Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Rosina mazināt administratīvo slogu pārvadātājiem, kas veic pasažieru starptautiskos regulāros un neregulāros pārvadājumus ar autobusiem.

 

Lai uzlabotu valsts galveno autoceļu kvalitāti, 2014.-2020.gada plānošanas periodā no Eiropas Savienības Kohēzijas Fonda līdzekļiem paredzēti 218 miljoni eiro.

 

Pirmdien, 23.martā, Valsts prezidents Andris Bērziņš tikās ar satiksmes ministru Anriju Matīsu un ministrijas vadības pārstāvjiem, lai pārrunātu satiksmes nozarei aktuālos jautājumus: dzelzceļa līnijas „Rail Baltica” publiskās apspriešanas gaitu un rezultātus, aprīļa beigās Rīgā gaidāmo Centrālāzijas un Eiropas Savienības (ES) transporta samitu (ASEM), kā arī konkrētu sadarbības projektu īstenošanas gaitu pēc Valsts prezidenta vizītēm Centrālāzijas valstīs.

 

19. martā, Londonā tika pasniegtas ikgadējās Interneta Telefonu Servisu Asociācijas (ITSPA) balvas. Šogad asociācijas dalībnieku izvirzītai balva tika nominēta arī Latvijas prezidentūra ES Padomē par tās akta projekta izstrādi regulai par vienoto elektronisko sakaru tirgu.

 

Piektdien, 13. martā, Briselē notika Eiropas Savienības (ES) Transporta, Telekomunikāciju un Enerģētikas (TTE) Ministru padome, kuru vadīja satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

 

Plānots noteikt, ka tie autoceļu lietošanas nodevas maksātāji, kuri ir VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) nodrošināto e-pakalpojumu lietotāji, varēs veikt nodevas maksājumu valsts pamatbudžeta kontā, izmantojot jebkura maksājumu pakalpojumu sniedzēja starpniecību.

 

No 10. līdz 12. martam Rīgā norisinājās Latvijas un Baltkrievijas sakaru administrāciju pārstāvju lietišķā tikšanās, kuras laikā tika izskatīts plašs jautājumu klāsts, kas vērsti uz abu valstu elektronisko sakaru jomu sekmīgu attīstību.

 
Sākas būvdarbi vēl vienā Liepājas šosejas posmā
airBaltic - jauni maršruti vasarā
LAU sakopj piegružotās ceļmalas
Par CSDD darba laikiem pirms Lieldienām
Latvijas pasta darba laiks Lieldienās