Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic sasniedz ievērojamu izmaksu samazinājumu

Rīga. Kopš koronavīrusa izplatības izraisītās krīzes sākuma Latvijas lidsabiedrība airBaltic īstenojusi vairākus stingrus pasākumus, lai nodrošinātu pietiekamu uzņēmuma likviditāti, kas ļautu airBaltic darboties ilgāku laika periodu ar samazinātu pasažieru pieprasījumu.

airBaltic pieņēma lēmumu no 15. aprīļa līdz 31. oktobrim samazināt savu kopējo darbības apjomu, atceļot aptuveni 50% lidojumu. Līdz ar lidojumu kapacitātes samazināšanu, uzņēmums bija spiests samazināt strādājošo skaitu par 40%, papildus citām kompensācijām sniedzot viņiem arī darbā atjaunošanas garantijas.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Vadot uzņēmumu šajā vēsturiskajā krīzē, mēs esam spēruši svarīgus soļus, lai nodrošinātu, ka airBaltic izaugsmes stāsts turpināsies, kad Eiropā atsāksies komerciālie lidojumi. Mūsu mērķis ir turpināt nodrošināt labāko savienojamību uz un no Baltijas valstīm."

Lidsabiedrība ar izīrētājiem izveidojusi nomas maksu grafikus, nodrošinot labāku likviditāti turpmākajiem mēnešiem. Sarunas ar šādu pašu mērķi turpinās ar visiem piegādātājiem. Turklāt 2020. gadā iepriekš paredzētās investīcijas ir atliktas un samazināts uzņēmuma vadības atalgojums. Sarunas ar Airbus par turpmākām Airbus A220-300 lidmašīnu piegādēm vēl turpinās, un tās atbalstīs jaunos ekonomiskos apstākļus pēc krīzes beigām.

Šobrīd airBaltic turpina piedāvāt tās klientiem čarterlidojumus un kravu lidojumus, kurus iespējams pieteikt uzņēmuma mājaslapā.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar aptuveni 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 38 lidmašīnas: 22 Airbus A220-300, 4 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S “Air Baltic Corporation”

 
CSDD aicina - vasaras nometnēs bērniem mācīt satiksmes drošības lietas
airBaltic uzsāks lidojumus uz populārākajiem vasaras galamērķiem agrāk, nekā plānots
Pērn aviācijas drošumu visbiežāk apdraudēja bīstamie priekšmeti pasažieru bagāžā
airBaltic plāno atsākt lidojumus uz Liepāju 13. jūlijā
Pilotprojekta laikā vairāk nekā uz pusi samazinājies autoceļu lietošanas nodevas nemaksātāju skaits