Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Lai esošajos ekonomiskajos apstākļos saglabātu kravas autopārvadātāju konkurētspēju, kravas automašīnām, kuru pilna masa pārsniedz 12 tonnas, kā arī piekabēm un puspiekabēm ar pilnu masu virs 10 tonnām paredzēts piemērot atbrīvojumu no transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa maksāšanas.

 

Valdība otrdien, 2.septembrī, atbalstīja 2.7 miljonu eiro pārdali uz Satiksmes ministrijas (SM) valsts autoceļu pārvaldīšanas, uzturēšanas un atjaunošanas programmu, lai atjaunotu valsts autoceļu uzturēšanai rudens/ziemas periodā plānoto finansējumu.

 

Otrdien, 2.septembrī, Ministru kabinets atbalstīja Satiksmes ministrijas sagatavoto informatīvo ziņojumu, kas paredz piešķirt 1.9 milj. eiro sabiedriskā transporta pakalpojuma sniedzējiem zaudējumu segšanai.

 

Latvija aicina Ķīnu izmantot Latvijas transporta un loģistikas koridora piedāvātās priekšrocības preču distribūcijai Baltijas jūras reģionā, kā arī veikt investīcijas Latvijas transporta infrastruktūrā.

 

Pagājušajā naktī pasākuma „Tehniskās apskates nakts – 2014” laikā Rīgā pārbaudītas apmēram 900 automašīnas.

 

No 1.septembra līdz 30.novembrim Parīzes saprašanās memoranda par ostas valsts kontroli (PMoU) dalībvalstīs, arī Latvijā, notiks koncentrēta ostas valsts kontroles inspekciju kampaņa.

 

Sakarā ar ASV prezidenta vizīti no 31.augusta plkst.14.00 līdz 3.septembra vakaram Igaunija ievieš robežu kontroli, tostarp ierīko pagaidu robežkontroles punktus Latvijas un Igaunijas autoceļu savienojumos.

 
Baltijas valstu Jūras administrāciju tikšanās
Wizz Air uzsāk lidojumus no Rīgas uz Dortmundi
Būvnieki novērsuši defektus uz autoceļa Līgatne-Skrīveri
Kurzemes rallija laikā atvieglos satiksmi remonta posmā uz Liepājas šosejas un slēgs satiksmi atsevišķos vietējos ceļos
Pastiprināti kontrolēs jūrnieku darba un atpūtas laika uzskaiti