Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
NOTIKUMU KALENDĀRS  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
SM KAPITĀLSABIEDRĪBU JAUNUMI  
AKTUALITĀTES PAR MINISTRIJU NOZARES INVESTĪCIJAS
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Ceturtdien, 17.aprīlī notika Latvijas Republikas un Uzbekistānas Republikas starpvaldību komisijas ekonomiskās, rūpnieciskās un zinātniski tehniskās sadarbības jautājumos piektā sēde. Sēdi vadīja no Latvijas puses satiksmes ministrs Anrijs Matīss un no Uzbekistānas puses Ārējo ekonomisko sakaru, investīciju un tirdzniecības ministra 1.vietnieks Akmals Kamalovs.

 

Lai iedzīvotājiem atvieglotu pasta sūtījumu izņemšanas procesu, paredzēts, ka ierakstītus un līdz 150 eiro apdrošinātus pasta sūtījumus iedzīvotāji varēs saņemt, uzrādot arī jebkuru citu valsts iestādes izdotu dokumentu, pēc kura būs iesējams identificēt attiecīgo personu.

 

Latvijas nacionālās aviokompānijas airBaltic akcionāri šonedēļ apstiprinājuši aviokompānijas gada pārskatu. airBaltic pērn strādājusi ar viena miljona eiro tīro peļņu, salīdzinot ar 27 miljonu eiro zaudējumiem 2012.gadā. Tādējādi airBaltic spējusi atgriezties pie peļņas gadu agrāk, nekā sākotnēji tika plānots.

 

Ceturtdien, 17.aprīlī, Rīgā notiks Latvijas - Uzbekistānas starpvaldību komisijas piektā sēde. Latvijas delegāciju vadīs satiksmes ministrs Anrijs Matīss, savukārt Uzbekistānas delegāciju vadīs Ārējo ekonomisko sakaru, investīciju un tirdzniecības ministra pirmais vietnieks Akmals Kamalovs.

 

2013.gadā pa Latvijas dzelzceļiem pārvadāti 55.8 miljoni tonnu kravu, kas ir par 7,9 procentiem mazāk nekā 2012.gadā uzstādītais vēsturiskais kravu pārvadājumu rekords 60,6 miljonu tonnu apjomā. Šī iemesla dēļ samazinājušies VAS „Latvijas dzelzceļš” (LDz) ieņēmumi, tomēr, pateicoties sekmīgai finanšu darbībai un labiem darba rādītājiem, LDz strādājis ar peļņu.

 

Ceturtdien, 10.aprīlī, Valsts sekretāru sanāksmē izsludināts Ministru kabineta noteikumu projekts „Ceļu satiksmes noteikumi”, kas uzlabos satiksmes drošību uz ceļiem. īpaši pievēršot uzmanību mazaizsargātajiem satiksmes dalībniekiem.

 

Pieejama infografika par VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas sezonā paveiktajiem darbiem.

 
ES tiesību aktu projekti
Pieņemtie ES tiesību akti
Grieķijas prezidentūra (2014.gada 1.janvāris - 30.jūnijs)
Komunikācijas tīklu, satura un tehnoloģiju direktorāts
Sākotnējo pozīciju izstrāde
Eiropas Komisijas Transporta un Mobilitātes ģenerāldirektorāts
Eiropas Komisijas viceprezidente, komisāre Digitālās dividendes jautājumos
Latvija Eiropas Savienībā
ES Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas Ministru padome
ES neformālā Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas ministru padome
ES Transporta komisārs
Ko maina Lisabonas līgums salīdzinot ar esošajiem līgumiem? (Word doc.)
Publiskās konsultācijas
ES Māja