Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Trešdien, 15.oktobrī, Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistrs pieņēmis lēmumu ierakstīt komercreģistrā komercsabiedrību SIA „Eiropas dzelzceļa līnijas”, kas ir svarīgs solis Baltijas valstu kopuzņēmuma izveidei Rail Baltica dzelzceļa projekta realizēšanai.

 

Stipru lietavu rezultātā, atsevišķās vietas naktī uz 15.oktobri Ogres apkaimē izveidojušies ceļu izskalojumi un applūdušas brauktuves. Šajās vietās ir ieviesti satiksmes ierobežojumi un notiek ceļu sakārtošanas darbi.

 

Latvijas pārstāvji informēja Eiropas Komisiju (EK) par Vienotā elektronisko sakaru tirgus regulas projekta elementiem, aizstāvot Latvijas īpašās intereses radiofrekvenču spektra pārvaldībā un viesabonēšanas regulējumā.

 

Satiksmes ministrija (SM) izstrādājusi prasības, lai paaugstinātu valsts autoceļu būvprojektu kvalitāti un nodrošinātu vienotu, autoceļu noslogojumam atbilstošu materiālu un konstrukciju būvniecības metožu izmantošanu.

 

Piektdien, 10.oktobrī, visā valsts pārvaldē un arī Satiksmes ministrijā (SM) notiek Atvērto durvju diena. Pasākumā SM piedalījās arī vairākas ar ministriju saistītās kapitālsabiedrības.

 

Ir noslēdzies iepirkums par stacionāro fotoradaru piegādi, uzstādīšanu un darbības nodrošināšanu. Tas nozīmē, ka pirmie stacionārie fotoradari uz Latvijas ceļiem būs jau šajā gadā.

 

Ceturtdien, 9.oktobrī, Baltkrievijas transporta nedēļas ietvaros notika Baltkrievijas – Latvijas apaļā galda diskusija „Baltkrievijas un Latvijas sadarbība transporta un loģistikas jomā”.

 
Atcelti Lufthansa reisi
Transportlīdzekļu nobraukuma vēsture CSDD pieejama bez maksas
Lietavu dēļ apgrūtināti ceļa būvdarbi pie Sabiles; ģeologi veic izpēti
Latvijas Pasts papildina sēriju Latvijas mūsdienu arhitektūra ar Latvijas Mākslas akadēmijas jaunā korpusa pastmarku
Jaunie un topošie mopēdisti aicināti pieteikties CSDD konkursam „Gribu būtu mobils!”