Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Ceturtdien, 12. decembrī, Saeima steidzamības kārtā atbalstījusi grozījumus Likumā par ostām, kas paredz valsts pārvaldībā pārņemt Rīgas un Ventspils ostas.

 

Satiksmes ministrijas Lielajā zālē š.g. 12.decembrī plkst. 10:00 notiks Eiropas Komisijas un Platjoslas Kompetenču biroju tīkla atbalsta centra sagatavots seminārs par nākamā finanšu plānošanas periodā plānoto Eiropas savienošanas finansēšanas instrumenta (Connecting Europe Facility jeb CEF 2 Digital) atbalstu ieguldījumiem digitālajā infrastruktūrā un savienojamības veicināšanā.

 

Lai pilnībā izpildītu valsts uzņemtās saistības, kas noteiktas sabiedriskā transporta pakalpojumu līgumos 2019. gadā, Ministru kabinets otrdien, 10. decembrī, piešķīra papildu finansējumu 9 363405 eiro apmērā sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējiem zaudējumu kompensēšanai.

 

Lai elektronizētu pašpārvadājumu sertifikātu iekšzemes kravas pašpārvadājumiem un iekšzemes pasažieru pašpārvadājumiem ar autobusu, Ministru kabinets otrdien, 10. decembrī, apstiprināja Satiksmes ministrijas sagatavotos noteikumus "Pasažieru un kravas pašpārvadājumu veikšanas kārtība”.

 

Lai veicinātu pašvaldības ceļu un ielu ilgtspēju, kā arī sasniegtu nacionālā līmeņa mērķus transporta jomā, turpmāk mērķdotācijas pašvaldības varēs prioritāri izlietot pilsētu tranzīta autoceļiem, tiltiem un ielām, pa kurām kursē sabiedriskais transports. Vienlaikus noteikts, ka mērķdotāciju var paredzēt arī satiksmes drošības uzlabošanai.

 

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits uzsver, ka līdz ar ASV atbildīgās institūcijas lēmumu iekļaut Aivaru Lembergu sankciju sarakstā, svarīgi ir nodrošināt tranzīta nozares darba nepārtrauktību, maksimāli mazinot sankciju ietekmi uz tiem, kas ar A. Lembergu nav bijuši saistīti.

 

Šodien, 6. decembrī, satiksmes ministrs Tālis Linkaits tikās ar Igaunijas Republikas ekonomikas lietu un infrastruktūras ministru Tāvi Āsu (Taavi Aas), Polijas infrastruktūras ministru Andžeju Adamčiku (Andrzej Adamczyk) un Lietuvas Republikas transporta un sakaru ministru Jaroslavu Narkeviču (Jaroslav Narkevič), lai runātu par “Rail Baltica” projekta attīstību un citiem aktuāliem jautājumiem transporta jomā.  

 
CSDD uzsāks starptautiskā parauga vadītāja apliecību izsniegšanu
Autovadītāju ievērībai: šorīt vietām Kurzemē apledo autoceļi, strādā ziemas tehnikas.
Autovadītāju ievērībai: šorīt vietām Zemgalē un Vidzemē apledo autoceļi, strādā 44 tehnikas vienības
Gada nogales brīvdienās strādās atsevišķas pasta nodaļas; pensijas un pabalstus izmaksās agrāk
Atvieglojot autotransporta plūsmu rīta un vakara stundās, “Latvijas dzelzceļš” maina kravas vilcienu kustības grafiku