Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 29.aprīlī, vizītē Vācijā tiksies ar dzelzceļa kompānijas “Deutsche Bahn” un Duisburgas ostas pārstāvjiem, lai diskutētu par sadarbības stiprināšanu tranzīta jomā. Satiksmes ministram ieplānotas tikšanās Ministru prezidenta Māra Kučinska darba vizītes Vācijā ietvaros.

 

Ceturtdien, 28.aprīlī, Eiropas Parlamenta deputāti pieņēma noteikumus, kuru mērķis ir novērst šķēršļus, ES vienotās dzelzceļa telpas izveidei – dalībvalstu atšķirīgās tehniskās prasības un sadrumstalotās administratīvās procedūras.

 

Lai paaugstinātu starptautiskās lidostas “Rīga” drošību un infrastruktūras energoefektivitāti, kā arī mazinātu tās darbības ietekmi uz vidi, 2014-2020.gada plānošanas periodā paredzēti 11.48 mlj. eiro Kohēzijas fonda (KF) līdzfinansējuma.

 

Trešdien, 27. aprīlī, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Spānijas vēstnieku Latvijā Pedro Migelu Himenesu-Načeru. Tikšanās laikā Augulis divpusējo sadarbību transporta jomā noraksturoja kā stabilu un labu.

 

Satiksmes ministrijai (SM) jāizstrādā un līdz šā gada 31.jūlijam jāiesniedz valdībā grozījumi Autopārvadājumu likumā, paredzot, ka autoostu reģistrēšanu un darbības uzraudzību veic VSIA “Autotransporta direkcija” (ATD).

 

Satiksmes ministrs Uldis Augulis valdības sēdē, 26.aprīlī, izskatot Valdības rīcības plānu, uzsvēra, ka viens no tautsaimniecības attīstības elementiem ir autoceļi, kuru sakārtošanu un uzturēšanu ir definēta ministra darbības prioritāti.

 

VAS “Latvijas pasts” (LP) valde pilnā sastāvā, piektdien, 22.aprīlī atkāpās no amata, par to informējot Satiksmes ministriju (SM) kā uzņēmuma akcionāru. Šāda rīcība ir skaidrojama ar pēdējā pārbaudē konstatētajiem pārvaldības trūkumiem uzņēmumā.

 
1.un 4.maijā strādās Latvijas Pasta nodaļas lielāko pilsētu tirdzniecības centros
Biķernieku trase saņem starptautisku balvu “Sports un inovācijas”
airBaltic sūta pastkartes no lidojuma
Igaunija strauji veicina airBaltic izaugsmi
Autotransporta direkcija aicina sociālo tīklu lietotājus dalīties kuriozos stāstos par pieredzēto sabiedriskajā transportā