Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Valdības rīcības plāna Satiksmes ministrijas (SM) sadaļas izpilde norit sekmīgi - konstruktīvs darbs bijis visās SM pārraudzībā esošajās jomās, taču īpaši labi rezultāti bijuši autoceļu, aviācijas, tranzīta, ES fondu apguves, pasažieru pārvadājumu, kā arī ceļu satiksmes drošības uzlabošanas jomās.

 

Uzturoties darba vizītē Itālijā, Latvijas Republikas Satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Itālijas Republikas Transporta ministru Maurizio Lupi, kuras laikā pārrunāja koordinācijas un sadarbības jautājumus Itālijas un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomēs laikā.

 

Ceturtdien, 24.jūnijā, Itālijas galvaspilsētā Romā notika Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidējošo trio valstu - Itālijas, Latvijas un Luksemburgas - tikšanās elektronisko sakaru jautājumos.

 

Ceturtdien, 24.jūlijā satiksmes ministram Anrijam Matīsam Itālijas galvaspilsētā Romā paredzēta tikšanās ar Prezidentūras trio partneriem - Itāliju un Luksemburgu, lai pārrunātu sadarbību elektronisko sakaru jomā

 

Trešdien, 23.jūlijā starptautiskā lidosta „Rīga” sagaidīja lidostas desmit miljono tranzīta/transfēra pasažieri kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas – Kristianu Zūlu (Christian Suhl), kurš lidostā ieradās ar aviokompānijas „airBaltic” reisu no Briseles un tālāk devās uz Tallinu.

 

Latvija vēlas padziļināti iepazīties ar Vācijas pieredzi, veidojot augsti konkurētspējīgu, multimodālu transporta un loģistikas infrastruktūru, kā arī valsts un privātā sektora ciešas mijiedarbības ietvaros nodrošinot pastāvīgu inovācijas un kompetenču attīstības procesu.

 

VAS „Latvijas Autoceļu uzturētājs” (LAU) valstij dividendēs izmaksājamo peļņas daļu par 2013. gadu novirzīs sabrukušo valsts autoceļu posmu ārkārtas uzturēšanas darbu veikšanai.

 
Va/s Latvijas Valsts ceļi (LVC) ir noslēgusi līgumu par autoceļa P130 Līgas–Kandava–Veģi remontdarbiem un ceļa klātnes deformācijas novēršanu.
VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” veiks ārkārtas ikdienas uzturēšanas darbus uz pieciem grants ceļa posmiem, izveidojot tos par bituminizētu melno segumu.
Uz autoceļa P8 Inciems-Sigulda-Ķegums virzienā no Siguldas centra līdz Turaidai (posmā no 8,8. km līdz 12,5. km) pašreiz notiek darbi, lai likvidētu otrdienas, 29.jūlija, lietavu rezultātā izveidojušos izskalojumus.
Pēc Siguldas XXII Opermūzikas svētkiem naktī no sestdienas, 2.augusta, uz svētdienu, 3.augustu, pasažieru pārvadājumu nodrošināšanai tiks norīkots papildu dīzeļvilciens.
Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ziemas sezonā uzsāks divus jaunus tiešos maršrutus, savienojot Igaunijas galvaspilsētu Tallinu ar Parīzi un Lietuvas galvaspilsētu Viļņu ar Amsterdamu.