Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Pēc mainīgo laika apstākļu perioda, iestājoties netipiski agrajiem pavasara laika apstākļiem, uz valsts ceļiem notiek avārijas bedrīšu remontdarbi.

 

Satiksmes ministrija sagatavojusi un iesniegusi Saeimā “Dzelzceļa likuma” grozījumus uz likumprojekta otro lasījumu. Viens no būtiskiem grozījumiem ir par paredzētās darbības akcepta pieņemšanas kartību attiecībā uz starptautiskas nozīmes dzelzceļa infrastruktūras prioritāriem projektiem.

 

Ceturtdien, 4.februārī,tika parakstīts līgums starp Latvijas valdību un Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu (Ralf-Dieter Montag-Girmes). Saskaņā ar šo līgumu Latvijas aviokompānijā tiks ieguldīti 132 miljoni eiro ar mērķi modernizēt tās floti un īstenot biznesa plānu Horizon 2021.

 

Trešdien, 3.februārī, Satiksmes ministrijā notika Loģistikas nozares padomes sēde, kurā padomes locekļi sprieda par situāciju tranzīta un loģistikas nozarē, prognozēm un priekšlikumiem konkurētspējas stiprināšanai.

 

Saskaņā ar meteorologu prognozēm, šodien piekrastes rajonos gaidāms spēcīgs vējš. Paredzams, ka pēcpusdienā vēja brāzmas var sasniegt ātrumu līdz 25 metriem sekundē.

 

Iestājoties atkusnim un mainīgiem laika apstākļiem, uz valsts autoceļiem turpinās uzturēšanas darbi, kurus veic VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs”.

 

Sākot ar 2016.gada 1.februāri, visos pasažieru pārvadātāja SIA AIVA auto apkalpotajos maršrutos Bauskas novadā tiks ieviestas divu veidu abonementa biļetes.

 
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi šorīt apmierinoši
Lidostā „Rīga” noslēdzies Kohēzijas fonda projekts infrastruktūras attīstībai
Izmaiņas Krievijas likumdošanā saistībā ar autopārvadājumu kontroli rada būtiskus sarežģījumus Latvijas pārvadātājiem
Noslēgušies CSDD satiksmes drošības konkursa “Gribu būt mobils!” reģionu pusfināli. Lielais fināls – martā!
airBaltic saņem pasaulē punktuālākās aviokompānijas apbalvojumus