Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi

Klientu ērtībai 85 pasta nodaļās visā Latvijā apmeklētāju rindā var iestāties attālināti

Šogad “Latvijas Pasts” (LP) sācis īstenot vērienīgāko modernizāciju visās pasta nodaļās, ieviešot mūsdienīgas kases sistēmas, jaunus maksājumu karšu termināļus un elektroniskās parakstu ierīces, sarunā ar satiksmes ministru Uldi Auguli norādīja LP vadība.

Ieņēmumu apjoms no pamatdarbības (neto apgrozījums) 2018. gada 3. ceturksnī, salīdzinot ar 2017. gada atskaites periodu, palielinājies par 11.6 miljoniem jeb 25%, informēja LP valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns. Apgrozījuma pieaugumu nodrošinājuši LP īstenotie pasākumi uzņēmuma ilgtermiņa attīstības veicināšanā, aktīvi darbojoties pakalpojumu digitalizācijā, e-komercijas sūtījumu piesaistē, kā arī radot jaunus produktus un papildu servisus, piemēram, iesaistoties tranzīta pakalpojumu sniegšanā Āzijas sūtījumu piegādēs uz trešajām valstīm.

Ministrs atzinīgi novērtēja šogad oktobrī uzsākto kases sistēmu nomaiņu vairāk nekā 400 pasta nodaļās, ar jauno sistēmu aprīkojot 600 darbavietu. Plānots, ka pilnībā tā tiks pabeigta 2019. gada pirmajos mēnešos, paralēli instalējot arī jaunākās paaudzes maksājumu karšu termināļus un paraksta ierīces.

M. Vilcāns uzsvēra, ka klientu ērtībām LP jau 85 pasta nodaļās ieviesis klientu plūsmas vadības sistēmu In-Out, kas regulē apmeklētāju kustību uz vietas nodaļā un nodrošina iespēju pakalpojumiem pieteikties attālināti ar mobilās lietotnes starpniecību. Turpinot lietotnes pilnveidošanu, LP paplašinājis tās funkcijas, ļaujot ne tikai attālināti saņemt numuriņu interesējošā pakalpojuma saņemšanai, bet arī tiešsaistē sekot līdzi rindas virzībai.

Tāpat M. Vilcāns norādīja, ka jau otro gadu vērojama stabila tendence, ka drukāto preses izdevumu abonementu skaits palielinās. Šī gada oktobrī un novembrī no kopējā abonementu skaita 87% noformēti dažādos Latvijas Pasta piedāvātajos kanālos – interneta vietnē www.abone.pasts.lv, pasta nodaļās, pie pastniekiem vai izmantojot informatīvo tālruni, savukārt 13% abonementu saņemti no preses izdevumu izdevniecībām.

Iveta Kancēna
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67028003,
E-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv

 
Uzlabojoties ziņošanas kultūrai par incidentiem aviācijā, uzlabojas arī drošuma līmenis
Uz Daugavpils šosejas pie Spuņģēniem notiks dzelzceļa caurbrauktuves remontdarbi; satiksmi organizēs regulētāji
Pabeigts bedru masveida remonts uz reģionālajiem un vietējiem autoceļiem ar noteikto B uzturēšanas klasi
airBaltic Paris Air Show 2019 prezentē Airbus A220-300 lidmašīnu
Līgo dienā pasta pakalpojumi būs pieejami atsevišķās pasta nodaļās; pensijas un pabalstus izmaksās agrāk