Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

1.jūlijā spēku zaudēs Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodekss un spēkā stājas grozījumi Ceļu satiksmes likumā, kas paredz atbildību par administratīvajiem pārkāpumiem ceļu satiksmē.

 

Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Bulgārijas, Maltas, Polijas, Ungārijas, Kipras, Rumānijas transporta un ārlietu ministri kopīgā vēstulē Eiropas Parlamentam vērš uzmanību uz Pirmās mobilitātes pakotnes negatīvo ietekmi uz Eiropas Savienības vienoto tirgu un klimata politiku.

 

Pēc Satiksmes ministrijas iniciatīvas izstrādātā konceptuālā ziņojuma mērķis ir noteikt nepieciešamos pasākumus intelektisko transporta sistēmu (turpmāk – ITS) veiksmīgai ieviešanai. To ieviešanā ir jāņem vērā gan Latvijas vajadzības, gan arī pienākums izpildīt ITS Direktīvas un no ITS Direktīvas izrietošo deleģēto regulu izrietošās prasības.

 

Šodien Rail Baltica projekta īstenošanas ietvaros valdība atbalstīja grozījumus dzelzceļa zemes nodalījuma joslas ekspluatācijas noteikumos. Tie papildina dzelzceļa nodalījuma joslā pieļaujamās darbības un ir saskaņoti ar ES regulu dzelzceļa drošības jomā.

 

29.jūnijā notika satiksmes ministra Tāļa Linkaita telefonsaruna ar Vācijas satiksmes ministru, lai pārrunātu Vācijas kā Eiropas Savienības prezidējošās valsts iecerētos pasākumus transporta jomā.

 

Ar 500 000 EUR tāmes aplēsi ES BEREC atbalsta aģentūra (BEREC birojs), kas atrodas Rīgā, Latvijā, šodien sāka atklātu iepirkuma procedūru biroja mēbeļu (1.daļa) un akustisko kabīņu (2.daļa) nodrošināšanai. Iepirkuma mērķis ir pamatlīgumu noslēgšana četru gadu periodam.

 

Ceturtdien, 18.jūnijā, autoceļu padome iepazinās ar Satiksmes ministrijas un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) paveikto valsts autoceļu sakārtošanas plānošanā un finansēšanā.

 
Lidosta “Rīga” pievienojas EASA COVID-19 ierobežošanas hartai
Sāk būvēt gājēju un velosipēdistu ceļu Imanta - Babīte
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Sākas pirmie ceļu būvdarbi papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros: atjaunos segumu uz autoceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe
airBaltic atsāk lidojumus no Rīgas uz Londonu