Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

2015.gadā dažāda veida ceļu būvniecības un uzturēšanas darbus plānots veikt uz 1000 km valsts autoceļu.

 

Pirmdien, 30.martā lidostā norisinājās pasākums medijiem par godu aviokompānijas Ukraine International Airlines darbības uzsākšanai Rīgā.

 

Rosina mazināt administratīvo slogu pārvadātājiem, kas veic pasažieru starptautiskos regulāros un neregulāros pārvadājumus ar autobusiem.

 

Lai uzlabotu valsts galveno autoceļu kvalitāti, 2014.-2020.gada plānošanas periodā no Eiropas Savienības Kohēzijas Fonda līdzekļiem paredzēti 218 miljoni eiro.

 

Pirmdien, 23.martā, Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar satiksmes ministru Anriju Matīsu un ministrijas vadības pārstāvjiem, lai pārrunātu satiksmes nozarei aktuālos jautājumus: dzelzceļa līnijas „Rail Baltica” publiskās apspriešanas gaitu un rezultātus, aprīļa beigās Rīgā gaidāmo Centrālāzijas un Eiropas Savienības (ES) transporta samitu (ASEM), kā arī konkrētu sadarbības projektu īstenošanas gaitu pēc Valsts prezidenta vizītēm Centrālāzijas valstīs.

 

19. martā, Londonā tika pasniegtas ikgadējās Interneta Telefonu Servisu Asociācijas (ITSPA) balvas. Šogad asociācijas dalībnieku izvirzītai balva tika nominēta arī Latvijas prezidentūra ES Padomē par tās akta projekta izstrādi regulai par vienoto elektronisko sakaru tirgu.

 

Piektdien, 13. martā, Briselē notika Eiropas Savienības (ES) Transporta, Telekomunikāciju un Enerģētikas (TTE) Ministru padome, kuru vadīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

 
LP klienti nobalsojuši par labākajiem pastniekiem un pasta operatoriem
Sāks remontdarbus uz Siguldas šosejas; vēršam uzmanību uz satiksmes ierobežojumiem
Sākas būvdarbi vēl vienā Liepājas šosejas posmā
airBaltic - jauni maršruti vasarā
LAU sakopj piegružotās ceļmalas