Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Piektdien, 31. janvārī, plkst. 13:00 Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) domnīcā vērtēs SM kapitālsabiedrību un citu institūciju 2020. gada ceļu satiksmes informatīvās drošības kampaņas, kā arī plānots diskutēt par priekšlikumiem pētījumam par “Vision Zero” (jeb Nulles vīziju) ceļu satiksmē.

 

Lai sekmētu Rīgas ostā un Ventspils brīvostā caurspīdīgu lēmumu pieņemšanu un informācijas pieejamību atbilstoši OECD principiem, otrdien, 28. janvārī Ministru kabinetā atbalstīti Satiksmes ministrijas (SM) sagatavotie grozījumi abu lielāko Latvijas ostu pārvalžu nolikumos.

 

Otrdien, 28. janvārī Ministru kabinets (MK) atbalstīja VAS “Latvijas autoceļu uzturētājs” 2018. gada peļņas daļu 3214113 eiro apmērā novirzīt kritiskā stāvoklī esošo valsts reģionālo un vietējo autoceļu posmu sakārtošanai.

 

Lai veicinātu VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) pakalpojumu kvalitātes un pieejamības uzlabošanu, otrdien, 28. janvārī Ministru kabinets (MK) atbalstīja Satiksmes ministrijas (SM) sagatavoto rīkojumu par to, ka LDz nav jāmaksā dividendes no tīrās peļņas par 2018.gadu.

 

Rīgas centrālā dzelzceļa mezgla brīvtelpai zem platformām un sliežu ceļiem prioritāri jānodrošina reģionālā un pilsētas sabiedriskā transporta vajadzības sinerģijā ar dzelzceļu, šodien secināja Satiksmes ministrijā (SM) izveidotā Ilgtspējīgas attīstības konsultatīvā koordinācijas padomeRail Balticaprojekta sniegto papildu iespēju realizēšanai Rīgā.

 

Piektdien, 24. janvārī Satiksmes ministrijā (SM) uz pirmo darba sēdi sanāca darba grupa, kuras uzdevums ir risināt sociālos jautājumus saistībā ar VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) restrukturizāciju un darbinieku skaita samazināšanu. Darba grupa sekos līdzi tam, kādās jomās nodarbinātos darbiniekus uzņēmumā šīs pārmaiņas skars un kādos termiņos, lai pēc iespējas sniegtu nepieciešamo atbalstu un mazinātu sociālo spriedzi.

 

Pirmdien, 27. janvārī, Satiksmes ministrijā (SM) notiks Ilgtspējīgas attīstības konsultatīvās koordinācijas padomes sēde. To vadīs satiksmes ministrs Tālis Linkaits un Rīgas Domes priekšsēdētājs Oļegs Burovs.

 
2020. gadā valsts ceļu remontdarbi plānoti 101 objektā
Pērn palielinājies autopārvadātāju un transportlīdzekļu skaits; lielākais pieprasījums bija pēc Krievijas, Baltkrievijas un Kazahstānas atļaujām
Pasta sūtījumu apmaiņa ar Lielbritāniju pēc 2020.gada 31.janvāra – atbilstoši līdzšinējai kārtībai
“Balttour 2020” apmeklētājus Rīgas Motormuzejs pārsteigs
Latvijas Pasts izdod pastmarku ar vēsturisku Engures novadā būvētu četru mastu buru motorkuģi Eurasia