LATVIJAS REPUBLIKAS
SATIKSMES MINISTRIJA
drukāt  

Par 84% pieaug airBaltic mobilo biļešu rezervāciju skaits

Rīga. Pērn Latvijas lidsabiedrības airBaltic mobilo biļešu rezervāciju skaits pieaudzis par 84%, salīdzinot ar 2018. gadu. Jau pašlaik 21% no visām biļešu rezervācijām airBaltic mājaslapā tiek veiktas mobilajās ierīcēs.

airBaltic viceprezidente e-komercijas jautājumos Jolanta Rema norāda: "Klientu paradumi mainās, un mēs redzam, ka katru gadu būtiski pieaug to cilvēku skaits, kuri savas lidojumu biļetes iegādājas mobilajās ierīcēs. Lai nodrošinātu nevainojamu rezervācijas procesu, pērn iepazīstinājām ar jaunu, mobilajām ierīcēm pielāgotu airBaltic mājaslapas versiju, kas būtiski veicināja biļešu pārdošanu."

"Tāpat ir ievērojama klientu daļa, kas mobilās ierīces izmanto savu ceļojumu plānošanai, taču vēl aizvien priekšroku dod lidojumu biļešu iegādei, izmantojot personīgos datorus. Pastāv ļoti liela iespēja, ka dažu gadu laikā arī šī grupa pilnībā pāries uz mobilo ierīču izmantošanu, tādēļ mēs turpināsim ieguldīt darbu klientu pieredzes uzlabošanai mobilajās ierīcēs," skaidro Jolanta Rema.

2020. gadā airBaltic turpina savu paplašināšanos Baltijas valstīs un sāks lidojumus 14 jaunos maršrutos, tostarp uz četriem jauniem galamērķiem no Tallinas un pieciem jauniem galamērķiem no Viļņas. Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes uz jaunajiem galamērķiem jau ir pieejamas lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar aptuveni 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 38 lidmašīnas: 22 Airbus A220-300, 4 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S “Air Baltic Corporation”
Starptautiskā lidosta “Rīga”