Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

airBaltic Maskavas maršrutā ievieš Basic cenas biļetes no 99 eiro

Rīga. Latvijas lidsabiedrība airBaltic, sākot no 2019. gada 4. aprīļa, maršrutā Rīga–Maskava ieviesusi Basic biļešu cenas. Jaunās cenas ceļojumiem tikai ar rokas bagāžu ļaus pasažieriem no starptautiskās lidostas "Rīga" uz Šeremetjevas starptautisko lidostu Maskavā ceļot krietni ērtāk par labāku cenu. Tuvākā nākotnē airBaltic plāno ieviest Basic biļetes arī Rīgas–Kazaņas maršrutā, lai pasažieri spētu izmantot cenas ceļojumiem tikai ar rokas bagāžu visos maršrutos.

airBaltic izpilddirektors Martins Gauss (Martin Gauss) norāda: "Mēs ieviešam vienotu piedāvājumu visiem galamērķiem, ņemot vērā mūsu pasažieru pieprasījumu. Jaunās Basic cenas biļetes ir ideāli piemērotas pasažieriem, kuri ceļo biznesa vajadzībām vai dodas īsos ceļojumos. Tagad airBaltic pasažieri var izvēlēties pat vēl pieejamākus lidojumus un maksāt tikai par pakalpojumiem, kas viņiem nepieciešami."

Maršruts

Lidojuma biežums

Cena *,

Basic

Cena *,

Premium

Cena *,

Business

Rīga–Maskava

4 lidojumi dienā

99 EUR

139 EUR

695 EUR

Maskava–Rīga

4 lidojumi dienā

99 EUR

139 EUR

639 EUR

*Zemākā pieejamā cena (vienā virzienā), ieskaitot nodokļus, nodevas un maksu par pakalpojumiem – www.airbaltic.com

Pasažieriem būs iespēja izvēlēties trīs biļešu veidus – Basic, Premium un Business. Basic biļete nodrošina zemāko cenu budžeta ceļotājiem, kā arī iespēju iegādāties papildu pakalpojumus pēc nepieciešamības, piemēram, reģistrētu bagāžu. Premium biļete ietver tādus pakalpojumus kā reģistrēšanos lidojumam Biznesa klases zonā, iespēju iepriekš izvēlēties sēdvietu lidmašīnā, reģistrētās bagāžas vienību bez maksas, kā arī sniedz iespēju veikt izmaiņas lidojuma rezervācijā. Savukārt Business klases biļetes nodrošina augstākā līmeņa pakalpojumus lidostā, atpūtas telpās, maltītes un dzērienus lidojuma laikā, pilnīgu elastību un citas ērtības. Pilns airBaltic piedāvāto lidojumu saraksts un biļetes pieejamas uzņēmuma mājaslapā www.airbaltic.com, kā arī pie tūroperatoriem.

Papildus tamairBalticvēl vairāk uzlabojusi pasažieru lidošanas pieredzi, piedāvājot jaunu un ērtu pakalpojumu. airBaltic pasažieri tagad var iegādāties jaunu pakalpojumu – papildu četru kilogramu svaru savai bezmaksas rokas bagāžai, sākot no 8,99 eiro. Izmantojot šo pakalpojumu, kopējais rokas bagāžas svars var sasniegt 12 kilogramus.

airBaltic nodrošina lidojumus uz vairāk nekā 70 galamērķiem no Rīgas, Tallinas un Viļņas, piedāvājot ērtus savienojumus no Rīgas uz plašo galamērķu klāstu lidsabiedrības maršrutu tīklā Eiropā, Skandināvijā, NVS un Tuvajos Austrumos. 2019. gada vasaras sezonā airBaltic uzsākusi lidojumus no Rīgas uz Dublinu, Štutgarti un Ļvovu, kā arī maijā sāks lidojumus uz Kosu un Menorku.

Par airBaltic īsumā:

airBaltic (AIR BALTIC CORPORATION) ir punktuālākā lidsabiedrība Eiropā, kas savieno Baltijas reģionu ar 70 galamērķiem Eiropā, Tuvajos Austrumos un NVS. airBaltic ir akciju sabiedrība, kas dibināta 1995. gadā. Galvenais akcionārs ir Latvijas valsts ar 80.05% akciju, bet Larsam Tūsenam ar viņam pilnībā piederošu SIA Aircraft Leasing 1 pieder aptuveni 20%. airBaltic flotē ir 36 lidmašīnas: 16 Airbus A220-300, 8 Boeing 737 un 12 Bombardier Q400 NextGen. airBaltic ir saņēmusi vairākus starptautiskus apbalvojumus par izcilību, inovatīviem pakalpojumiem un saviem sasniegumiem, pateicoties veiksmīgai uzņēmējdarbības restrukturizēšanai. 2017. gadā lidsabiedrība saņēma CAPA apbalvojumu kā gada reģionālā lidsabiedrība, bet 2018. un 2019. gadā airBaltic tika apbalvota ar ATW Tirgus līdera balvu. Papildus tam 2014., 2015., 2016. un 2017. gadā airBaltic sasniedza labākos punktualitātes rādītājus pasaulē.

Turpmākai informācijai:

Alise Briede, Korporatīvās komunikācijas vadītāja A/S Air Baltic Corporation

Starptautiskā lidosta “Rīga”

E-pasts: pr@airbaltic.lv

 
Uzsākta tilta pār Maltu atjaunošana
Līdz ar tīmekļvietņu un mobilo lietotņu reģistrāciju ir jūtami uzlabojumi pasažieru komercpārvadājumu ar vieglo automobili nozarē
airBaltic 2021. gada vasaras sezonā piedāvās 82 maršrutus – par 21% vairāk kā šogad
Uz remontdarbu laiku daļēji slēgs Saulkrastu apvedceļa divlīmeņu krustojumu
Prezentēs pasaulslavenajam latviešu māksliniekam Gustavam Klucim veltītu pastmarku bloku