Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Aicina neiegādāties jaunasaviobiļetes lidojumiemno 17.marta līdz 14. aprīlim

Valsts aģentūra "Civilās aviācijas aģentūra" (CAA)aicina iedzīvotājus neiegādāties jaunas aviobiļetes laika posmā no 17. marta līdz 14.aprīlim uz un no Latvijas, neskatoties uz to, ka internetā atsevišķas aviokompānijas vēl veic to tirdzniecību.

Gan sociālos tīklos, gan pie CAA iedzīvotāji vēršas ar informāciju, ka atsevišķas aviokompānijas piedāvā iegādāties biļetes uz un no Latvijas ārkārtējās situācijas laikā - no 17. martalīdz 14. aprīlim. Iedzīvotāji kļūdaini pieņem pieņēmumu, ka biļešu tirdzniecība nozīmēkonkrēto avioreisu izpildi. CAA aicina atteikties no jebkādu aviobiļešu iegādes, kuru reisu izpilde no Latvijassākas ar otrdienu, 17. martu.

Iegādājoties jaunas aviobiļetes ar nolūku nokļūtLatvijāvai atpakaļ uz citu valsti, ir jāņem vērā, ka visi lidojumi no un uz Latviju tiks apturēti pusnaktī no 16. uz 17. martu pēc Latvijas laika.​Tātad aviokompānijām būs ļauts izpildīt reisus līdz pusnaktij no pirmdienas uz otrdienu.

Piemēram, ja izlidošana no citas valsts ir paredzēta 16. marta vakarā, bet ielidošanas laiks Latvijā- pēc pusnakts, šāds lidojums tiks atcelts.

CAA šobrīd gatavo visus nepieciešamos dokumentus iesniegšanaistarptautiskajām aviācijas organizācijām, Eiropas Komisijai un citām Eiropas Savienības dalībvalstīm, lai vakar, 14. marta Ministru kabineta rīkojumu atceltstarptautisko pasažieru apkalpošanu caur Latvijas lidostām, piemērotustarptautiskā līmenī.

Pasažieriem, kuriem ir iegādātas biļetes lidojumiem laika posmā no 17. marta līdz 14. aprīlim, ir jāvēršas pie attiecīgās aviokompānijas.

 
Satiksmes intensitāte uz valsts galvenajiem autoceļiem kopš ārkārtas stāvokļa ieviešanas ir kritusies par 18%
CSDD atsāk teorijas eksāmenu pieņemšanu
No 27.marta tiks ierobežots pasažieru skaits vienā autobusā, tādējādi nodrošinot lielāku distanci starp pasažieriem
airBaltic izpilddirektors krīzes laikā pilnībā atsakās no algas
Noteiktas izmaiņas vairāku biļešu kasu darba laikos, 20 kases tiek slēgtas