Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Rail Baltica kopuzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā stāsies Timo Rīhimeki, pieredzējis dzelzceļa nozares vadītājs no Somijas

Viļņa/Lietuva - šodien RB Rail AS padome Rail Baltica kopuzņēmuma valdes priekšsēdētāja amatā iecēla Timo Rīhimeki (Timo Riihimäki), līdzšinējo somu dzelzceļa kompānijas NRC Group valdes locekli un viceprezidentu. Timo Rīhimeki ir strādājis vairākos vadošos amatos uzņēmumā NRC Group (kopš 2019. gada janvāra - VR Track), kas ir viens no vadošajiem dzelzceļa projektēšanas, būvniecības un uzturēšanas uzņēmumiem Somijā. RB Rail AS jaunais vadītājs uzsāks darbu 2019. gada 11. martā uzņēmuma centrālajā birojā Rīgā.

“Uzņēmuma padome apsveic Timo Rīhimaki ar apstiprināšanu amatā un svarīgo lomu Rail Baltica projektā,” saka RB Rail AS padomes priekšsēdētājs Karolis Sankovskis. “Jaunajam vadītājam ir nepieciešamā pieredze dzelzceļa infrastruktūras jomā gan starptautiskā mērogā, gan lokāli. Viņam ir plaša pieredze korporatīvo un pārmaiņu stratēģiju ieviešanā, kā arī starptautisku uzņēmumu un organizāciju vadībā. RB Rail AS akcionāru un padomes locekļu viena no pirmajām prioritātēm jaunajam vadītājam ir sekmīga būvprojektēšanas posma nodrošināšana visos Rail Baltica dzelzceļa līnijas posmos. Esam pārliecināti, ka Timo Rīhimaki personīgais un kopuzņēmuma komandas ieguldījums ļaus turpināt projekta gaitas paātrinājumu”.

“Esmu pagodināts par iespēju uzņemties Rail Baltica Globālā projekta koordināciju. Ņemot vērā projekta ekonomisko nozīmi un industriālo apmēru, Rail Baltica ir viens no sarežģītākajiem un reizē arī interesantākajiem projektiem Eiropā,” saka Timo Rīhimaki. “Rail Baltica radīs pozitīvas pārmaiņas vairāku miljonu cilvēku dzīvēs, tāpēc ir svarīgi to ieviest paredzētajā budžetā un laikā”.

Pirms darba VR Track Timo Rīhimaki ilglaicīgi strādāja vadošos amatos aviokompānijā Finnair Group. Viņš ir ieguvis maģistra grādu vadībā un administrēšanā (MBA) Redingas Universitātes Henlija Biznesa skolā (Lielbritānija), kā arī diplomu mārketingā Mārketinga institūtā Somijā.

RB Rail AS

RB Rail AS ir daudznacionāls Igaunijas, Latvijas un Lietuvas kopuzņēmums, kas tika izveidots, lai koordinētu Rail Baltica Globālā projekta īstenošanu – pirmo šāda mēroga infrastruktūras projektu no Tallinas līdz Lietuvas/Polijas robežai. RB Rail AS kā Globālā projekta centrālais koordinators ir atbildīgs par dzelzceļa projekta izstrādi, būvniecību un mārketinga aktivitātēm.

Vairāk informācijas:
Līva Biseniece
Komunikācijas un sadarbības ar valsts iestādēm vadītāja
+ 371 226 324331
liva.biseniece@railbaltica.org


Elvīra Kukule-Matroze
RB Rail AS komunikācijas konsultante
+ 371 291 841 45
elvira.kukule@vilands.lv

 
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku