Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic pieprasītākie ziemas brīvdienu galamērķi – Abū Dabī, Prāga un Vīne

Rīga. Latvijas lidsabiedrības airBaltic pasažieru vidū ziemas brīvdienās visstraujāk pieaudzis pieprasījums pēc lidojumiem uz Abū Dabī, Prāgu un Vīni. Kopumā vislielākais pasažieru skaits plāno ceļot no Rīgas uz Maskavu, Minheni, Sanktpēterburgu un Berlīni.

airBaltic ieņēmumu pārvaldības vecākā viceprezidente Eva Plakane norāda: "Kā katrā brīvdienu sezonā, airBaltic saviem pasažieriem regulārajā ziemas programmā piedāvā papildu lidojumus pieprasītākajos maršrutos. Šogad mēs esam pievienojuši papildu reisus no Rīgas uz Maskavu, Parīzi, Londonu un citiem galamērķiem, lai ģimenes visā Eiropā varētu svētku laikā būt kopā. Turklāt šī ir pirmā ziemas sezona, kurā mēs saviem pasažieriem piedāvājam lidojumus uz Dublinu, Reikjavīku un Štutgarti."

Ziemas sezonā airBaltic piedāvā arī sezonālos lidojumus uz slēpošanas kūrortiem Zalcburgā, Veronā un Popradā Augstajos Tatros, kā arī četrus lidojumus nedēļā uz Abū Dabī. Papildus tam airBaltic turpinās piedāvāt lidojumus uz tādiem saulainiem brīvdienu galamērķiem kā Malaga, Barselona un Lisabona.

Pilns airBaltic lidojumu saraksts un biļetes uz jaunajiem galamērķiem jau pieejamas lidsabiedrības mājaslapā www.airbaltic.com.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar aptuveni 80% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 37 lidmašīnas: 21 Airbus A220-300, 4 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. 2019. gadā airBaltic saņēma Airline Strategy Nozares līderības balvu (Sector Leadership Award). Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S “Air Baltic Corporation”
Starptautiskā lidosta “Rīga”

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits