Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic nominēta IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvai

Seula. Starptautiskā gaisa transporta asociācija (IATA) paziņojusi, ka Latvijas lidsabiedrība airBaltic kā viena no četrām aviokompānijām nominēta Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvai (Diversity & Inclusion Team Award), kuras ceremonija norisinājās ikgadējās IATA kopsapulces laikā Seulā, Korejas Republikā.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Esmu patiesi pagodināts, ka airBaltic saņēmusi atzinību globālā mērogā par tās darbu šajā nozīmīgajā jomā. Kā inovatīva lidsabiedrība airBaltic ir veicinājusi progresu dažādās jomās Latvijā un globālā mērogā. Mēs esam apņēmušies sasniegt dzimumu līdzvērtību un mudināt sievietes izvēlēties labi apmaksātas profesijas."

Kopš 2013. gada airBaltic darbinieku vidū visā uzņēmumā saglabājusi pilnīgu dzimumu līdzvērtību. Šobrīd vairāk nekā 40% no airBaltic augstākā līmeņa vadības pārstāvjiem ir sievietes. Lidsabiedrība arī saglabājusi 50% dzimumu proporciju starp visiem vadītājiem.

IATAizpilddirektors Aleksandrs de Ženjaks (Alexandre de Juniac):"Es apsveicu visus nominantus un uzvarētājus, kuriem ir jābūt lepniem par to, ko viņi ir sasnieguši un kā veicina daudzveidības un iekļaušanās attīstību. Mūsu industrija ir daudzveidīga, kā arī mums nepieciešams līdzvērtīgi daudzveidīgs un iekļaujošs darbaspēks, lai nodrošinātu tai visu nepieciešamo. Tomēr vēl ir daudz darba, kas jāpaveic, lai sasniegtu vajadzīgo līdzsvaru, jo īpaši attiecībā uz dzimumu vienlīdzību augstākajos vadības līmeņos. Šodien apbalvotie uzņēmumi demonstrē un iedvesmo šo progresu."

IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balva ir radīta, laigodinātu lidsabiedrības, kuras savā daudzveidībā piedzīvojušas reālas izmaiņas, pateicoties darbam, kas paveikts attiecībā uz daudzveidību un iekļaušanu. Kopā ar airBaltic IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvainominētas bija arī tādas lidsabiedrības kā Air New Zealand, Iceland Air un Qantas Airways. IATA Daudzveidības un iekļaujošas komandas balvu saņēma Air New Zealand.

IATA Daudzveidības un iekļaujošu balvu mērķis ir novērtēt lielisko darbu, kas tiek darīts, lai attīstītu nozari nākotnē. 2019. gadā ieviestās balvas tiek piešķirtas trīs kategorijās un tās izvērtē neatkarīga žūrija. Kopumā IATA saņēmusi 68 pieteikumus.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic ir uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī Kosu un Menorku.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 39 lidmašīnas: 19 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:
Alise Briede
Korporatīvās komunikācijas vadītāja
A/S “Air Baltic Corporation”
Starptautiskā lidosta “Rīga”
E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Uz autoceļa Valka–Vireši sākušies būvdarbi divos posmos
No 2020.gada 11.jūlija vairāki desmiti pasta nodaļu visā Latvijā atsāk darbu sestdienās
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad