Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Informēs par šogad plānotiem remontdarbiem uz valsts autoceļiem, tai skaitā par satiksmes organizācijas izmaiņām Medemciema krustojumā

Trešdien, 29. janvārī plkst. 11.30 Jelgavas šosejas 12. kilometrā pie pagrieziena uz Medemciemu, degvielas uzpildes stacijas Euro Gāze stāvlaukumā notiks preses konference, kurā VAS Latvijas Valsts ceļi (LVC) informēs par šogad ieplānotajiem remontdarbiem valsts autoceļu tīklā, tai skaitā par satiksmes organizācijas izmaiņām, kuras ieplānotas uz autoceļa Rīga—Jelgava—Lietuvas robeža (Meitene) (A8) pie pagrieziena uz Medemciemu. Preses konferencē piedalīsies LVC valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, kā arī LVC atbildīgo pārvalžu direktori.

Medemciema krustojums ir viena no satiksmes drošības viedokļa problemātiskākajām vietām valsts autoceļu tīklā, kur notikuši vairāki smagi ceļu satiksmes negadījumi.

Kopš 2015. gada tur notikuši 28 ceļu satiksmes negadījumi, tajos viens bojā gājušais, viens cilvēks guvis smagus miesas bojājumus, 13 cilvēki - vieglus miesas bojājumus.

Melno punktu kartē Medemciema krustojums iekļauts jau kopš 2008. gada.

Lai paaugstinātu satiksmes drošību šajā vietā, šogad ir paredzētas satiksmes organizācijas izmaiņas, par kurām plašāk informēsim preses konferencē.

Tāpat LVC pārstāvji informēs par citiem darbiem, kas šogad ieplānoti valsts ceļu tīklā uz dažādu kategoriju ceļiem, kā arī par tiltu remontdarbiem, uzlabojumiem uz gājēju pārejām un citiem pasākumiem satiksmes drošības paaugstināšanā.

Mediju pārstāvjiem piedāvājam transportu no Rīgas uz Medemciemu un atpakaļ. Midibuss no Gogoļa ielas 3 uz Medemciemu aties plkst. 11.00. Lūdzam uz to pieteikties, zvanot 67028161.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

 
Pasta nodaļas Lieldienās nestrādās, bet sūtījumu saņemšanai pieejami pakomāti; pensijas un pabalstus izmaksās agrāk
CSDD sāk pieņemt A un AM kategoriju vadīšanas eksāmenus
airBaltic atved mājās vairāk nekā 2 700 pasažieru
Latvijas Pasts ar stikla aizsargbarjerām aprīkojis darbavietas visās patlaban funkcionējošās pasta nodaļās
Burtnieku novadā sāk atjaunot tiltu pār Salacu