Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss atzinīgi novērtē Valsts kontroles (VK) darbu, veicot VAS „Latvijas Pasts” (LP) revīziju, un norāda, ka arī Satiksmes ministrijai (SM) nav pieņemama situācija, ka VK ieteikumu ieviešana ir bijusi tikai formāla un notikusi tikai „uz papīra”.

 

Starptautiskā lidosta “Rīga” atgādina, ka no 1.marta stāsies spēkā jaunas Eiropas Komisijas regulas prasības attiecībā uzpasažieru līdzi nesto mantu pārbaudi.

 

Ceturtdien, 26.februārī, Latvijas Republikas satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Krievijas Federācijas Transporta ministru Maksimu Sokolovu, kuras laikā pārrunāja aktuālos starpvalstu transporta jomas jautājumus.

 

Ceturtdien, 26.februārī, kopuzņēmums AS „RB Rail” un Latvija, Igaunija un Lietuva iesniedza Eiropas Komisijā (EK) kopīgu pieteikumu „Eiropas infrastruktūras savienošanas instrumenta” (EISI) Rail Baltica projekta pirmās kārtas finansējuma piešķiršanai, kā arī triju Baltijas valstu transporta ministru kopīgi parakstīto atbalsta vēstuli.

 

Noteiks kārtību, kādā valsts nozīmes civilās aviācijas lidlaukam var tikt uzliktas sabiedriskas nozīmes pakalpojumu saistības sabiedriski svarīgu funkciju izpildei un kā kompensēs šos veiktos pakalpojumus.

 

Ņemot vērā iedzīvotāju lielo interesi par dzelzceļa infrastruktūras līnijas Rail Baltica sākotnējo sabiedrisko apspriešanu, ir mainīta sanāksmes norises vieta Inčukalna novadā. Sanāksme Inčukalna novadā notiks Vangažu pilsētas kultūras namā Gaujas ielā 12, Vangažos, Inčukalna novadā9. martā plkst. 16:00.

 

Satiksmes ministrs Anrijs Matīss dodas darba vizītē uz Krieviju un ceturtdien, 26.februārī, tiksies ar Krievijas Federācijas Transporta ministru Maksimu Sokolovu.

 
Aktuālā satiksmes informācija
Strautiņu pamatskola – „Labākā CSDD satiksmes drošības skola – 2014”
Jūrmalas, Ogres un Bauskas virzienos darbu uzsāks jauni pārvadātāji
CSDD ziemas braukšanas konsultācijās Latvijā piedalījušies gandrīz 1500 autovadītāju
LP aicina nosaukt katra reģiona labāko un Vislatvijas atsaucīgāko pastnieku vai pasta operatoru