Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Satiksmes ministrs Uldis Augulis ceturtdien, 19.janvārī, tikās ar visu satiksmes nozares valsts kapitālsabiedrību padomēm, kas informēja ministru par līdz šim paveikto, kā arī galvenajiem darbības virzieniem, darba prioritātēm un šogad plānotajām aktivitātēm. Ministrs aicināja padomes locekļus tikties reizi mēnesī, lai nodrošinātu sekmīgu informācijas apriti un sadarbību.

 

Trešdien, 18.janvārī, Loģistikas nozares padomē, kuru vada Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš, tika izvērtēti 16+1 samita rezultāti un spriests par loģistikas nozares darbību un aktivitāšu plānu 2017.gadā.

 

Ministru kabinets, otrdien, 17.janvārī, atbalstīja Satiksmes ministrijas un VAS “Latvijas dzelzceļš” sagatavotā dzelzceļa tīkla elektrifikācijas projekta tālāko virzību, kas paredz dzelzceļa tīkla elektrifikācijas pirmo posmu īstenot Rīgas virzienā no Daugavpils un Rēzeknes caur Krustpili.

 

Valdībā apstiprināti grozījumi Transportlīdzekļu reģistrācijas noteikumos, kas pilnveido līdzšinējo transportlīdzekļu reģistrācijas kārtību.

 

Satiksmes ministrija, kā AS “Pasažieru vilciens” (PV) akcionārs, ir apstiprinājusi Nominācijas komisijas izvirzīto Ingas Vageles kandidatūru PV valdes locekļa amatā ar 2016.gada 30.decembri.

 

No 2017.gada 1.janvāra spēkā stāsies vairākas izmaiņas likumos, kas saistītas ar transporta līdzekļiem un autoceļu jomu.

 

Satiksmes ministrija, kā AS “Pasažieru vilciens” (PV) akcionārs, ir ievēlējusi Nominācijas komisijas izvirzītās kandidatūras padomes locekļu amatos ar šā gada 30.decembri.

 
Šonakt Augšlīgatnē izdemolēts pērn izbūvētais gājēju un velosipēdistu ceļa apgaismojums
airBaltic kāpina izaugsmes tempu
Autobraucēju ievērībai: šorīt visā Latvijā 139 ziemas dienesta tehnikas vienības veic kaisīšanas darbus apledojuma likvidēšanai
Autobraucēju ievērībai: gaidāms atkusnis un nokrišņi; autoceļi apledos
SIA Daugavpils autobusu parks ievieš abonementa biļetes vēl 20 maršrutos