Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic Pilotu akadēmija atklāj pieteikšanos ziemas grupai

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 2019. gada 1. jūlijā, atklājusi pieteikšanās procesu lidsabiedrības nesen izveidotās Pilotu akadēmijas 2019. gada rudens/ziemas grupai. Studenti kļūs par airBaltic pilotiem pēc pilna laika programmas pabeigšanas aptuveni divu gadu laikā.

airBaltic lidojumu vadības vecākais viceprezidents Pauls Cālītis norāda: "Pateicoties modernajām Diamond Aircraft lidmašīnām, kuru piegādes vēl turpinās, pilnībā jaunam simulatoram, profesionāliem instruktoriem un integrēta gaisa satiksmes pilotu kursa (Integrated Airline Transport Pilot course) sertifikātam, airBaltic Pilotu akadēmija ir lieliski piemērota programma visiem Baltijas valstīs dzīvojošajiem, kuri vēlas kļūt par pilotiem. Šī ir vienīgā programma, kas piedāvā augsta līmeņa pilotu apmācības pēc Lidsabiedrību pilotu standarta (Airline Pilot Standard), pēc kuru beigšanas iespējams iegūt darbu kā airBaltic pilotiem. Šajā rudenī jau pirmie studenti absolvēs programmu un pievienosies lidsabiedrībai kā piloti."

Tiek plānots, ka airBaltic Pilotu akadēmijas rudens grupa savas studijas sāks septembrī, bet ziemas grupa – novembrī. Lai iegūtu papildu informāciju un iesniegtu pieteikumus, lūdzam apmeklēt mājaslapu – http://pilotacademy.com.

Šobrīd airBaltic Pilotu akadēmijai ir septiņas apmācību lidmašīnas: sešas Diamond DA40 un viena Diamond DA42. Vēl trīs Diamond Aircraft lidmašīnas airBaltic Pilotu akadēmijai tiks piegādātas 2020. gadā.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī uz Kosu un Menorku.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 39 lidmašīnas: 19 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:

Alise Briede

Korporatīvās komunikācijas vadītāja

A/S “Air Baltic Corporation”

Starptautiskā lidosta “Rīga”

E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Lidosta “Rīga” pievienojas EASA COVID-19 ierobežošanas hartai
Sāk būvēt gājēju un velosipēdistu ceļu Imanta - Babīte
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Sākas pirmie ceļu būvdarbi papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros: atjaunos segumu uz autoceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe
airBaltic atsāk lidojumus no Rīgas uz Londonu