Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Sākumlapa Aktualitātes

Aktualitātes

Uzturoties darba vizītē Itālijā, Latvijas Republikas Satiksmes ministrs Anrijs Matīss tikās ar Itālijas Republikas Transporta ministru Maurizio Lupi, kuras laikā pārrunāja koordinācijas un sadarbības jautājumus Itālijas un Latvijas prezidentūras Eiropas Savienības Padomēs laikā.

 

Ceturtdien, 24.jūnijā, Itālijas galvaspilsētā Romā notika Eiropas Savienības (ES) Padomes prezidējošo trio valstu - Itālijas, Latvijas un Luksemburgas - tikšanās elektronisko sakaru jautājumos.

 

Ceturtdien, 24.jūlijā satiksmes ministram Anrijam Matīsam Itālijas galvaspilsētā Romā paredzēta tikšanās ar Prezidentūras trio partneriem - Itāliju un Luksemburgu, lai pārrunātu sadarbību elektronisko sakaru jomā

 

Trešdien, 23.jūlijā starptautiskā lidosta „Rīga” sagaidīja lidostas desmit miljono tranzīta/transfēra pasažieri kopš Latvijas neatkarības atjaunošanas – Kristianu Zūlu (Christian Suhl), kurš lidostā ieradās ar aviokompānijas „airBaltic” reisu no Briseles un tālāk devās uz Tallinu.

 

Latvija vēlas padziļināti iepazīties ar Vācijas pieredzi, veidojot augsti konkurētspējīgu, multimodālu transporta un loģistikas infrastruktūru, kā arī valsts un privātā sektora ciešas mijiedarbības ietvaros nodrošinot pastāvīgu inovācijas un kompetenču attīstības procesu.

 

VAS „Latvijas Autoceļu uzturētājs” (LAU) valstij dividendēs izmaksājamo peļņas daļu par 2013. gadu novirzīs sabrukušo valsts autoceļu posmu ārkārtas uzturēšanas darbu veikšanai.

 

Otrdien, 22. jūlijā, Ministru kabinets (MK) lēma par VAS „Latvijas pasts” (LP) dividenžu ieskaitīšanu valsts budžetā 90% apmērā no tīrās peļņas, tāpēc kapitālsabiedrībai Valsts kasē būs jāieskaita 4,08 milj. eiro.

 
Latvijas nacionālā aviokompānija airBaltic ziemas sezonā uzsāks divus jaunus tiešos maršrutus, savienojot Igaunijas galvaspilsētu Tallinu ar Parīzi un Lietuvas galvaspilsētu Viļņu ar Amsterdamu.
Latvijas Pasta iekšzemes un pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes rādītāji 2014.gada pirmajos sešos mēnešos ir augstāki, nekā tos nosaka attiecīgi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas (SPRK) un Eiropas Savienības (ES) direktīvā definētie sūtījumu piegādes kvalitātes mērķi.
Gaisa satiksmes pētniecības biedrība (Air Transport Research Society (ATRS)), veicot 200 lidostu finanšu datu salīdzinājumu, noteikusi starptautisko lidostu “Rīga” kā Eiropā konkurētspējīgāko lidostu, rēķinot izmaksas un tarifu struktūru uz vienu pasažieri.
No 28. jūlija līdz 7. augustam SIA Lemminkainen Latvija Rīgas gatvē Ādažos seguma atjaunošanas darbus veiks nakts stundās.
Lai novērstu tiltu konstrukciju bojājumu progresēšanu, VAS „Latvijas autoceļu uzturētājs” (LAU) veic dažādus tiltu ikdienas uzturēšanas darbus. Visā Latvijas teritorijā tiks uzlabots stāvoklis ­­130 tiltiem.