Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Ceturtdien, 4.februārī,tika parakstīts līgums starp Latvijas valdību un Ralfu Dīteru Montāgu-Girmesu (Ralf-Dieter Montag-Girmes). Saskaņā ar šo līgumu Latvijas aviokompānijā tiks ieguldīti 132 miljoni eiro ar mērķi modernizēt tās floti un īstenot biznesa plānu Horizon 2021.

 

Trešdien, 3.februārī, Satiksmes ministrijā notika Loģistikas nozares padomes sēde, kurā padomes locekļi sprieda par situāciju tranzīta un loģistikas nozarē, prognozēm un priekšlikumiem konkurētspējas stiprināšanai.

 

Saskaņā ar meteorologu prognozēm, šodien piekrastes rajonos gaidāms spēcīgs vējš. Paredzams, ka pēcpusdienā vēja brāzmas var sasniegt ātrumu līdz 25 metriem sekundē.

 

Iestājoties atkusnim un mainīgiem laika apstākļiem, uz valsts autoceļiem turpinās uzturēšanas darbi, kurus veic VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs”.

 

Sākot ar 2016.gada 1.februāri, visos pasažieru pārvadātāja SIA AIVA auto apkalpotajos maršrutos Bauskas novadā tiks ieviestas divu veidu abonementa biļetes.

 

Liepājas pilsētas domes deleģētos Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) valdes locekļus turpmāk varēs iecelt un atcelt ar pašvaldības lēmumu.

 

Sertifikāta saņemšanai starptautisko un iekšzemes pasažieru pašpārvadājumu veikšanai ar autobusu, kā arī starptautisko un iekšzemes kravas pašpārvadājumu veikšanai ar kravas autotransporta līdzekli būs jāiesniedz mazāk dokumentu.

 
Autobraucēju ievērībai: sniegs un apledojums vietām apgrūtina braukšanu
Uz grants ceļiem sāk ieviest autotransporta masas ierobežojumus
Autobraucēju ievērībai: apledojums atsevišķos posmos apgrūtina braukšanu
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi kopumā apmierinoši
airBaltic – labākā aviokompānija pasaulē pēc apkalpošanas kvalitātes