Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Pirmdien, 3.novembrī, satiksmes ministra Anrija Matīsa vadībā notiks Autoceļu padomes sēde, kurā tiks sniegta informācija par plānotajiem būvdarbiem autoceļu tīklā 2015.gadā, kā pārrunātas nozares aktualitātes.

 

Trešdien, 29.oktobrī, Satiksmes ministrijā noslēdzās Latvijas - Krievijas kopējās komisijas sēde starptautisko autopārvadājumu jautājumos, kuras laikā tika panāktas vairākas svarīgas vienošanās starpvalstu autotransporta nozares jautājumos.

 

Lai uzlabotu dramatisko situāciju un skaidrotu iedzīvotājiem atstarojošo vestu un atstarojošo elementu izmantošanas nozīmi diennakts tumšajā laikā, trešdien, 2014.gada 29.oktobrī CSDD kopā ar partneriem uzsāk satiksmes drošības kampaņu un „tumšo gājēju glābšanas misiju” „REDZAMS, TĀTAD DZĪVS!”.

 

VAS „Elektronisko sakari” ir uzsākusi projektu „Apsveikums Latvijai”, kura ietvaros plānots uzstādīt rekordu ar vislielako dalībnieku skaitu - bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem, kuri vienlaicīgi apsveiks Latviju dzimšanas dienā, izmantojot Morzes signālus.

 

Trešdien, 29.oktobrī, Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēdē tika apspriesti vairāki Latvijas ostām svarīgi jautājumi, kas saistīti ar dzelzceļa infrastruktūras sakārtošanu un modernizāciju.

 

Lai sekmīgi varētu realizēt Rail Baltica II Eiropas standarta dzelzceļa līnijas projektu, otrdien, 28.oktobrī, klātesot visiem trim Baltijas valstu transporta ministriem, tika dibināts Rail Baltica II Baltijas valstu kopuzņēmums.

 

Trešdien, 29.oktobrī, notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kurā plānots apspriest vairākus Latvijas ostām svarīgus jautājumus, kas saistīti ar dzelzceļa infrastruktūras sakārtošanu un modernizāciju.

 
LAU ir gatavs ziemas sezonas laikā uzturēt valsts autoceļus vairāk nekā 20 000 km garumā
Oficiāli atklāts rekonstruētais Liepājas šosejas posms
airBaltic sāk lidojumus no Viļņas uz Amsterdamu
airBaltic sāk lidojumus no Tallinas uz Parīzi
Atklās rekonstruēto Liepājas šosejas posmu