Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

2016.gadā Ministru kabinets atbalstīja informatīvo ziņojumu “Pasažieru pārvadājumu ar taksometriem jomas tiesiskais regulējums un priekšlikumi tās pilnveidošanai”, kas paredzēja izstrādāt grozījumus normatīvajos aktos taksometru nozares regulējuma sakārtošanai.

 

Trešdien, 13.decembrī, satiksmes ministra Ulda Auguļa vadībā notika Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes ( Padome) šī gada pēdējā sēde, tajā vērtēja paveikto nozarē 2017.gadā, kā arī iezīmēja vairākus nozīmīgākos nozares reklāmas pasākumu projektus 2018.gadā, kuros piedalīsies Latvijas tranzīta un loģistikas nozares uzņēmumi.

 

Valdības sēdē, 12.decembrī lēma piešķir līdzekļus no neparedzētiem gadījumiem pārvadātāju izdevumu kompensēšanai par pasažieru pārvadāšanu reģionālās nozīmes maršrutos, abonētās preses izdevumu piegādes pakalpojuma radīto zaudējumu kompensēšanu “Latvijas pasts” un “Pasažieru vilciens” par dzelzceļa infrastruktūras lietošanu.

 

To paredz Ministru kabineta sēdē 12.decembrī apstiprinātie “Grozījumi Ministru kabineta (MK) 2006.gada 28.marta noteikumos Nr.248 “Noteikumi par jūras zvejas kuģu drošību””.

 

Likumprojekts “Likumā par aviāciju” sakārtos administratīvās atbildības piemērošanu par aviācijas nozari regulējošo normatīvo aktu pārkāpumiem.

 

Trešdien, 13.decembrī notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēde, kuru vadīs satiksmes ministrs Uldis Augulis.

 

Piektdien, 8.decembrī, satiksmes ministrs Uldis Augulis piedalījās Krievijas Transporta nedēļas ietvaros notikušajā plenārdiskusijā “Transports un loģistika Eirāzijā. Jaunās iespējas”.

 
Plūdu dēļ slēgts vēl viens autoceļu posms
Jelgavā uzsāk būvēt plašāko reģionālo tehniskās apskates staciju
Autovadītāju ievērībai: šorīt autoceļi daudzviet sniegoti un apledo
Palielināts SIA Ekspress Ādaži apkalpoto maršrutu posmu skaits, kuros var izmantot abonementa biļeti
Autovadītāju ievērībai: šorīt vietām autoceļi apledo