Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Nedēļas nogalē norīkots nakts vilciens Operetes festivāla Ikšķilē un “Kartupeļpalmas” Salaspilī apmeklētājiem

Sestdien, 13. jūlijā, Ikšķiles brīvdabas estrādē notiks Trešā Starptautiskā Operetes festivāla kulminācija – GALĀ koncerts un Valšu vakars. Savukārt Nacionālajā botāniskajā dārzā Salaspilī šajā pašā vakarā uzziedēs “Kartupeļpalma”. Abu pasākumu apmeklētāju ērtībām AS “Pasažieru vilciens” ir norīkojusi īpašu vilcienu maršrutā Ogre - Rīga, kas naktī no 13. uz 14. jūliju Ikšķilē piestās plkst. 00.39, bet Salaspilī - plkst. 00.48.

Vilcienu kustības saraksts ir papildināts ar reisu, kas naktī no 13. uz 14. jūliju plkst. 00.30 aties no Ogres, Operetes festivāla dalībniekus Ikšķilē vilciens uzņems plkst. 00.39, Salaspilī alternatīvās mūzikas festivāla “Kartupeļpalma” apmeklētāju ērtībām tas piestās plkst. 00.48, bet Rīgā vilciens pienāks plkst. 01.10.

Operetes festivāla norises vieta, Ikšķiles brīvdabas estrāde, atrodas aptuveni viena kilometra attālumā no dzelzceļa stacijas, un,dodoties kājām, ceļā jāpavada vien aptuveni 15 minūtes. Bet Nacionālais botāniskais dārzs Salaspilī, kur 13. jūlijā notiks “Kartupeļpama”, atrodas tieši blakus dzelzceļa stacijai. Aicinām arī turpceļam uz Ikšķili un Salaspili izvēlēties kādu no “Pasažieru vilciena” reisiem.

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un ērti iegādāties biļetes ir iespējams gan “Pasažieru vilciena” mājaslapā šeit, gan mobilajā lietotnē.

Biļetes uz Operetes festivālu Ikšķilē ir nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs, plašāka informācija par pasākumu pieejama www.operetesteatris.lv.

Plašāka informācija par festivālu “Kartupeļpalma” Salaspilī un ieejas biļetes ir atrodamas šeit.

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. Eirobarometrs 2018. gada iedzīvotāju aptauja liecina, ka Pasažieru vilciens precizitāte un uzticamība ir augstākā Eiropā.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009
E-pasts: agnese.licite@pv.lv

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits