Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Francijas dabasgāzes uzņēmums iepazīsies ar LDz un SIA “DiGAS” duālās piedziņas lokomotīves projektu

Lai iepazītos ar koncerna “Latvijas dzelzceļš” (LDz) un uzņēmuma SIA “DiGAS” īstenoto duālās piedziņas manevru lokomotīves projektu, pirmdien, 25.martā, Rīgā ieradīsies viena no lielākajiem dabasgāzes izplatītājiem Eiropas Savienībā - Francijas uzņēmums GRDF,

LDz meitassabiedrībai SIA “LDz ritošā sastāva serviss” sadarbojoties ar uzņēmumu “DiGAS”, tiek īstenots izpētes projekts par duālās piedziņas – gāzes un dīzeļdegvielas lokomotīves ekspluatāciju. Izpētes projektā tiek izmantota manevru lokomotīve ČME3, kuru aprīkojot ar duālo piedziņu, tiek veikti aprēķini, cik ekonomiski pamatoti būtu šāda tipa lokomotīves izmantot ikdienā.

Francijas uzņēmuma delegācija ieradīsies Rīgā, lai klātienē apskatītu ar duālo piedziņu aprīkoto manevru lokomotīvi, kas speciāli šīs vizītes vajadzībām tiks izvietota uz sliežu ceļa Rīgas centrālajā stacijā.

Ar Francijas uzņēmuma delegāciju tiksies gan LDz prezidents E.Bērziņš, gan SIA “LDz ritošā sastāva serviss” un SIA “LDz Cargo” pārstāvji, gan arī pārstāvji no uzņēmuma “DiGAS”, lai iepazīstinātu ar izpētes projekta sākotnējiem rezultātiem, kā arī pārrunātu turpmāko projekta attīstību un sadarbības iespējas.

VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) ir publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras pārvaldītājs un koncerna “Latvijas dzelzceļš” valdošais uzņēmums. Koncernā ietilpst arī sešas meitas sabiedrības – AS “LatRailNet”, kas veic infrastruktūras maksas noteikšanu un dzelzceļa infrastruktūras jaudas sadali, SIA “LDZ CARGO”, kas nodrošina dzelzceļa kravu pārvadājumus un starptautiskos pasažieru pārvadājumus, infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ infrastruktūra”, ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmums SIA “LDZ ritošā sastāva serviss”, apsardzes uzņēmums SIA “LDZ apsardze”, kā arī loģistikas uzņēmums SIA “LDZ Loģistika”. LDz ir saņēmis Ilgtspējas indeksa Platīna novērtējumu, ka arī ierindojas starp pieciem vērtīgākajiem un vislabāk pārvaldītājiem Latvijas uzņēmumiem "Prudentia" un "Nasdaq Riga" ik gadu veidotajā sarakstā.

VAS “Latvijas dzelzceļa” pirmsākumi meklējami 1919.gadā un šogad uzņēmums svinēs savu 100 gadu jubileju, kuras ietvaros ir gaidāmi izglītojoši, kultūras un biznesa pasākumi un procesi.

VAS “Latvijas dzelzceļš”
Korporatīvās komunikācijas daļa
Tālr.: 67233797, 20396396
e-pasts: Ella.Petermane@ldz.lv
www.ldz.lv

 
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku