Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Decembrī ātrākai klientu apkalpošanai 19 Latvijas Pasta nodaļās darbosies ātrās kases; piecām nodaļām – pagarināts darbalaiks

 

 

Decembrī, kad pasta uzņēmumiem visā pasaulē pasta sūtījumu apjoms pieaug vairākkārt, Latvijas Pasts palielinājis to pasta nodaļu skaitu, kurās darbojas bezmaksas sūtījumu izsniegšanai paredzētas ātrās kases klientu efektīvākai apkalpošanai. Ātrās kases darbojas 19 lielākajās un apmeklētākajās pasta nodaļās Rīgā, Kurzemē, Latgalē un Zemgalē. Savukārt piecām pasta nodaļām Rīgā, Jelgavā un Liepājā pagarināts darbalaiks.

Ātrās kases darbojas pasta nodaļās Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Tukumā un Ventspilī, sūtījumu ātrāku izsniegšanu nodrošinot kopumā 19 pasta nodaļās. Plānots, ka ātrās kases strādās līdz gada beigām, bet nepieciešamības gadījumā to darbības termiņš un skaits tiks pagarināts.

Izmantojot ātro kasi, kurā klientu apmeklētākajās stundās katru darbdienu nav pieejami citi pakalpojumi, var saņemt ierakstītas vēstules, kā arī sīkpakas un pakas, kam nav nepieciešama muitas nodokļa un pēcmaksas iekasēšana.

Precīzs pasta nodaļu saraksts, kur darbojas ātrās kases sūtījumu izsniegšanai, kā arī to darbalaiks apskatāms šeit.

Uzlabojot klientu ērtības, piecām pasta nodaļām decembrī pagarināts darbalaiks: Rīgas 10. un 11.pasta nodaļa šajā periodā strādā arī sestdienās; pasta centrs Jelgava par divām stundām ilgāk strādā sestdienās, bet Jelgavas 7.pasta nodaļa – trešdienās, savukārt Liepājas 12.pasta nodaļa klientus apkalpo par vienu stundu ilgāk gan darbdienās, gan sestdienās. Precīzs pasta nodaļu saraksts ar pagarināto darbalaiku aplūkojams te.

Analizējot aktuālo situāciju sūtījumu pieņemšanā un izsniegšanā, vajadzības gadījumā tiks izvērtēta nepieciešamība īstenot papildu izmaiņas klientu apkalpošanas uzlabošanai pasta nodaļās pirmssvētku periodā.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 3500 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

 

Sīkākai informācijai:
Vineta Danielsone
Vecākā sabiedrisko attiecību projektu vadītāja
Tālr.: +371 67608504 | Mob.: +371 26722585
E-pasts: pr@pasts.lvvineta.danielsone@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts
facebook.com/latvijas.pasts
instagram.com/latvijas_pasts

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits