Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

“Latvijas dzelzceļa” un Ukrainas dzelzceļa repatriācijas reisu izmantojuši vairāk nekā pustūkstotis iedzīvotāju

VAS “Latvijas dzelzceļš” un Ukrainas dzelzceļa organizēto repatriācijas vilciena reisu Kijeva-Rīga-Kijeva nokļūšanai mājās šajā nedēļas nogalē izmantojuši vairāk nekā pustūkstotis Latvijas, Ukrainas un Lietuvas iedzīvotāju.

Svētdien, 22.marta rītā, Rīgā no Kijevas ieradās 18 Latvijas iedzīvotāji, bet daļa no pasažieriem, kas mēroja ceļu no Kijevas, izkāpa Viļņā.

Savukārt svētdienas vakarā uz Ukrainu no Rīgas dodas vairāk nekā 350 pasažieri, kam Lietuvā pievienosies vēl aptuveni tikpat. Kopumā reisā uz Kijevu tiks nogādāti vairāk nekā 600 pasažieri.

Speciālais vilciena reiss tika organizēts saistībā ar vīrusa COVID-19 straujo izplatību pasaulē, piedāvājot iespēju Latvijas iedzīvotājiem atgriezties mājās laikā, kad lielākajā daļā pasaules valstu, tostarp arī Latvijā, ir noteikti ieceļošanas un izceļošanas ierobežojumi.

Ierodoties Rīgas Pasažieru stacijā, pasažieriem bija iespēja veikt pārbaudes saistībā ar iespējamu inficēšanos ar COVID-19. Visi pasažieri parakstījās arī par obligātu 14 dienu pašizolēšanos

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”. LDz ir saņēmis Ilgtspējas indeksa Platīna novērtējumu, kā arī ierindojas starp desmit vērtīgākajiem un vislabāk pārvaldītajiem Latvijas uzņēmumiem "Prudentia" un "Nasdaq Riga" ik gadu veidotajā sarakstā.

VAS “Latvijas dzelzceļš”
Ārējās komunikācijas daļa
Tālr.: 67233797, 20396396
e-pasts: Ella.Petermane@ldz.lv
www.ldz.lv

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits