Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Autovadītāju ievērībai: pēcpusdienā Jūrmalas un Saulkrastu virzienā satiksme var būt palēnināta; pie Pāvilostas seši luksoforu posmi

Šodien pēcpusdienā daudzi dosies ārpus Rīgas un pie jūras, tāpēc pēcpusdienā ir iespējama palēnināta satiksme Pierīgā, īpāši Jūrmalas un Saulkrastu virzienā. Tiem kas dodas uz Kurzemes piekrasti jārēķinās, ka ceļa remontdarbi turpinās abpus Pāvilostai, no Ēdoles līdz Jūrkalnei un no Mērsraga līdz Upesgrīvai.

Plaši satiksmes ierobežojumi ir arī uz Vidzemes šosejas Sēnītes un Bērzkroga posmos, kā arī Jelgavas apkārtnē, kur remontdarbi notiek sešās vietās.

Aicinām autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem un ievērot satiksmes organizāciju būvdarbu zonās. Plānojot savus braucienus, arvisiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē VASLatvijas Valsts ceļimājas lapāwww.lvceli.lv.

Lielākie satiksmes ierobežojumi sakarā ar ceļu remontdarbiem:

Satiksmes ierobežojumi Jelgavas apkārtnē

·Notiekbūvdarbi uz autoceļa Jelgava–Iecava (P93) posmā no Jelgavas apvedceļa (A8) līdz Salgales pagasta robežai Ozolnieku novadā.

·Autoceļa Jelgava–Iecava turpinājumā Garozas ielā Jelgavā turpinās pārbūves darbi, tur ir viens luksoforu posms.

·Turpinās arī rotācijas apļa izbūve Rīgas ielā Ozolniekos. Satiksme organizēta ar vadstatņiem un sašaurinātām joslām.

·Tilta pār Platoni Miera ielā pārbūves laikā satiksme ir novirzīta pa pagaidu tiltu ar vairs tikai vienu braukšanas joslu katrā virzienā.

·Loka maģistrāles pārbūves ietvaros slēgts maģistrāles pārvads pār dzelzceļu. Apbraukšana saskaņā ar norādēm.

·Gar vietējo autoceļu Ozolnieki–Brankas–Brankstūri (V1068) posmā no Ozolnieku stacijas līdz Brankām būvē gājēju ceļu. Sašaurinātas ceļa joslas un ātrums ierobežojums 50 km stundā.

Pierīgā

·Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Garkalnes līdzSēnīteiātruma ierobežojums 70 km/h unsatiksme notiek pa vienu braukšanas joslu katrā virzienā. Ir slēgta nobrauktuve no Vidzemes šosejas Valmieras virzienā un satiksme ir novirzīta uz rotācijas apli.Augstuma gabarīta ierobežojums rotācijas aplī zem pārvadiem 4,5 m.

Vidzemē

·Uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Rīdzenes līdz Bērzkrogam septiņi ar luksoforiem regulēti posmi, lai tos izbrauktu nepieciešama pusstundā.

·Uz Ķeguma HES tilta remontdarbi un satiksme tiek regulēta ar luksoforiem – platuma ierobežojums 2,75 m un masas ierobežojums 15t.

·Uz autoceļa Cēsis–Vecpiebalga–Madona (P30) posmā no Vecpiebalgas līdz Gulbēra ezeram četri luksoforu posmi, tos var izbraukt pusstundā.

·Uz autoceļa Gulbene–Balvi–Viļaka–Krievijas robeža (Vientuļi) (P35) posmā no Gulbenes līdz Kazupei satiksme piecos posmos tiek regulēta ar luksoforiem, lai tos izbrauktu, nepieciešamas 45 minūtes. Pagaidu tilta brauktuves platums 4 m un nestspēja 52 t.

Latgalē

·Uz Daugavpils apvedceļa A14 (Kalkūni–Tilti) posmā no Kalkūniem līdz Sventei (0,06.-8,30. km) divi luksoforu posmi, kai tos izbrauktu nepieciešama pusstunda.

·Uz Daugavpils apvedceļa tilta pār Daugavu turpinās remontdarbi, satiksme notiek pa vienu joslu, regulē luksofors.

·Uz autoceļa Rēzekne–Gulbene (P36) posmā no Audriņiem līdz Dricāniem ir divi luksoforu posmi, strādā arī satiksmes regulētāji, nepieciešama pusstunda lai posmu izbrauktu.

·Uz autoceļa Viļaka–Kārsava (P45) Kārsavas pusē ir septiņu kilometru remontposms ar vienu luksoforu posmu, lai to izbrauktu nepieciešama pusstunda.

Zemgalē

·Uz autoceļa Vecumnieki–Nereta–Subate (P73) no rotācijas apļa krustojumā ar autoceļu Sērene–Kalnieši (P86) līdz Neretai ir viens līdz divi luksoforu posmi, lai tos izbrauktu nepieciešama pusstunda.

·Uz autoceļa Bauska–Aizkraukle (P87) pie Jaunjelgavas ir viens luksoforu posms un satiksme novirzīta pa apbraucamo ceļu.

·No Tērvetes līdz Lietuvas robežai (P95) satiksme septiņos posmos tiek regulēta ar luksoforiem. Remontdarbus iespējams šķērsot 45 minūtēs.

·Uz autoceļa Tukums–Auce (P104) posmā no Lielauces līdz Auceiir trīs luksoforu posmi.

Kurzemē:

·Uz autoceļa Ventspils (Leči)–Grobiņa (P111)posmā no Labraga līdz Mežainei seši luksoforu posmi, lai tos šķērsotu vajadzīga stunda. Remontdarbi notiek arī uz pievedceļa Pāvilostai.

·Uz autoceļa Kuldīga–Alsunga–Jūrkalne (P119) posmā no Ēdoles līdz Jūrkalnei divos posmos satiksmi organizē satiksmes regulētāji. Lai šķērsotu remontdarbu vietu nepieciešama vairāk nekā pusstunda.

·Uz autoceļa Tukums–Ķesterciems–Mērsrags–Kolka (P131) posmā no Mērsraga līdz Upesgrīvai viens luksoforu posms un viens posms ar satiksmes regulētājiem.

·Uz autoceļa Annenieki–Jaunpils (V1457) ir trīs ar luksoforiem regulēti posmi, ātruma ierobežojums 70 un 50 km/h, un remontposma izbraukšana prasa 20 minūtes. Jaunpilī remontdarbu dēļ slēgts tilts pār Bikstupi. Apbraukšana organizēta pa pašvaldības ielām.

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VASLatvijas Valstsceļimājaslapāwww.lvceli.lvun navigācijas lietotnēWaze.

Informāciju sagatavojaVASLatvijas Valsts ceļiKomunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits