Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasts mobilajā lietotnē piedāvā attālināti pārvirzīt reģistrētu sūtījumu arī uz pakomātu

Uzlabojot pasta pakalpojumu servisu un sūtījumu saņemšanas iespējas, Latvijas Pasts savā mobilajā lietotnē sācis piedāvāt reģistrētu pasta sūtījumu pārvirzīšanu uz jebkuru no Latvijas Pasta pakomātiem visā Latvijā. Mēneša laikā, kopš pakalpojums darbojas testa režīmā, uz pakomātiem pārvirzīts jau gandrīz 300 sūtījumu, un to skaits turpina augt.

Kopš 2019.gada jūlija Latvijas Pasts saviem klientiem – gan fiziskām, gan juridiskām personām – nodrošina iespēju Latvijas Pasta mobilajā lietotnē attālināti pārvirzīt jebkuru izsekojamu, ierakstītu vai apdrošinātu pasta sūtījumu uz citu izvēlētu sūtījuma saņemšanas vietu Latvijas Republikas teritorijā, mainot sākotnējo piegādes adresi, kas norādīta uz sūtījuma. Tagad par sev ērtāko sūtījuma saņemšanas vietu iespējams izvēlēties arī kādu no pakomātiem Latvijas Pasta tīklā – kopumā Latvijas Pastam ir 61 pakomāts visā Latvijā. Mēneša laikā, testējot jauno pakalpojumu, uz pakomātiem klienti izvēlējušies pārvirzīt ap 300 sūtījumu, un interese par šo saņemšanas iespēju palielinās.

Izvēloties pārvirzīt sev adresēto sūtījumu uz kādu no Latvijas Pasta pakomātiem, jāņem vērā, ka sūtījuma svars nedrīkst pārsniegt 31,5 kilogramus, bet sūtījuma izmēram jāatbilst 38 cm x 38 cm x 58 cm. Lai izvairītos no nepiederošu sūtījumu pārvirzīšanas, būtiski pārliecināties, ka pārvirzīšana tiek pieteikta, norādot to pašu mobilā tālruņa numuru, kas jau sākotnēji ir norādīts sūtījuma datos.

Attālinātā veidā pārvirzīt sūtījumu ir iespējams arī uz jebkuru Latvijas Pasta nodaļu visā valsts teritorijā, uz citu saņemšanas adresi – piemēram, biroju – vai kādu no vairāk nekā 60 degvielas uzpildes stacijām Circle-K, ar kuru Latvijas Pastam noslēgts līgums par sūtījumu izsniegšanu. Tagad šīm daudzveidīgajām iespējām pievienots arī Latvijas Pasta pakomātu tīkls, un tas nozīmē, ka sūtījumu iespējams saņemt vēl ērtāk – ar kurjeru darbā vai mājās, pasta nodaļā, pa ceļam pakomātā vai Circle-K.

Latvijas Pasta mobilās lietotnes sūtījumu pārvirzīšanas risinājums ļauj klientam ātri un efektīvi pārvirzīt sev adresētu pasta sūtījumu uz citu adresi Latvijas Republikas teritorijā bez iesnieguma noformēšanas un iesniegšanas pasta nodaļā. Pārvirzīšanas pakalpojuma saņemšanai klientam jāizmanto Latvijas Pasta mobilās lietotnes funkcija Pārvirzīt sūtījumu, norādot precīzu un funkcionējošu sava mobilā tālruņa numuru un izsekojamā, ierakstītā vai apdrošinātā pasta sūtījuma numuru – to veido 13 zīmju kods ar diviem burtiem sākumā un beigās un deviņiem cipariem, piemēram, AB123456789CD.

Apmaksāt pārvirzīšanas pakalpojumu no savas internetbankas iespējams turpat mobilajā lietotnē.

Aktuālās pakomātu atrašanās vietas iespējams pārbaudīt te. Sīkāka informācija par reģistrēto sūtījumu pārvirzīšanas pakalpojumu Latvijas Pasta mobilajā lietotnē pieejama šeit, bet ar pakalpojuma sniegšanas noteikumiem iespējams iepazīties te.

Circle-K DUS, kurās tiek nodrošināta Latvijas Pasta sūtījumu piegāde, atrodamas te.

Latvijas Pasta mobilo lietotni iespējams lejupielādēt:

iOS https://itunes.apple.com/us/app/pasts/id671598972?mt=8

Android https://play.google.com/store/apps/details?id=lv.pasts.app

Latvijas Pasts pēdējos gados aktīvi īsteno pāreju uz pakalpojumu sniegšanu digitālajā vidē, nodrošinot pieejamāku pasta pakalpojumu servisu un samazinot resursu patēriņu.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3400 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits