Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Šajā būvniecības sezonā Kurzemē tiek sakārtoti vairāki reģionālo autoceļu posmi, ar būvdarbu gaitu šodien iepazinās satiksmes ministrs Uldis Augulis un VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) vadība.

 

Satiksmes ministrs Uldis Augulis trešdien, 11.jūlijā, dosies reģionālajā vizītē uz Ventspili, lai apmeklētu Ventspils brīvostas pārvaldi, uzņēmumus, kā arī tiktos ar Ventspils pašvaldības vadību.

 

Valdība 10.jūlijā pieņēma noteikumu projektus, kas nosaka transportlīdzekļu pielāgošanas prasības, kas jāizpilda personai attiecībā uz transportlīdzekli ar vadības ierīcēm labajā pusē. No 2018.gada 1.novembra Latvijā varēs pastāvīgi reģistrēt transportlīdzekļus ar stūri labajā pusē.

 

Šodien, 3. jūlijā Ārlietu ministrijas (ĀM) organizētās Latvijas goda konsulu vizītes ietvaros, viesi apmeklēja Starptautisko lidostu “Rīga”, nacionālo aviokompāniju airBaltic un Rīgas Brīvostu.

 

Ņemot vērā, ka jautājums par situāciju ar taksometru pakalpojumiem starptautiskās lidostas “Rīga” teritorijā nav skatāms atrauti no kopējās situācijas visā taksometru nozarē, satiksmes ministrs Uldis Augulis aicina Iekšlietu ministriju un Ekonomikas ministriju sniegt konkrētus priekšlikumus kopīgai rīcībai.

 

Otrdien, 3.jūlijā, Ministru kabinets (MK) lems par noteikumu projektu, kas paredz grozījumus “Braukšanas maksas atvieglojumu noteikumos” Latvijas Goda ģimenes apliecību "3+Ģimenes karte" lietotājiem.

 

Vizītes ietvaros Satiksmes ministrijas delegācija ministra U. Auguļa vadībā apmeklēja Guandongas provinces pilsētu Šenženu, kur tikās ar Šenženas ostas pārstāvjiem, kā arī apmeklēja un Zhejiang provinces galvaspilsētu Hangžo, kur nozares uzņēmēji prezentēja Latvijas transporta piedāvājumu un rosināja sadarbību ar Global Logistics Alliance (GLA), Alibaba Group, Geely Automotive Holding Group un LOGINK.

 
airBaltic Fārnboro aviācijas šovā demonstrē A220-300 lidmašīnu
LDz ar “OP Corporate Bank plc.” paraksta līgumu par infrastruktūras investīciju projektu finansēšanu
Latvijas Pasts aicina klientus pieteikties e-aicinājumiem par reģistrēto sūtījumu saņemšanu
AS “Pasažieru vilciens” uzaicina pretendentus iesniegt finanšu piedāvājumus elektrovilcienu piegādei
Autovadītāju ievērībai: ceļu remontdarbu un pilsētu svētku dēļ nedēļas nogalē jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem