Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Latvijas autoceļu uzturēšana ir prioritāte, lai veicinātu valsts tautsaimniecības un reģionālo attīstību, šodien, tiekoties ar satiksmes ministru Uldi Auguli, uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

 

Satiksmes ministrs Uldis Augulis trešdien, 31.augustā, plkst.15.00 tiksies ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni, lai pārrunātu aktuālo transporta un sakaru jomā.

 

Lai novērstu infrastruktūras pārrāvumus pilsētās un radītu alternatīvu maršrutu tranzīta un kravas transportam, atdalot to no sabiedriskā transporta plūsmām, 2014-2020.gada plānošanas periodā nacionālās nozīmes attīstības centriem, izņemot Rīgu, paredzēti 35.4 miljoni eiro Eiropas Savienības (ES) līdzfinansējuma.

 

Elektroniskās identifikācijas karte arī turpmāk efektīvākajā veidā būs izmantojama elektroniskajā vidē sertifikācijas pakalpojumu saņemšanai, proti, lai autentificētos informācijas sistēmās un lietotu e-parakstu saskarsmē ar valsts un pašvaldību institūcijām.

 

Vecpiebalgas novada Taurenē šodien notika rekonstruētā Vecpiebalgas ceļa posma un jaunā tilta pār Gauju svinīgā oficiālā atklāšana.

 

Trešdien, 24.augustā, notika Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kurā tika izskatīti vairāki jautājumi, tai skaitā par paveikto ārvalstu investīciju piesaistē transporta un loģistikas projektu realizācijā.

 

Trešdien, 24.augustā, satiksmes ministrs Uldis Augulis vadīs Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes sēdi, kuras darba kārtībā iekļauti jautājumi par paveikto ārvalstu investīciju piesaistē transporta un loģistikas projektu realizācijā.

 
CSDD: piesprādzēsim bērnus, gādājot par viņu drošību!
Uz divām stundām slēgs satiksmi Vidzemē uz tilta pār Salacu
Nosūti pastkarti no soctīkliem ar Latvijas Pastu Tēva dienā!
Sākusies pieteikšanās Daugavpils Tehniskās apskates naktij
Septiņos mēnešos pa dzelzceļu pārvadāti 27.19 miljoni tonnu kravu