Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Sagatavota aktualizēta informācija par 89 valsts autoceļu maršrutiem un valsts autoceļu maršrutā ietvertajiem pašvaldībām piederošajiem autoceļu posmiem.

 

Trešdien, 15.aprīlī, Latvijas satiksmes ministrs, Latvijas-Kazahstānas starpvaldību komisijas (SVK) līdzpriekšsēdētājs Anrijs Matīss tikās ar Kazahstānas ārlietu ministra 1.vietnieku, Latvijas-Kazahstānas SVK līdzpriekšsēdētāju Rapilu Žošibajevu, lai pārrunātu sadarbību transporta un loģistikas jomā.

 

Otrdien, 14.aprīlī, nacionālās lidsabiedrības „aiBaltic” akcionāru sapulcē ir pieņemts gala lēmums par uzsāktā uzņēmuma pamatkapitāla palielināšanas pabeigšanu.

 

Trešdien, 15.aprīlī, notiks Latvijas Ostu, tranzīta un loģistikas padomes (LOTLP) sēde, kuras darba kārtībā Satiksmes ministrijas (SM) sagatavotais Latvijas ostu attīstības programmas 2014.-2020.gadam projekts.

 

Otrdien, 14.aprīlī, valdība apstiprināja grozījumus Ministru kabineta (MK) noteikumos, kas precizē prasības VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) reģistrējamiem mazizmēra kuģošanas līdzekļiem un to īpašniekiem.

 

Elektronisko sakaru komersanti, kas nodrošina publisko mobilo elektronisko sakaru tīklu, eCall, jeb eZvana signāla identificēšanu tīklā, kā arī bezmaksas izsaukumu nodrošinās no 2017.gada.

 

Ceturtdien, 2. aprīlī, Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) rosināts noteikt Aviācijas meklēšanas un glābšanas koordinācijas centra (ARCC) kompetenci nelaimes gadījumos, kuros cietuši civilās aviācijas gaisa kuģi.

 
LP izdod jaunu pastmarku par godu Kurzemes literatūras un mākslas biedrības 200.jubilejai
Ar komiksa palīdzību bērniem stāstīs par ceļu būvnieka profesiju un popularizēs dabaszinības
LVC prezentēs pirmo bērnu izglītojošo komiksu par ceļu būvi un būvnieka profesiju
Sākot velosezonu, CSDD ar partneriem īstenos sociālo eksperimentu – „Cieņas velopatruļas”
Bedres uz valsts autoceļiem aicina atzīmēt aplikācijā Waze; informāciju izmantos ceļu uzturētāji