Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Otrdien, 6.oktobrī, satiksmes ministrs Anrijs Matīss Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā ar uzrunu atklāja devīto starptautisko transporta izstādi “Transports un loģistika”, kas notiek Baltkrievijas transporta nedēļas ietvaros.

 

Rīgas un Ventspils brīvostu nolikumu grozījumi sagatavoti, lai uzlabotu brīvostu pārvalžu darbības efektivitāti un paātrinātu dokumentu apriti attiecībā uz valdēs izskatāmajiem jautājumiem.

 

Valdība apstiprināja grozījumus Ministru kabineta (MK) noteikumos, kas paredz Satiksmes ministrijai iespēju lūgt finansējuma pārdali valsts budžeta 80.00.00 programmas ietvaros valsts reģionālo autoceļu projektu maksājumu veikšanai priekšatlasīto projektu ietvaros līdz projektu iesniegumu apstiprināšanai.

 

No 6.līdz 7.oktobrim satiksmes ministrs Anrijs Matīss darba vizītē apmeklēs Baltkrievijas Republiku, kuras laikā paredzēta tikšanās ar Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministru Anatoliju Sivaku, lai pārrunātu divpusējās sadarbības jautājumus transporta un tranzīta jomā.

 

No 2015.gada 5.oktobra reģionālo vietējo maršrutu autobusu tarifi tiks vienādoti vairākos maršrutos Pierīgā un bijušajā Alūksnes rajonā, kur sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina AS CATA un SIA Sabiedriskais autobuss.

 

Piektdien, 2.oktobrī, Sočos Latvijas Republikas satiksmes ministrs Anrijs Matīss tiksies ar Krievijas Federācijas transporta ministru Maksimu Sokolovu.

 

Trešdien, 30. septembrī reģionālās vizītes ietvaros satiksmes ministrs Anrijs Matīss apsekoja remontdarbus, kas veikti 2,4 km garā posmā uz autoceļa Alūksne–Liepna (P41) no Alūksnes līdz Karitāniem.

 
SIA LDz Cargo valdes priekšsēdētājs Guntis Mačs iesniedz atlūgumu
Nepietiekamā finansējuma dēļ 1430 kilometros valsts autoceļu ziemas sezonā pazemināta uzturēšanas klase
Rudenī vairs nav atļauts paaugstinātais ātrums 100 km/h; turpinās ceļu remontdarbi
Autovadītāju ievērībai: satiksmes apgrūtinājumi visos virzienos; būvdarbi uz valsts autoceļiem turpinās
VW automobiļu reģistrācijai un tehniskajai apskatei Latvijā nav ierobežojumu