Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Dots starta signāls konkursa "Gribu būt mobils" pusfināliem

No š.g. 16. janvāra līdz 6. februārim Latvijā sāksies CSDD konkursa "Gribu būt mobils" pusfināli, kurā piedalīsies katra reģiona 10 labākās komandas. Tas būs konkursa 2. posms. Pirmajā, neklātienes posmā savas zināšanas un prasmes pārbaudīja turpat 500 jauniešu komandas no visiem Latvijas novadiem.

Pirmās pusfināla sacensības notiks 16.janvārī Rīgas Motormuzejā. Ņemot vērā skolēnu un pedagogu daudzkārt pausto viedokli, ka jauniešiem atraktīvas šķiet sacensību formas, kas cieši saistītas ar jauno tehnoloģiju izmantošanu, konkursa dalībnieki atbildēs uz testa jautājumiem, lietojot planšetdatorus. Otrajā sacensību sadaļā skolēni iejutīsies satiksmes drošības speciālistu lomā un veidos pareizi organizētas satiksmes shēmas.

Noslēgumā notiks mājas darbu prezentācija. Šī mācību gada konkursa mājas darba tēma ir “Ir labi būt labam”. Komandai jāizveido savā skolā vai citā sabiedriskā vietā kampaņa vai pasākums par satiksmes dalībnieku savstarpējo kultūru un cieņu, par pamatu ņemot gājējus, velosipēdu un mopēdu vadītājus.

Rīgas pusfinālā piedalīsies komandas no Rīgas 21. vidusskolas, Baložu vidusskolas, Ādažu vidusskolas, Privātās pamatskolas “Gaismas tilts 97”, Berģu Mūzikas un mākslas skolas un Ķekavas vidusskolas.

Komandas, vērojot savu vienaudžu sniegumu, gūs pieredzi, saskatot citu sniegumā pozitīvas iezīmes un nepilnības un izdarot secinājumus savai turpmākai darbībai. Nākamās pusfināla sacensības norisināsies 21.01.2020, plkst. 11:00 Preiļu 2. vidusskolā, Andreja Paulāna ielā 2, Preiļos.

Fināla sacensībās komandas cīnīsies par konkursa galveno balvu - dāvanu karti izglītojošam braucienam 2000 EUR vērtībā. Arī fināla otrās un trešās vietas ieguvēju komandas saņems dāvanu karti izglītojošam braucienam, bet veiksmīgos konkursa neklātienes kārtas un visus klātienes septiņu pusfinālu dalībniekus gaida stilīgas balvas.

Konkursu rīko “Ceļu satiksmes drošības direkcija” un projekta organizatoriskie jautājumi uzticēti SIA "Aģentūra VB Plus". Projekta finansējumu nodrošina maksājumi no OCTA līdzekļiem, kurus ceļu satiksmes negadījumu novēršanas pasākumu veikšanai biedrības "Latvijas Transportlīdzekļu apdrošinātāju birojs" kontā ieskaita apdrošināšanas sabiedrības.

CSDD Sabiedrisko attiecību daļa
Tālrunis: 67025777
E-pasts: pr@csdd.gov.lv
Mājaslapa: www.csdd.lv
Twitter: @csdd_lv
Facebook: @csddlatvia
Instagram: csdd_lv

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits