Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss no 22. līdz 26. septembrim uzturēsies darba vizītē Vācijā, kuras laikā piedalīsies pasaulē lielākajā dzelzceļa nozares izstādē InnoTrans, kā arī Trio Prezidentūras un Vācijas transporta ministru sanāksmē.

 

Lai uzlabotu ceļu satiksmes drošības līmeni valstī, novēršot nepilnības un kļūdas satiksmes drošības un organizācijas risinājumos ceļa plānošanas un projektēšanas stadijās, sagatavoti grozījumi ceļu drošības audita noteikumos, kuri izsludināti Valsts sekretāru sanāksmē 18.septembrī.

 

Trešdien, 17.septembrī, va/s „Latvijas Valsts ceļi” (LVC) Autoceļu kompetences centrā notika jaunās autoceļu apsekošanas ierīces – grunts penetrācijas radara un lāzerskanēšanas iekārtas demonstrācija un prezentācija.

 

16. un 17.septembrī Itālijā, Milānā, norisinājās neformālā Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas (TTE) ministru padomes sanāksme, kurā ministri diskutēja par pilsētvides mobilitāti, kā arī Eiropas Transporta tīkla (TEN-T) koridoriem, to pārvaldību un finansēšanu.

 

Trešdien, 10.septembrī, darba vizītes Baltkrievijā ietvaros satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Baltkrievijas transporta un komunikāciju ministru Anatoliju Sivaku.

 

Sagatavoti grozījumi noteikumos par Latvijas valsts karoga lietošanas kārtību uz kuģiem, kuri turpmāk noteiks atbildīgo par šīs kārtības ievērošanu, kā arī institūciju, kura kontrolēs un uzraudzīs tās ievērošanu.

 

Trešdien, 10.septembrī, Satiksmes ministrijā norisinājās aviācijas jomas apaļā galda diskusija ar Starptautisko gaisa transporta asociāciju (IATA) par aktuāliem aviācijas nozares jautājumiem un to regulējumu.

 
Ceļu muzejs piedāvā ekspozīciju cilvēkiem ar redzes problēmām
Tagad visā Latvijā mopēdu eksāmeni notiek arī ar CSDD braucamajiem
Ir jau izpildīti 85% no plānotajiem darbiem ceļu stāvokļa uzlabošanai
Rēzeknes Tehniskās apskates naktī tiks piedāvāta bezmaksas automobiļu diagnostika
CSDD izstrādā digitālo mācību līdzekli par satiksmes drošību un sadarbībā ar Ozolu izdod drošības singlu