Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

No 2015.gada 5.oktobra reģionālo vietējo maršrutu autobusu tarifi tiks vienādoti vairākos maršrutos Pierīgā un bijušajā Alūksnes rajonā, kur sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina AS CATA un SIA Sabiedriskais autobuss.

 

Piektdien, 2.oktobrī, Sočos Latvijas Republikas satiksmes ministrs Anrijs Matīss tiksies ar Krievijas Federācijas transporta ministru Maksimu Sokolovu.

 

Trešdien, 30. septembrī reģionālās vizītes ietvaros satiksmes ministrs Anrijs Matīss apsekoja remontdarbus, kas veikti 2,4 km garā posmā uz autoceļa Alūksne–Liepna (P41) no Alūksnes līdz Karitāniem.

 

Ar 1.oktobri, reģionālo vietējo maršrutu autobusu tarifi tiks vienādoti vēl 12 pārvadātāju apkalpotajos maršrutos Rīgas, Kurzemes, Zemgales un Latgales plānošanas reģionā.

 

Trešdien, 30. septembrī satiksmes ministrs Anrijs Matīss, VAS „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) un VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) pārstāvji apsekos LAU realizētās dubultās virsmas apstrādes posmus Alūksnes un Viļakas novados, kā arī iepazīsies ar autoceļa Ludza–Rēzekne posma segas rekonstrukcijas darbu gaitu.

 

Satiksmes ministrija tuvākajās dienās noslēgs līgumu ar SIA „Executive Search Baltics”, par VAS "Latvijas dzelzceļš" (LDz) valdes priekšsēdētāja amata kandidātu atlases veikšanu.

 

Ceturtdien, 24.septembrī, Valsts sekretāru sanāksmē izsludināti grozījumi Elektronisko sakaru likumā, kas paredz mazināt administratīvo slogu komersantiem, atceļot paziņošanas procedūru attiecībā uz radioiekārtu izplatīšanu.

 
Autovadītāju ievērībai: satiksmes apgrūtinājumi visos virzienos; būvdarbi uz valsts autoceļiem turpinās
VW automobiļu reģistrācijai un tehniskajai apskatei Latvijā nav ierobežojumu
6.-8.klašu skolēni aicināti piedalīties CSDD satiksmes drošības konkursā „Gribu būt mobils!”
Jauns CSDD e-pakalpojums – pieteikšanās punktu dzēšanas kursiem
LDz Daugavpilī rīko vērienīgu drošības izglītības pasākumu skolēniem