Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasts vidējiem un maziem uzņēmumiem izstrādājis eksportam paredzētu pakalpojumu komplektu

Latvijas Pasts izstrādājis īpašu biznesa komplektu juridiskām personām – vidējiem un maziem uzņēmumiem, kas savas preces pasta sūtījumos bieži sūta uz ārvalstīm. Biznesa komplektā ietilpst speciāli pielāgoti tarifi sūtījumiem uz ārzemēm un personīgais sadarbības partneris sūtījumu jautājumos no Latvijas Pasta puses. Izmantojot šo pakalpojumu, mazie un vidējie uzņēmumi var būtiski optimizēt savas sūtījumu izmaksas atkarībā no to skaita un sūtīšanas biežuma.

Latvijas Pasts līdz 2020.gada 29.martam aicina vidējus un mazus uzņēmumus pieteikties īpašam biznesa komplekta piedāvājumam, kurā ietilpst vairākas izdevīgas priekšrocības: īpaši pielāgoti tarifi eksporta sūtījumiem un personīgais klientu attiecību konsultants sūtījumu jautājumos. Pirmos trīs mēnešus pēc līguma noslēgšanas Latvijas Pasta kurjers klienta sūtījumus bez maksas paņems no jebkuras vietas Latvijā – darbnīcas, biroja, dzīvesvietas vai citas klientam ērtas adreses, tādējādi ietaupot laiku, kas tiktu pavadīts pasta nodaļā, nododot sūtījumus.

Piesakoties pakalpojumam, uzņēmums sūtījumus varēs digitāli noformēt Latvijas Pasta interneta pašapkalpošanās vietnē https://new.manspasts.lv/, kas ir ērti un ātri izmantojams risinājums jebkurā klientam izdevīgā vietā un laikā. Informācija par reģistrētu sūtījumu un tā statusu tiek publicēta jau no pasta sūtījuma nodošanas brīža, savukārt sūtījumu izsūtīšana no Latvijas notiek 24 stundu laikā.

Īpašajam piedāvājumam klients var pieteikties, aizpildot reģistrācijas anketu tiešsaistē https://biznesakomplekts.lv/. Pēc anketas aizpildīšanas vienas stundas laikā ar klientu sazināsies Latvijas Pasta klientu attiecību konsultants, kas pastāstīs par īpašo piedāvājumu un ieteiks piemērotāko risinājumu. Klientu konsultants sagatavos līgumu un iepazīstinās ar sūtījumu noformēšanas sistēmu Latvijas Pasta interneta pašapkalpošanās vietnē https://new.manspasts.lv/.

Sīkāka informācija par biznesa komplekta priekšrocībām pieejama pakalpojuma mājaslapā https://biznesakomplekts.lv/.

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno pāreju uz pakalpojumu sniegšanu digitālajā vidē, nodrošinot pieejamāku pasta pakalpojumu servisu un samazinot resursu patēriņu.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone | Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
twitter.com/latvijas_pasts | facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits