Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

No 1.augusta maršrutā Dobele–Bukaiši un Liepāja–Rucava–Nida tiks ieviests transports pēc pieprasījuma

Ņemot vērā, ka pieprasījums pēc sabiedriskā transporta pakalpojumiem maršrutā Nr.6783 Dobele–Bukaiši un Nr.6818 Liepāja–Rucava–Nida jau ilgstoši bija neregulārs un ļoti mazs, no 2019.gada 1.augusta abos maršrutos konkrētā posmā tiks ieviests transports pēc pieprasījuma. Tas nozīmē, ka autobuss maršruta Dobele–Bukaiši posmā no Bukaišu skolas līdz pieturai Gundegas un maršruta Liepāja–Rucava–Nida posmā no Rucavas līdz pieturai Latvijas–Lietuvas robeža brauks tikai tad, ja pasažieris iepriekš būs pieteicis pakalpojumu.

Sabiedriskā transporta lēma abos maršrutos ieviest transportu pēc pieprasījuma, jo laika periodā no 1.marta līdz 30.aprīlim maršruta Dobele–Bukaiši posmā no Bukaišu skolas līdz pieturai Gundegas 64% gadījumu autobusā nebrauca neviens pasažieris, kā arī ieņēmumi par sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanu nepārsniedza 15% no visām izmaksām. Savukārt maršruta Liepāja–Rucava–Nida posmā no Rucavas līdz Latvijas–Lietuvas robežai 56% no izpildītajiem 103 reisiem nebrauca neviens pasažieris, bet 44% reisu brauca viens / divi pasažieri.

Transports pēc pieprasījuma posmā no pieturvietas Bukaišu skola līdz pieturai Gundegas tiks ieviests četros maršruta Nr.6783 Dobele–Bukaiši reisos – reisā, kas Dobeles autoostā otrdienās tiek uzsākts plkst.7.35 un plkst.14.10, bet pieturā Gundegas – plkst.8.49 un plkst.15.39. Lai pieteiktu sabiedriskā transporta pakalpojumus, pasažierim vismaz 24 stundas pirms reisa izpildes jāsazinās ar SIA Dobeles autobusu parks, zvanot pa tālruņa numuru 63723444. Ja pasažieris brauks virzienā no Dobeles līdz galapunktam, viņam būs arī iespēja autobusa biļeti iegādāties Dobeles autoostā vai autobusā pie tā vadītāja pirms reisa uzsākšanas.

Tāpat transports pēc pieprasījuma tiks ieviests četros maršruta Nr.6818 Liepāja–Rucava–Nida reisos – reisā, kas Liepājas autoostā darbadienās tiek uzsākts plkst.6.10 un pieturvietā Latvijas–Lietuvas robeža – plkst.7.34; kas Liepājas autoostā katru dienu tiek uzsākts plkst.17.00 un pieturā Latvijas–Lietuvas robeža – plkst.18.24. Lai pieteiktu pārvadājuma pakalpojumus, iedzīvotājiem vismaz 24 stundas pirms reisa uzsākšanas būs jāsazinās ar AS Liepājas autobusu parks, zvanot pa tālruņa numuru 63426334. Savukārt virzienā no Liepājas līdz pieturai Pagrabi, Balčēni, Ģeistauti vai Latvijas–Lietuvas robeža, pasažieriem būs arī iespēja autobusa biļeti iegādāties Liepājas autoostā vai autobusā pie tā vadītāja pirms reisa uzsākšanas.

Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

Papildu informācijai:

Lilita Pelčere,

VSIA Autotransporta direkcija

Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: + 37167356129; + 371 26627578

E-pasts: lilita.pelcere@atd.lv

twitter.com/ATD_LV ; facebook.com/AutotransportaDirekcija

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits