Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

AS “Pasažieru vilciens” norīko īpašu vilcienu uz “Prāta Vētras”koncertu Liepājā, sākta vilciena biļešu iepriekšpārdošana

Sestdien, 20. jūlijā, Liepājā notiks “Prāta Vētras”noslēdzošais "Skārda bungu tūres" koncerts, un tā apmeklētāju ērtībām ir norīkots īpašs vilciens gan no Rīgas uz Liepāju, gan atpakaļ. Uz šiem reisiem jau šobrīd ir iespēja iegādāties vilciena biļetes “Pasažieru vilciena” mājaslapā, mobilajā lietotnē un biļešu kasēs.

Vilcienu kustības saraksts ir papildināts ar reisiem, kas sestdien, 20. jūlijā, koncerta apmeklētājus aizvedīs no Rīgas uz Liepāju, bet svētdienas naktī, 21. jūlijā, no Liepājas nogādās Rīgā. Vilcienu atiešanas laiki ir organizēti tā, lai pasažieri bez raizēm paspētu uz koncerta sākumu, savukārt pēc tā noslēguma ērti un droši nokļūtu mājās. Koncerta norises vieta, stadions “Daugava”, atrodas aptuveni 3 km attālumā no Liepājas dzelzceļa stacijas.

· No Rīgas stacijas 20. jūlijā vilciens aties plkst. 13.50 un Liepājā ienāks plkst. 17.07;

· No Liepājas stacijas 21. jūlijā vilciens aties plkst. 1.10 un Rīgā ienāks plkst. 4.22.

Lūdzam koncerta apmeklētājus vilciena biļetes iegādi neatlikt uz pēdējo brīdi, lai būtu iespēja savlaicīgi prognozēt pasažieru skaitu šajos reisos. Tomēr, tā kā sēdvietu rezervēšana nav iespējama, aicinām izturēties ar sapratni, ja katram pasažierim netiks garantēta sēdvieta.

Apskatīt vilcienu kustības grafiku un ērti iegādāties biļetes ir iespējams gan “Pasažieru vilciena” mājaslapā šeit, gan mobilajā lietotnē.

Plašāka informācija par koncertu atrodama šeit.

Par PV

Uzņēmums ir dibināts 2001. gada 2. novembrī. Akciju sabiedrība Pasažieru vilciens ir vienīgais iekšzemes sabiedriskā transporta pakalpojumu sniedzējs, kas pārvadā pasažierus pa dzelzceļu visā Latvijas teritorijā. AS Pasažieru vilciens ir patstāvīgs valsts īpašumā esošs uzņēmums. Eirobarometrs 2018. gada iedzīvotāju aptauja liecina, ka Pasažieru vilciens precizitāte un uzticamība ir augstākā Eiropā.

Papildu informācijai:
Agnese Līcīte
AS „Pasažieru vilciens”
Sabiedrisko attiecību daļas
galvenā sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr: 29467009

 
Lidosta “Rīga” pievienojas EASA COVID-19 ierobežošanas hartai
Sāk būvēt gājēju un velosipēdistu ceļu Imanta - Babīte
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Sākas pirmie ceļu būvdarbi papildu 75 miljonu eiro finansējuma ietvaros: atjaunos segumu uz autoceļa Talsi – Dundaga – Mazirbe
airBaltic atsāk lidojumus no Rīgas uz Londonu