Meklēšana

Twitter
Flickr
A A A
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOTIKUMU KALENDĀRS  
ZIŅU ARHĪVS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
NOZARES ZIŅAS  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Sākumlapa Jaunumi

Jaunumi

Ceturtdien, 27.augustā, Valsts sekretāru sanāksmē (VSS) izsludināti grozījumi normatīvajos aktos, kas paredz veikt vairākas izmaiņas VAS „Ceļu satiksmes drošības direkcija” (CSDD) pakalpojumu cenrādī.

 

„Ja tiks samazināts valsts budžeta finansējums valsts autoceļiem, visvairāk cietīs vietējās nozīmes autoceļi un nāksies lemt par to, kuros novados nākamgad ceļu remontdarbus neveikt,” norāda VAS Latvijas Valsts ceļi valdes priekšsēdētājs Jānis Lange.

 

Lai nodrošinātu Latvijas līdzdalību Rail Baltica kopuzņēmumā „RB Rail" AS, atbilstoši akcionāru līgumam, valdība otrdien, 25.augustā, atbalstīja Eiropas dzelzceļa līniju pamatkapitāla palielināšanu par 680 tūkstošiem eiro.

 

Otrdien, 25.augustā, Ministru kabinets (MK) atcēla vairākas normas, kas paredzēja veikt nodevas samaksu par mazizmēra kuģošanas līdzekļu un gaisa kuģu reģistrāciju.

 

Rosina saskaņā ar Eiropas Savienības (ES) regulējumu noteikt prasības atpūtas kuģu un ūdens motociklu, to dzinēju projektēšanai un ražošanai, atbilstības novērtēšanai, kā arī to brīvai apritei ES.

 

VAS “Latvijas dzelzceļš” viceprezidents tehniskās ekspluatācijas jautājumos Ēriks Šmuksts otrdien, 18.augustā, Maskavā tiekoties ar Krievijas dzelzceļa vadītājiem pārrunāja plānotos sliežu ceļu remontdarbus Krievijas pusē.

 

Satiksmes ministrijas (SM) valsts sekretāra Kaspara Ozoliņa vadībā notika Loģistikas nozares padomes sēde, kuras locekļi apsprieda situāciju Latvijas tranzīta un loģistikas nozarē, kā arī aicināja veicināt ciešāku sadarbību ar Āzijas valstīm, īpaši Ķīnu.

 
„Latvijas dzelzceļš” aicina uz kārtējo donordienu stacijā
airBaltic sāks lidojumus no Tallinas uz Stokholmu, Brommas lidostu
Piektdien Daugavpilī notiks šī gada noslēdzošais „Tehniskās apskates nakts” pasākums
Sestdien Rīgā notiks tradicionālā Tehniskās apskates nakts
Sāk platformu modernizāciju Asaros