Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
SĪKDATŅU POLITIKA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Pēc Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) veiktā pasūtījuma, Latvijā pirmo reizi tika padziļināti analizēti Rīgas reģionā 2016. gadā notikušo smago ceļu satiksmes negadījumu iemesli, kas atklāja jaunas iespējas, kā uzlabot drošību uz ceļiem. Tas savukārt novedīs pie mazāka smagi ievainoto un bojā gājušo skaita. Ar minēto pētījumu šodien Satiksmes ministrijā (SM) tika iepazīstināta CSDP, kuru vadīja satiksmes ministrs Uldis Augulis.

 

Ceturtdien, 20. septembrī, plkst. 10:00, Ceļu satiksmes drošības padomes (CSDP) sēdē pirmo reizi publiski prezentēs pētījumu par ceļu satiksmes negadījumu iemesliem un turpmākajiem darbiem satiksmes drošības uzlabošanai valstī. CSDP sēdi vadīs satiksmes ministrs Uldis Augulis un piedalīsies iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

 

Trešdien, 18. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis Kazahstānā, Almati piedalījās starptautiskās transporta un loģistikas izstādes “TransKazahstan/TransLogistica 2018” atklāšanas ceremonijā un starptautiskajā konferencē “Transporta un Loģistikas tirgus”. Izstādē Latvijas uzņēmumi startēja zem vienota VIA Latvia zīmola, kurš tika novērtēts kā labākais stenda dizains visā izstādē “TransKazahstan/TransLogistica 2018.

 

Pirmdien, 17. septembrī, darba vizītes ietvaros Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra vietnieks Uldis Reimanis, tiekoties ar Almati starptautiskās lidostas prezidentu Bolatu Jeržanovu, pārrunāja pašreizējo sadarbību starp Latviju un Kazahstānu, kā arī vienojās attīstīt pasažieru un kravu pārvadājumus arī nākotnē.

 

15. un 16. septembrī Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš darba vizītes ietvaros piedalījās starptautiski nozīmīgajā 10. Ķīnas ārvalstu investīciju forumā Ķīnā, Pekinā. Tās laikā SM valsts sekretārs tikās ar Ķīnas amatpersonām un potenciāliem investoriem, aicinot investēt Latvijā.

 

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš no 15. līdz 16. septembrim piedalīsies 10. Ķīnas ārvalstu investīciju izstādē Ķīnā, Pekinā, prezentējot Latvijas piedāvātās iespējas augstākajām Ķīnas valsts amatpersonām un tranzīta jomas uzņēmējiem.

 

Piektdien, 14. septembrī, Neretā, tiks atklāts P75 ceļa posms no Neretas līdz Lietuvas robežai (56.-60. km) un autoceļa Nereta–Sleķi (V961) posms no P73 līdz Neretai (0,0.-1,2. km).

 
AS “Pasažieru vilciens” aicina laikus iegādāties biļetes uz Pāvesta Franciska vizītes laikā norīkotajiem vilcieniem
Naktī no 20. uz 21. septembri uz tilta pār Mazo Juglu uz Rīgas apvedceļa būvnieki labos defektus, būs ātruma un satiksmes ierobežojumi
Autobraucēju ievērībai: kas jāzina, dodoties uz Aglonu sakarā ar Viņa Svētības pāvesta Franciska vizīti 24. septembrī
Lidosta “Rīga” izstrādājusi jaunu rīcības plānu trokšņa samazināšanai – aicina uz sabiedrisko apspriešanu
Latvijas Pasta simtgadē sadarbībā ar fotogrāfu Jāni Deinatu izdota grāmata 100 pasta pieturu