Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Trīs dienās Latvijas Pastā atvērto kontu skaits sasniedz vidējo mēneša rādītāju – uzņēmums ir gatavs klientu pieplūdumam

Latvijas Pasta vadība sagaida jaunu klientu pieplūdumu Pasta norēķinu sistēmai un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras (VSAA) izmaksāto pensiju un pabalstu saņemšanai dzīvesvietā, ņemot vērā pēdējās dienās vērojamo interesi par maksājumu pakalpojumiem Latvijas Pastā un no jauna atvērtos norēķinu kontus, kuru skaits trīs dienu laikā sasniedzis vidēji mēneša laikā atvērto kontu skaitu. Latvijas Pastam ir plašākais un sazarotākais filiāļu tīkls visā Latvijā, kurā var veikt norēķinus un saņemt sev pienākošos maksājumus, un uzņēmums ir vienīgais komersants, kas nodrošina maksājumu piegādi klienta dzīvesvietā.

Kopš pagājušās piektdienas, 2019.gada 16.augusta, Pasta norēķinu sistēmā atvērts jau vairāk nekā 700 jaunu maksājumu kontu, kas veido vidēji mēnesī Latvijas Pastā tradicionāli atvērto jaunu kontu skaitu. Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns uzsver: “Ievērojot jaunu kontu atvēršanas dinamiku Latvijas Pastā un klientu lielo interesi, ko vērojam pēdējās dienās, varam prognozēt vēl papildu klientu pieplūdumu Pasta norēķinu sistēmai, un no savas puses esam tam gatavi. Prognozējam arī interesentu pieaugumu par VSAA izmaksāto pensiju un pabalstu saņemšanu klienta dzīvesvietā – šis ir pakalpojums, kuru visā Latvijā nodrošina tikai Latvijas Pasts.”

Maksājumu kontu Pasta norēķinu sistēmā bez maksas var atvērt ikvienā no vairāk nekā 370 pilna spektra Latvijas Pasta nodaļu visā valstī. Tas sniedz iespēju saņemt algu, pensiju, pabalstus un citus maksājumus, veikt pārskaitījumus uz juridisku un privātpersonu kontiem pasta nodaļās, kā arī kredītiestādēs Latvijā un ārvalstīs, iemaksāt un izņemt no sava konta skaidru naudu, apmaksāt rēķinus par īres, komunālajiem un citiem pakalpojumiem.

Konta stāvokli, informāciju par ienākošajiem un izejošajiem darījumiem savā Pasta norēķinu sistēmas kontā iespējams uzzināt ar īsziņas pakalpojuma pieslēgšanu savā mobilajā tālrunī.

Patlaban Latvijas Pastā atvērti vairāk nekā 196000 maksājumu kontu. Pasta norēķinu sistēmā pasta nodaļās pensijas un pabalstus ik mēnesi saņem ap 65000 klientu, savukārt to piegāde dzīvesvietā ar Latvijas Pasta starpniecību ik mēnesi tiek nodrošināta 79000 klientu.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 3800 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa
Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505
Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv;
gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts
facebook.com/latvijas.pasts|
instagram.com/latvijas_pasts

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad