Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Ceturtdien, 27.novembrī, Beļģijas galvaspilsētā Briselē notika Eiropas Savienības (ES) Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas (TTE) Ministru padomes sanāksme, kurā bija iekļauti divi Satiksmes ministrijas kompetencē esoši jautājumi.

 

Ceturtdien, 27.novembrī, Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) izsludināti grozījumi Ministru kabineta (MK) noteikumos, kas precizē prasības VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) reģistrējamiem mazizmēra kuģošanas līdzekļiem un to īpašniekiem.

 

Lai nodrošinātu kvalitatīvu un ērtu pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, Satiksmes ministrija (SM) rosina aktualizēt Pasta politikas pamatnostādnes 2011.-2017.gadam, iekļaujot tajās no 2015.gada veicamos uzdevumus identificēto problēmjautājumu risināšanai.

 

Ceturtdien, 27.novembrī, Beļģijas galvaspilsētā Briselē notiks Eiropas Savienības (ES) Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas (TTE) Ministru padomes sanāksme.

 

25.novembrī, Ministru kabinets iecēla satiksmes ministru Anriju Matīsu par Latvijas un Baltrievijas starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos vadītāju.

 

25.novembrī, Ministru kabinets iecēla Satiksmes ministrijas valsts sekretāru Kasparu Ozoliņu par Latvijas un Krievijas starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos vadītāja vietnieku.

 

Jau 21.gadu pēc kārtas Latvijas Pasts izdevis pastmarkas un aploksni īpašajā Ziemassvētku sērijā.

 
Turpinās zādzības uz valsts autoceļiem
Latvijas Pasts aicina laikus nosūtīt apsveikumus vai vēstuli Ziemassvētku vecītim
Sestā modernas koncepcijas pasta nodaļa tiek veidota Rīgas tirdzniecības centrā Spice
Atklāta satiksme pāri jaunizbūvētajam Mazās Juglas tiltam
CSDD atgādina par ziemas riepām!