Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Satiksmes ministrija, kā VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC) akcionārs, ir iecēlusi Nominācijas komisijas izvirzītās kandidatūras valdes priekšsēdētāja un valdes locekļa amatos ar šā gada 27.jūliju.

 

Satiksmes ministrija, kā VAS “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) akcionārs, ir iecēlusi Nominācijas komisijas izvirzītās kandidatūras padomes locekļu amatos ar šā gada 22.jūliju.

 

Lai novērstu situācijas, ka topošie motociklu vadītāji nepiemērotos laika vai ceļa apstākļos uzstāj uz savām tiesībām kārtot vadīšanas eksāmenu, tādējādi pakļaujot sevi un citus riskam iekļūt satiksmes negadījumā, izstrādāta stingrāka transportlīdzekļa vadītāja tiesību iegūšanas un atjaunošanas kārtība.

 

Satiksmes ministrija, kā VAS “Latvijas Dzelzceļš” (LDz) akcionārs, ir apstiprinājusi nominācijas komisijas izvirzīto Aiņa Stūrmaņa kandidatūru LDz valdes locekļa amatā ar šā gada 18.jūliju.

 

Ministru kabinets izskatīja Satiksmes ministrijas rekomendācijas Latvijas dalībai starptautiskajā izstādē “Expo 2017”, kas notiks Kazahstānas galvaspilsētā Astanā no 2017.gada 10.jūnija līdz 10.septembrim.

 

Vizītes Ķīnā ietvaros satiksmes ministrs Uldis Augulis Ķīnā tikās ar viena no pasaulē lielākajiem konteinerpārvadātājiem China COSCO Shipping Group un Ķīnas lielākā publiskās ostas operatora China Merchants Group pārstāvjiem.

 

Otrdien, 12.jūlijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis un Ķīnas Nacionālās Attīstības un reformu komisijas vicepriekšsēdētājs Ningu Džižē (Ning Jizhe) ir vienojušies un apstiprinājuši memoranda projektu par visaptverošu Latvijas un Ķīnas sadarbību transporta un loģistikas jomā. Plānots, ka memorandu šī gada novembrī parakstīs 16+1 valstu vadītāju samita laikā Rīgā. Tāpat ministrs tikās ar Ķīnas transporta ministru Jangu Čuantangu (Yang Chuantang).

 
Likvidēs krāsas plankumus uz Lielupes tilta seguma
Autovadītāju ievērībai: Siguldā sāk atjaunot tiltu pār Gauju
25. jūlijā uz Ventspils šosejas pie Smārdes kroga ierobežos satiksmi
Aicinām pasažierus pārliecināties par ceļošanas dokumentu derīgumu un iepazīties ar ierobežojumiem aviopārvadājumos
Brīvības ielas ceļa remontdarbu dēļ iespējama kavēšanās ap 400 reģionālo maršrutu