Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi

Satiksmes ministrs noteicis pasākumus epidemioloģisko risku samazināšanai lidostās

Lai samazinātu epidemioloģiskos riskus starptautiskajās lidostās, vienlaikus nodrošinot pasažieru un gaisa kuģu apkalpošanu, satiksmes ministrs ir izdevis rīkojumu par nosacījumiem starptautisko pasažieru gaisa pārvadājumu veikšanai.

Satiksmes ministra noteiktie pasākumi attiecas uz lidostu darbiniekiem, lidostās strādājošo sadarbības partneru un valsts dienestu darbiniekiem un pasažieriem, kuri atrodas lidostu publiskajās telpās.

Rīkojums nosaka, ka lidostās ir jāuzrauga personu skaits pasažieru terminālī un pasažieru plūsma jāorganizē tā, lai neveidotos drūzmēšanās. Lidostās ieeja pasažieru terminālī ir atļauta tikai tiem pasažieriem, kuri var uzrādīt iekāpšanas karti vai rezervācijas apstiprinājumu tās pašas dienas lidojumam. Pasažieri audiālā vai vizuālā formātā ir jāinformē par piesardzības pasākumu ievērošanu lidostas teritorijā.

Pasažieriem pirms ierašanās lidostā ir jāiepazīstas ar lidostas un aviokompāniju ieviestajiem drošības pasākumiem. Ieejot pasažieru terminālī un atrodoties tajā, pasažieriem no 7 gadu vecuma ir jālieto medicīniskā maska vai respirators. Tāpat pasažieriem jāievēro savstarpēja divu metru distance; izņēmums ir ne vairāk kā divas personas, vienas mājsaimniecības locekļi vai pasažieri ar nepilngadīgiem bērniem.

Satiksmes ministra rīkojums ir sagatavots, balstoties uz Ministru kabineta rīkojumu Nr. 103 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu”, un ir spēkā no 18. maija.

Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67028003
komunikacijas@sam.gov.lv

 
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku