Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Trešdien, 27.maijā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Vācijas transporta un digitālās infrastruktūras federālo ministru Aleksanderu Dobrindu, pārrunājot Latvijas Prezidentūras Eiropas Savienības Padomē prioritātes un to attīstības gaitu.

 

Lai veicinātu transportlīdzekļu tirdzniecības caurredzamību un informācijas pieejamību pircējiem, kā arī, lai veicinātu patērētāju tiesību aizsardzību, Satiksmes ministrija (SM) rosina paplašināt obligāti norādāmo informāciju transportlīdzekļu tirdzniecības vietās.

 

Trešdien, 27.maijā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Ķīnas Transporta ministrijas politisko sekretāru Dai Dongčangu, lai pārrunātu abu valstu sadarbību transporta un loģistikas jomās.

 

Ceturtdien, 28.maijā, Latvija tika izraudzīta par Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (OECD) Starptautiskā Transporta foruma (ITF) prezidējošo valsti uz 2018.gadu.

 

Trešdien, 27.maijā, satiksmes ministrs Anrijs Matīss Starptautiskā Transporta foruma (ITF) ietvaros piedalījās diskusijā par tālvadības gaisa kuģu sistēmu attīstību.

 

No 26. līdz 28.maijam satiksmes ministrs Anrijs Matīss piedalīsies Starptautiskajā Transporta forumā (ITF), kas ik gadu norisinās Leipcigā, Vācijā. ITF ir gada nozīmīgākais pasaules valstu transporta ministru un transporta nozares pārstāvju pasākums

 

Satiksmes ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš un transporta nozares uzņēmēju delegācija turpina vizīti – biznesa misiju – Ķīnā, apmeklējot Čendu, kas ir viens no svarīgākajiem ekonomikas, transporta, tirdzniecības, finanšu, kā arī elektronikas, IT tehnoloģiju un automašīnu ražošanas centriem Ķīnā.

 
Puse iedzīvotāju ir novērojuši autoceļu remontdarbu pieaugumu
Pēc remonta darba sezonu uzsācis hidrogrāfijas kuģis Kristiāns Dāls
„Latvijas dzelzceļš” ar Valsts asinsdonoru centru aicina ziedot asinis
Sākušies būvdarbi Tallinas šosejas sākumā, ierobežots ātrums
airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Radomu, Polijā