Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
NOTIKUMU KALENDĀRS  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
SM KAPITĀLSABIEDRĪBU JAUNUMI  
AKTUALITĀTES PAR MINISTRIJU NOZARES INVESTĪCIJAS
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Ceturtdien, 23.aprīlī, ar spilgtu velo-moto parādi Rīgas ielās tika atklāta CSDD kopā ar partneriem rīkotā satiksmes drošības kampaņa mazākaizsargāto satiksmes dalībnieku drošībai „Cieņa darbojas!” un Rīgas Velo nedēļa.

 

Ceturtdien, 24.aprīlī, satiksmes ministrs Anrijs Matīss darba vizītē apmeklēs Jelgavu, kuras laikā paredzēta tikšanās ar Jelgavas domes priekšsēdētāju Andri Rāviņu, lai pārrunātu pilsētai būtiskus satiksmes nozares jautājumus.

 

Valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas informatīvo ziņojumu, kurš paredz Eiropas Savienības (ES) fondu 2014. - 2020.gada plānošanas periodā specifiskā atbalsta mērķa „Valsts galveno autoceļu segu pārbūve, nestspējas palielināšana” īstenošanas uzsākšanu 2014.gada pirmajā pusē.

 

Lai 2014.gadā veiktu valsts autoceļu tīklā neatliekamus tiltu un vietējo autoceļu ar sabrukušu segumu uzturēšanas darbus, Satiksmes ministrija lūgs piešķirt 6 milj. eiro no valsts budžeta.

 

Ceturtdien, 17.aprīlī notika Latvijas Republikas un Uzbekistānas Republikas starpvaldību komisijas ekonomiskās, rūpnieciskās un zinātniski tehniskās sadarbības jautājumos piektā sēde. Sēdi vadīja no Latvijas puses satiksmes ministrs Anrijs Matīss un no Uzbekistānas puses Ārējo ekonomisko sakaru, investīciju un tirdzniecības ministra 1.vietnieks Akmals Kamalovs.

 

Lai iedzīvotājiem atvieglotu pasta sūtījumu izņemšanas procesu, paredzēts, ka ierakstītus un līdz 150 eiro apdrošinātus pasta sūtījumus iedzīvotāji varēs saņemt, uzrādot arī jebkuru citu valsts iestādes izdotu dokumentu, pēc kura būs iesējams identificēt attiecīgo personu.

 

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic akcionāri šonedēļ apstiprinājuši aviokompānijas gada pārskatu. airBaltic pērn strādājusi ar viena miljona eiro tīro peļņu, salīdzinot ar 27 miljonu eiro zaudējumiem 2012.gadā. Tādējādi airBaltic spējusi atgriezties pie peļņas gadu agrāk, nekā sākotnēji tika plānots.

 
ES tiesību aktu projekti
Pieņemtie ES tiesību akti
Grieķijas prezidentūra (2014.gada 1.janvāris - 30.jūnijs)
Komunikācijas tīklu, satura un tehnoloģiju direktorāts
Sākotnējo pozīciju izstrāde
Eiropas Komisijas Transporta un Mobilitātes ģenerāldirektorāts
Eiropas Komisijas viceprezidente, komisāre Digitālās dividendes jautājumos
Latvija Eiropas Savienībā
ES Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas Ministru padome
ES neformālā Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas ministru padome
ES Transporta komisārs
Ko maina Lisabonas līgums salīdzinot ar esošajiem līgumiem? (Word doc.)
Publiskās konsultācijas
ES Māja