Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic uz Latviju atgādā nākamo miljonu sejas masku

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šajā nedēļā veica otro īpašo kravas lidojumu uz un no Urumči starptautiskās lidostas Ķīnā, uz Latviju atgādājot vienu miljonu sejas masku, kas izgatavotas Džedzjanas un Dzjansu reģionos.

Kopējais lidojuma laiks uz Urumči starptautisko lidostu Ķīnā bija sešas stundas, bet lidojums atpakaļ 10. aprīlī ilga sešas stundas un 50 minūtes. airBaltic ar Airbus A220-300 lidmašīnu vienā virzienā starp starptautisko lidostu Rīga un Urumči starptautisko lidostu veica 4815 km garu lidojumu bez apstājas.

Šis lidojums tika veikts ciešā sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, AirLink Aviation Services un Wish Global.

Kopumā atgādāts viens miljons sejas masku 621 kastē, kas paredzētas Nacionālajam veselības dienestam, kravas apjomam veidojot 5,4 tonnas. Lidojumu veica trīs piloti un divi tehniķi.

Lai apmierinātu pieaugošo pieprasījumu pēc kravas pārvadājumiem no Ķīnas uz Eiropu Covid-19 krīzes laikā,airBaltic sadarbībā ar savu kravas pārvadājumu pārstāvi – loģistikas kompānijuWish Global– un arAirlink Aviation Servicestehnisko atbalstu ir izstrādājusi piegādes ķēdes risinājumu kravas pārvadājumiem no praktiski jebkuras Ķīnas lielās pilsētas uz Baltijas valstīm un tālāk, izmantojot pasažieru lidmašīnas kravas pārvadājumiem.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir viena no punktuālākajām lidsabiedrībām pasaulē, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar aptuveni 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 38 lidmašīnas: 22 Airbus A220-300, 4 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award).

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S Air Baltic Corporation

 
CSDD aicina - vasaras nometnēs bērniem mācīt satiksmes drošības lietas
airBaltic uzsāks lidojumus uz populārākajiem vasaras galamērķiem agrāk, nekā plānots
Pērn aviācijas drošumu visbiežāk apdraudēja bīstamie priekšmeti pasažieru bagāžā
airBaltic plāno atsākt lidojumus uz Liepāju 13. jūlijā
Pilotprojekta laikā vairāk nekā uz pusi samazinājies autoceļu lietošanas nodevas nemaksātāju skaits