp rīt, 4.novembrī uzņēmumu vadītāji piedalīsies transporta un loģistikas konferencē Mumbajā, kur iepazīstinās ar Latvijas priekšrocībām starptautiskajos tranzīta koridoros.