LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Lielākajā daļā ceļu satiksmes gadījumu vainojama autovadītāja neuzmanība vai nevērība

Pēc Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) veiktā pasūtījuma, Latvijā pirmo reizi tika padziļināti analizēti Rīgas reģionā 2016. gadā notikušo smago ceļu satiksmes negadījumu iemesli, kas atklāja jaunas iespējas, kā uzlabot drošību uz ceļiem. Tas savukārt novedīs pie mazāka smagi ievainoto un bojā gājušo skaita. Ar minēto pētījumu šodien Satiksmes ministrijā (SM) tika iepazīstināta CSDP, kuru vadīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

 

Ceļu satiksmes drošības padomes sēdē prezentēs pētījumu par ceļu satiksmes negadījumu iemesliem

Ceturtdien, 20. septembrī, plkst. 10:00, Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) sēdē pirmo reizi publiski prezentēs pētījumu par ceļu satiksmes negadījumu iemesliem un turpmākajiem darbiem satiksmes drošības uzlabošanai valstī. CSDP sēdi vadīs satiksmes ministrs Uldis Augulis un piedalīsies iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

 

Ar jaunu VIA Latvia zīmola konceptu Latvijas transporta, tranzīta un loģistikas uzņēmumi piedalās starptautiskajā izstādē Kazahstānā.

Trešdien, 18. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis Kazahstānā, Almati piedalījās starptautiskās transporta un loģistikas izstādes “TransKazahstan/TransLogistica 2018” atklāšanas ceremonijā un starptautiskajā konferencē “Transporta un Loģistikas tirgus”. Izstādē Latvijas uzņēmumi startēja zem vienota VIA Latvia zīmola, kurš tika novērtēts kā labākais stenda dizains visā izstādē “TransKazahstan/TransLogistica 2018.

 

Satiksmes ministrija un Almati starptautiskā lidosta vienojas par turpmāku sadarbības attīstīšanu

Pirmdien, 17. septembrī, darba vizītes ietvaros Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, tiekoties ar Almati starptautiskās lidostas prezidentu Bolatu Jeržanovu, pārrunāja pašreizējo sadarbību starp Latviju un Kazahstānu, kā arī vienojās attīstīt pasažieru un kravu pārvadājumus arī nākotnē.

 

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Ķīnas uzņēmējus aicina investēt Latvijā

15. un 16. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš darba vizītes ietvaros piedalījās starptautiski nozīmīgajā 10. Ķīnas ārvalstu investīciju forumā Ķīnā, Pekinā. Tās laikā SM valsts sekretārs tikās ar Ķīnas amatpersonām un potenciāliem investoriem, aicinot investēt Latvijā.

 

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs piedalīsies Ķīnas ārvalstu investīciju izstādē Pekinā

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš no 15. līdz 16. septembrim piedalīsies 10. Ķīnas ārvalstu investīciju izstādē Ķīnā, Pekinā, prezentējot Latvijas piedāvātās iespējas augstākajām Ķīnas valsts amatpersonām un tranzīta jomas uzņēmējiem.

 

14. septembrī, Neretā, Satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalīsies autoceļa atklāšanā

Piektdien, 14. septembrī, Neretā, tiks atklāts P75 ceļa posms no Neretas līdz Lietuvas robežai (56.-60. km) un autoceļa Nereta–Sleķi (V961) posms no P73 līdz Neretai (0,0.-1,2. km).