Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Ceturtdien, 24.jūlijā satiksmes ministram Anrijam Matīsam Itālijas galvaspilsētā Romā paredzēta tikšanās ar Prezidentūras trio partneriem - Itāliju un Luksemburgu, lai pārrunātu sadarbību elektronisko sakaru jomā

 

Trešdien, 23.jūlijā starptautiskā lidosta „Rīga” sagaidīja lidostas desmit miljono tranzīta/transfēra pasažieri kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas – Kristianu Zūlu (Christian Suhl), kurš lidostā ieradās ar aviokompānijas „airBaltic” reisu no Briseles un tālāk devās uz Tallinu.

 

Latvija vēlas padziļināti iepazīties ar Vācijas pieredzi, veidojot augsti konkurētspējīgu, multimodālu transporta un loģistikas infrastruktūru, kā arī valsts un privātā sektora ciešas mijiedarbības ietvaros nodrošinot pastāvīgu inovācijas un kompetenču attīstības procesu.

 

VAS „Latvijas Autoceļu uzturētājs” (LAU) valstij dividendēs izmaksājamo peļņas daļu par 2013. gadu novirzīs sabrukušo valsts autoceļu posmu ārkārtas uzturēšanas darbu veikšanai.

 

Otrdien, 22. jūlijā, Ministru kabinets (MK) lēma par VAS „Latvijas pasts” (LP) dividenžu ieskaitīšanu valsts budžetā 90% apmērā no tīrās peļņas, tāpēc kapitālsabiedrībai Valsts kasē būs jāieskaita 4,08 milj. eiro.

 

Piektdien, 18.jūlijā, Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Dins Merirands tikās ar kravu pārvadātājiem, lai pārrunātu situāciju kravu autopārvadājumu jomā.  

 

Šodien, 17. jūlijā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss kopā ar v/as „Latvijas Valsts ceļi” valdes priekšsēdētāju Jāni Langi un citiem speciālistiem apsekoja tiltu remontdarbus Pierīgā.  

 
Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic kļuvusi par pasaulē pirmo lidsabiedrību, kas pieņem Bitcoin, pasažieriem norēķinoties par aviobiļetēm uz 60 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos, Krievijā un NVS valstīs.
2014.gada jūlijā aprit gads kopš pieejama CSDD mobilā aplikācija.
16. jūlijā notika vecā tilta pār Mazo Juglu siju slogošanas pārbaude uz autoceļa Juglas papīrfabrikas ciemats–Upesciems (P2).
Piektdien, 25.jūlijā, Cēsīs, Magoņu ielā 25 no plkst.19:00 līdz 24:00 notiks Tehniskās apskates nakts. Tās devīze – „Mēs par drošu auto!”.
Positivusapmeklētāji festivāla laikā varēja izmantot iespēju nosūtīt sveicienu saviem iecienītajiem mūziķiem, kas priecēja apmeklētājus trīs dienu garumā.