Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Ar valdības lēmumu noteiks Aviācijas meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra (ARCC) kompetenci nelaimes gadījumos, kuros cietuši civilās aviācijas gaisa kuģi.

 

Pirmdien, 30.maijā, satiksmes ministrs Uldis Augulis tikās ar Igaunijas vēstnieku Latvijā Tenisu Nirku, sarunas laikā galveno uzmanību veltot dzelzceļa projektam “Rail Baltica” un taksometru jomas jautājumiem.

 

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ir pieprasījis Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) valdei steidzami sniegt detalizētu informāciju par uzņēmuma iekšējās pārbaudes uzsākšanu un tās rezultātiem saistībā ar publiskoto informāciju par Muitas policijas atklāto ekskluzīvo automašīnu kontrabandas shēmu un iespējamo CSDD amatpersonu dalību tajā.

 

Reģionālās darba vizītes ietvaros satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 27.maijā, tikās ar Liepājas pilsētas domes vadību, lai pārrunātu pilsētai aktuālos projektus satiksmes jomā, kā arī apmeklēja nesen rekonstruēto Liepājas lidostu, kur iepazinās ar tās sertifikācijas gaitu, un uzklausīja Liepājas ostas uzņēmumu pārstāvju sasāpējušās problēmas.

 

Satiksmes ministrs Uldis Augulis piektdien, 27.maijā, dosies reģionālajā vizītē uz Liepāju, lai apmeklētu Liepājas lidostu un ostu, kā arī tiktos ar pilsētas pašvaldības vadību. Tāpat ministrs atklās Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkoto izstādi “Uzņēmēju dienas 2016”.

 

Ceturtdien, 26. maijā, Briselē notiks Eiropas Savienības (ES) Transporta, telekomunikāciju un enerģētikas (TTE) Ministru padomes sanāksme, kurā spriedīs par radiofrekvenču joslas izmantošanu ES, kā arī par elektronisko sakaru tīklu un pakalpojumu regulējumu.

 

Latvija piedāvā Kazahstānai kopīgi izstrādāt kompleksu piedāvājumu starptautiskās loģistikas un pārvadājumu nodrošināšanai starp Ķīnu un Eiropu, kā arī kļūt par stratēģisko partneri Eirāzijas pārvadājumos.

 
Uz vēlāku laiku pārcelti satiksmes ierobežojumi Rīgas HES
TOP 5 lietas, kas jāzina, dodoties uz Reikjavīku
LVC kopā ar riteņbraucējiem uzsāks izglītojošu kampaņu “Mums visiem ir pa ceļam!”
Autovadītāju ievērībai: turpinās remontdarbi uz valsts autoceļiem
Pasaulē pirmais auto uzsāk ceļu uz rekonstruēto Rīgas Motormuzeju