Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Piektdien, 20. septembrī, Briselē notika Transporta ministru padomes sēde, lai apspriestu transporta nozares lomu Eiropas Savienības klimata mērķu sasniegšanā. Uzsvērta nepieciešamība, ka transporta nozarei ir jāveicina siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanu.

 

Satiksmes ministrs Tālis Linkaits 20. septembrī Briselē, Beļģijā, pārstāvēs Latviju Transporta ministru padomes sēdē. Tās laikā plānotas diskusijas par efektīvākiem veidiem emisiju mazināšanā un citiem videi draudzīgiem risinājumiem transporta nozarē īstermiņa un ilgtermiņa perspektīvā.

 

20. septembrī oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis" publicēti grozījumi "Pasta likumā", kas nosaka, ka līdz 2020.gada 31.decembrim abonēto preses izdevumu piegādes pakalpojumus visā Latvijas teritorijā sniedz pasta komersants, kuram līdz 2019.gada 31.decembrim ir noteiktas saistības sniegt universālo pasta pakalpojumu, tas ir VAS "Latvijas pasts".

 

No 27. līdz 29. novembrim Rīgā norisināsies viens no pasaulē nozīmīgākajiem 5G tehnoloģiju pasākumiem - otrais ikgadējais Baltijas jūras reģiona 5G ekosistēmas forums “5G Techritory”. Forums pulcēs vadošos 5G politikas veidotājus, nozīmīgāko nozares organizāciju līderus un globālos un reģionālos biznesa līderus no Eiropas, ASV un Āzijas.

 

No 18. līdz 20. septembrim Almati, Kazahstānā, notiek starptautiskā izstāde un konference "TransKazahstan/TransLogistica 2019".

 

Šodien, 17.septembrī, Ministru kabinets (MK) izskatīja jautājumu par sadarbības turpināšanu Ziemeļu dimensijas (ZD) Transporta un Loģistikas partnerībā vēl uz pieciem gadiem. Dalībvalstu sadarbība ir balstīta uz 2009.gada 21.oktobrī, Neapolē, Itālijā parakstīto “Saprašanās Memorandu”.

 

Šodien, 17. septembrī, Ministru kabinets (MK) noteica kārtību, kādā gan Latvijas Republikas (LR), gan ārvalstu valsts gaisa kuģi izmantos civilās aviācijas lidlaukus. Noteikumi attiecas tikai uz plānotajiem valsts gaisa kuģu lidojumiem. Turpmāk ir paredzēts noteikt arī vienotu valsts gaisa kuģa pieteikuma formu civilās aviācijas lidlauka izmantošanai.

 
No decembra Cēsu ekspresis tiks pagarināts līdz Valmierai, bet Liepājas virzienā tiks norīkoti vēl divi vilcieni nedēļā
LAU aptauja: autoceļu uzturēšanas kvalitāti vasarā kā apmierinošu vērtē 83% respondentu
Pārbūvēts autoceļa Rēzekne-Gulbene posms no Audriņiem līdz Dricāniem
Vārkavas pagasta Ančkinos krustojumā mainījusies satiksmes organizācija
Izdotas jaunas navigācijas kartes