Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Otrdien, 21. jūnijā, Eiropas transporta tīkla (TEN-T) dienu 2016 ietvaros Roterdamā, Latvija, Lietuva, Igaunija, Polija un Somija, kā arī Eiropas Savienības Baltijas transporta koridora koordinatore, parakstīja Deklarāciju, apliecinot minētā projekta nozīmību reģionā, kā arī ieinteresētību kopīgi aktīvi turpināt realizēt Rail Baltica projektu.

 

Lai modernizētu TEN-T dzelzceļa tīkla infrastruktūru un uzlabotu vilcienu satiksmes vadību, 2014.-2020.gada plānošanas periodā dzelzceļa tīkla infrastruktūras modernizēšanai no Eiropas Savienības Kohēzijas fonda (KF) būs pieejami 107.3 miljoni eiro.

 

Tiks nodrošināta iespēja Eiropas Kopienas atļaujas, tās kopijas un autovadītāja atestāta starptautiskajiem komercpārvadājumiem ar autotransportu Eiropas Savienības teritorijā saņemšanai pieteikties elektroniski.

 

Valdības sēdē, 21.jūnijā, noteikta kārtība, kādā noformējams administratīvā pārkāpuma protokols - lēmums par transportlīdzekļu apstāšanās un stāvēšanas noteikumu pārkāpšanu.

 

Inovāciju un komunikāciju tīklu izpildaģentūra (INEA) nosaukusi rekomendētos transporta projektus Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta (EISI) līdzfinansējuma saņemšanai, tostarp četrus no Latvijas iesniegtos projektu pieteikumus.

 

Satiksmes ministrs Uldis Augulis 20. un 21.jūnijā Roterdamā (Nīderlandē) piedalās vērienīgajās augsta līmeņa Nīderlandes prezidentūras un Eiropas Komisijas rīkotajās TEN-T dienās, kuras laikā tiksies ar transporta komisāri Violetu Bulc (Violeta Bulc).

 

Sakarā ar Līgo svētkiem laika posmā no 2016.gada 22. līdz 26.jūnijam gaidāmas izmaiņas ap 600 reģionālo vietējo un starppilsētu maršrutu, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 24 pasažieru pārvadātāji.

 
Lidsabiedrība Vueling uzsāk lidojumus no Rīgas uz Barselonu
Svētku brīvdienās būs samazināti satiksmes ierobežojumi valsts ceļu remontposmos
CSDD Rīgas Motormuzejs demonstrē divus ekskluzīvus jaunumus – TATRA 87 un STEYR 220
Pēc zonu tarifu ieviešanas pieaudzis pasažieru skaits
Lidsabiedrība WIZZ AIR uzsāk lidojumus no Rīgas uz Telavivu