Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Otrdien, 30.jūnijā, valdība atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) izstrādātos noteikumus par neregulāro un speciālo regulāro pasažieru pārvadājumu veikšanu.

 

Latvijas Prezidentūra ir sasniegusi būtisku progresu, panākot vienošanos ar Eiropas Parlamentu par Ceturtās dzelzceļa tiesību aktu pakotnes tehniskā pīlāra priekšlikumiem, kas otrdien, 30. jūnijā, tika apstiprināts Eiropas Savienības dalībvalstu Pastāvīgo pārstāvju komitejā.

 

Turpmāk pasažieriem būs iespēja iegādāties starptautisko vilcienu reisu braukšanas dokumentus 60 diennaktis pirms vilciena atiešanas datuma. Līdz ar to pasažieri varēs laicīgāk plānot savu ceļojumu.

 

Naktī uz 2015.gada 30.jūniju pēc vairāk nekā 12 stundu noslēdzošās sanāksmes – trialoga – Latvijas prezidentūra panāca provizorisko vienošanos ar Eiropas Parlamenta (EP) par Telesakaru vienotā tirgus priekšlikumu, kas paredz viesabonēšanas piemaksu atcelšanu un pirmos atvērta interneta noteikumus Eiropas Savienībā (ES). Vienošanās vēl formāli jāapstiprina ES dalībvalstīm.

 

Satiksmes ministrija un Eiropas Komisija kā TEN-T dienu 2015 organizatori izsaka pateicību bērniem par aktīvu līdzdalību zīmējumu konkursā „Nākotnes transports”.

 

Pirmdien, 22. jūnijā, Eiropas transporta tīkla (TEN-T) dienu 2015 ietvaros, Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Polijas un Somijas transporta un infrastruktūras ministri, kā arī Eiropas transporta komisāre Violeta Bulca, parakstot deklarāciju, apliecināja savu gatavību un ieinteresētību kopīgi sekmēt Rail Baltica projekta īstenošanu.

 

Transporta ministri no 12 Eiropas Savienības dalībvalstīm, uzņēmumu vadītāji un vairāk nekā 1000 transporta jomas pārstāvji no 22. – 23. jūnijam Rīgā piedalās augsta līmeņa transporta konferencē „TEN-T dienas 2015”.

 
Bedres saremontētas aptuveni 60 km garumā
Autovadītāju ievērībai – būvdarbi uz valsts autoceļiem
Grand Prix pretendentu pusfināla dalībnieki
Latvijas Pasts izdod divas jaunas pastmarkas sērijā Putni
Rīgā noslēgsies Eiropas vēsturisko automobiļu brauciens „Amber Trophy”