Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Pirmdien, 30.novembrī, Satiksmes ministriju (SM) apmeklēja Ķīnas uzņēmēju delegācija, kas piedalās Baltkrievijas industriālā parka “Lielais akmens” izveidē, lai ar SM vadību pārrunātu Latvijas iespēju līdzdarboties šajā projektā.

 

Pirmdien, 30.novembrī, Satiksmes ministrijā (SM) ieradīsies Ķīnas uzņēmēju delegācija, kas piedalās Baltkrievijas industriālā parka “Lielais akmens” izveidē, lai ar SM valsts sekretāru Kasparu Ozoliņu pārrunātu iespējamās sadarbības iespējas Eirāzijas kravu pārvadājumos.

 

Piektdien, 27. novembrī, Satiksmes ministrijā notiks amatpersonu apspriede par Starptautiskās kravu loģistikas un ostu informācijas sistēmas (SKLOIS) projektu.

 

Ceturtdien, 26.novembrī, Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš, tiekoties ar Ķīnas Transporta viceministru Fengu Ženglinu (Feng Zhenglin), pārrunāja transporta un loģistikas jomas koordinēšanas procesu Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu sadarbības formāta 16+1 ietvaros.

 

Otrdien, 24. novembrī Tallinā Eiropas Inovācijas un tīklu izpildaģentūra (INEA - Innovation and Networks Executive Agency) un triju Baltijas valstu kopuzņēmums RB Rail AS parakstīja finansēšanas līgumu par Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējuma piešķiršanu no Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta triju Baltijas valstu ātrgaitas dzelzceļa līnijas Rail Baltic/Rail Baltica projekta attīstības pirmajam posmam. Finansēšanas līgumu parakstīja RB Rail AS valdes priekšsēdētāja Baiba A. Rubesa un INEA direktors Dirk Beckers.

 

Lai turpinātu uzlabot ātrdarbīga interneta un elektronisko pakalpojumu pieejamību Latvijas lauku teritorijās, nākamās paaudzes platjoslas elektronisko sakaru tīklu izveidei ES fondu 2014.-2020.gada plānošanas periodā būs pieejami 51.7 miljoni eiro.

 

Latvija pauž gatavību koordinēt transporta un loģistikas jomu Ķīnas un Centrālās un Austrumeiropas valstu sadarbības formātā 16+1, tādā veidā sekmējot vienu no transporta jomas prioritātēm - savienojamības veicināšanu Eirāzijas kontinentā.

 
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi kopumā apmierinoši
airBaltic Rīgā uzņem Bombardier CSeries lidmašīnu
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi kopumā apmierinoši
LP aicina nosūtīt apsveikumus un vēstules Ziemassvētku vecītim no Pasta namiņa Doma laukumā
Uzsāk projektu „Ar vilcienu uz Enerģētikas muzeju Ķegumā”