Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Šī gada 16. un 17.septembrī Itālijā, Milānā, norisināsies neformālā Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas (TTE) ministru padomes sanāksme, kurā ministri diskutēs par pilsētvides mobilitāti, kā arī Eiropas Transporta tīkla (TEN-T) koridoriem, to pārvaldību un finansēšanu.

 

Ceturtdien, 18.septembrī plkst.20:00 Rēzeknē, Jupatovkas ielā 1a svinīgi atklās atjaunoto CSDD klientu apkalpošanas centru. Šis pasākums notiks tradicionālās Tehniskās apskates nakts ietvaros, kad klientiem bez maksas būs pieejama vieglo automobiļu tehniskā stāvokļa diagnostika. Pasākuma devīze – „Mēs par drošu auto!”.

 

Trešdien, 10.septembrī, darba vizītes Baltkrievijā ietvaros satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministru Anatoliju Sivaku.

 

Sagatavoti grozījumi noteikumos par Latvijas valsts karoga lietošanas kārtību uz kuģiem, kuri turpmāk noteiks atbildīgo par šīs kārtības ievērošanu, kā arī institūciju, kura kontrolēs un uzraudzīs tās ievērošanu.

 

Trešdien, 10.septembrī, Satiksmes ministrijā norisinājās aviācijas jomas apaļā galda diskusija ar Starptautisko gaisa transporta asociāciju (IATA) par aktuāliem aviācijas nozares jautājumiem un to regulējumu.

 

Otrdien, 9.septembrī, Latvijas transporta un loģistikas nozares pārstāvju delegācija Satiksmes ministrijas valsts sekretāra K.Ozoliņa vadībā noslēdza biznesa misiju ar vizīti Šanhajā (Ķīnas TR).

 

Ar nožēlu jāsecina, ka Rīgas Brīvostas pašvaldību pārstāvošie valdes locekļi acīmredzami nevēlas izprast situāciju, kas izveidojusies Rīgas brīvostas pārvaldniekam Leonīdam Loginovam nepildot valdes lēmumus. Rīgas brīvostas valdei būtu jāmeklē jauns pārvaldnieks nevis jāmēģina piesegt esošais.

 
Ir jau izpildīti 85% no plānotajiem darbiem ceļu stāvokļa uzlabošanai
Rēzeknes Tehniskās apskates naktī tiks piedāvāta bezmaksas automobiļu diagnostika
CSDD izstrādā digitālo mācību līdzekli par satiksmes drošību un sadarbībā ar Ozolu izdod drošības singlu
Pēc vairāk nekā 10 gadu pārtraukuma Latvijā starptautiska filatēlijas izstāde
Latvijas jauno velosipēdistu izlase sīvā konkurencē izcīna Eiropas ceturtās labākās komandas titulu