Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Pirmdien, 26.janvārī, notiks Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) sēde, kuras laikā uzklausīs atbildīgo institūciju ziņojumus par situāciju ceļu satiksmes drošībā ziemas periodā, kā arī konkrētu priekšlikumu apspriešana tās uzlabošanai.

 

Ceturtdien, 22.janvārī, Satiksmes ministrijā notika Eiropas sliežu platuma dzelzceļa projekta Rail Baltica uzņēmumu un iestāžu tehniskās darba grupas, pašvaldību darba grupas sanāksme, kura laikā pilnsabiedrība RB Latvija prezentēja sagatavotos trases maršruta divus variantus Latvijā.

 

Trešdien, 21.janvārī, Briselē notika neformālas ministru vakariņas par tā saukto „Telesakaru pakotni” jeb priekšlikumu Regulai, ar ko nosaka pasākumus sakarā ar Eiropas elektronisko sakaru vienoto tirgu un savienota kontinenta īstenošanu (TSM).

 

Transportlīdzekļu uzbūvi un pārbūvi reglamentējošie normatīvie akti atrodas pastāvīgā dinamikā, tādēļ tajos ir nepieciešams veikt izmaiņas atbilstoši esošai situācijai.

 

No 20. līdz 21. janvārim satiksmes ministrs Anrijs Matīss uzturējās darba vizītē Briselē, kur uzstājās divās Eiropas Parlamenta (EP) komitejās, kā arī tikās ar augsta ranga Eiropas Komisijas (EK) amatpersonām.

 

Ceturtdien, 22.janvārī, satiksmes ministrs Anrijs Matīss dosies darba vizītē uz Nīderlandi, lai tiktos ar Nīderlandes infrastruktūras un vides ministri Melāniju Šulcu (Melanie Schultz), kā arī klātienē iepazītos ar Roterdamas ostas darbību.

 

Ņemot vērā autovadītāju lielo interesi un ziemas laika apstākļus, janvāra beigās tiks atsākta reģistrācija bezmaksas ziemas drošas braukšanas konsultācijām februārī Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Biķernieku trasē.

 
Aktuālā satiksmes informācija
LVC vēršas policijā saistībā ar aizdomām par iepirkumā iesniegtajiem viltotajiem dokumentiem
Lidosta „Rīga” kopā ar lidsabiedrības “Ryanair” pārstāvi sveiks 8 000 000 pasažieri
airBaltic sāks lidojumus no Rīgas uz Saloniki Grieķijā
Braukšanas apstākļi uz valsts autoceļiem