Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Daudzviet valstī uz grants ceļiem ir izveidojusies kritiska situācija, tie ir grūti izbraucami, iestājies šķīdonis. Grants ceļu stāvoklis un nestspēja uzlabosies tikai tad, kad ceļi nožūs.

 

Ceturtdien, 11.februārī, Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) izsludināts Ministru kabineta (MK) noteikumu projekts, kas paredz veicināt videi draudzīga sabiedriskā transporta izmantošanu un pasažieru pieaugumu tajā.

 

Saeima ceturtdien, 11.februārī, satiksmes ministra amatā apstiprināja Uldi Auguli. Kā galvenos uzdevumus satiksmes jomā ministrs uzsver ceļu sakārtošanu un to kvalitāti, izstrādājot arī ilgtermiņa ceļu infrastruktūras finansēšanas modeli.

 

Ņemot vērā pieaugošo kuģošanas līdzekļu kustību Latvijas iekšējos ūdeņos, ir aktualizēts attiecīgais normatīvais regulējums.

 

Otrdien, 9. februārī, valdība apstiprināja Ministru kabineta (MK) noteikumus, kas paredz palielināt reģionālo mobilitāti, uzlabojot valsts reģionālo autoceļu kvalitāti.

 

Pēc mainīgo laika apstākļu perioda, iestājoties netipiski agrajiem pavasara laika apstākļiem, uz valsts ceļiem notiek avārijas bedrīšu remontdarbi.

 

Satiksmes ministrija sagatavojusi un iesniegusi Saeimā “Dzelzceļa likuma” grozījumus uz likumprojekta otro lasījumu. Viens no būtiskiem grozījumiem ir par paredzētās darbības akcepta pieņemšanas kartību attiecībā uz starptautiskas nozīmes dzelzceļa infrastruktūras prioritāriem projektiem.

 
Autobraucēju ievērībai: sniegs apgrūtina braukšanu
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi kopumā apmierinoši
Autobraucēju ievērībai: apledojums vietām apgrūtina braukšanu
Autobraucēju ievērībai: braukšanas apstākļi apmierinoši
LAU: februāra pirmajā nedēļā uz valsts ceļiem salaboti 1200 m² avārijas bedru