Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Satiksmes ministrija (SM) bija izsludinājusi VAS „Latvijas Pasts” (LP) valdes locekļa amata kandidātu konkursu, nominācijas komisija izvirza kandidatūru apstiprināšanai akcionāru sanāksmē.

 

Ņemot vērā pieaugošo dažādu kuģošanas līdzekļu kustību Latvijas iekšējos ūdeņos, Satiksmes ministrija (SM) rosina uzlabot regulējumu par kuģošanas līdzekļu satiksmi iekšējos ūdeņos

 

Otrdien, 30.jūnijā, valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) izstrādātos noteikumus par neregulāro un speciālo regulāro pasažieru pārvadājumu veikšanu.

 

Latvijas Prezidentūra ir sasniegusi būtisku progresu, panākot vienošanos ar Eiropas Parlamentu par Ceturtās dzelzceļa tiesību aktu pakotnes tehniskā pīlāra priekšlikumiem, kas otrdien, 30. jūnijā, tika apstiprināts Eiropas Savienības dalībvalstu Pastāvīgo pārstāvju komitejā.

 

Turpmāk pasažieriem būs iespēja iegādāties starptautisko vilcienu reisu braukšanas dokumentus 60 diennaktis pirms vilciena atiešanas datuma. Līdz ar to pasažieri varēs laicīgāk plānot savu ceļojumu.

 

Naktī uz 2015.gada 30.jūniju pēc vairāk nekā 12 stundu noslēdzošās sanāksmes – trialoga – Latvijas prezidentūra panāca provizorisko vienošanos ar Eiropas Parlamenta (EP) par Telesakaru vienotā tirgus priekšlikumu, kas paredz viesabonēšanas piemaksu atcelšanu un pirmos atvērta interneta noteikumus Eiropas Savienībā (ES). Vienošanās vēl formāli jāapstiprina ES dalībvalstīm.

 

Satiksmes ministrija un Eiropas Komisija kā TEN-T dienu 2015 organizatori izsaka pateicību bērniem par aktīvu līdzdalību zīmējumu konkursā „Nākotnes transports”.

 
Autovadītāju ievērībai – satiksmes ierobežojumi uz valsts autoceļiem
Paaugstinoties gaisa temperatūrai atsevišķās vietās var būt slideni autoceļi
Pateicoties ekonomijai iepirkumos, šogad veiks ceļa remontus vairākos papildu posmos
Lai nesabojātu automašīnas, ceļu remontdarbu laikā nepieciešams ievērot ātruma ierobežojumus
Atsākti būvdarbi uz tilta pār Daugavu pie Rīgas HES, autovadītājiem jārēķinās ar papildus laiku tilta šķērsošanai