Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

No 2019.gada 1.marta otrdienās un ceturtdienās pagarina Rīgas 14.pasta nodaļas darbalaiku

Lai nodrošinātu sūtījumu izsniegšanu klientiem, kas strādā tradicionālo darbalaiku, no 2019.gada 1.marta par divām stundām otrdienās un ceturtdienās tiek pagarināts Rīgas 14.pasta nodaļas darbalaiks Kokneses prospektā 15, atsakoties arī no pirmdienās–piektdienās līdz šim pastāvējušā vienas stundas pārtraukuma un sestdienas turpmāk nosakot par brīvdienām.

Izanalizējot klientu izmantoto pasta pakalpojumu samēru Rīgas 14.pasta nodaļā Kokneses prospektā 15, secināts, ka lielāko pakalpojumu īpatsvaru veido sūtījumu izsniegšana, ko daļa klientu izmanto sestdienās, jo līdzšinējais nodaļas darbalaiks – no plkst.8 līdz 18 – neļauj to izdarīt darbdienās.

Šā iemesla dēļ no 2019.gada 1.marta Rīgas 14.pasta nodaļa otrdienās un ceturtdienās būs atvērta no plkst.9 līdz 20, tādējādi nodrošinot pasta sūtījumu un citu pasta pakalpojumu ērtu saņemšanu arī pēc strādājošo klientu tradicionālā darbalaika beigām. No 1.marta nodaļa strādās arī bez pārtraukuma, kas patlaban noteikts pirmdienās–piektdienās no plkst.13 līdz 14, tādējādi pasta pakalpojumi pirmdienās, trešdienās un piektdienās būs nepārtraukti pieejami no plkst.8 līdz 17 un otrdienās, piektdienās – no plkst.9 līdz 20.

Līdz ar darbalaika maiņu un pagarināšanu Rīgas 14.pasta nodaļā sestdienas no 1.marta noteiktas par brīvdienām.

Informācija par plānotajām Rīgas 14.pasta nodaļas darbalaika izmaiņām jau tagad izvietota nodaļas apmeklētājiem redzamā vietā, savukārt ikviens šīs nodaļas teritorijas iedzīvotājs par tām personiski tiks informēts ar īpašu paziņojumu savā pastkastītē.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:
Gundega Vārpa | Ārējo komunikāciju vadības daļas vadītāja
Tālr.: +371 67608505 | Mob.: +371 26628729
E-pasts: pr@pasts.lv; gundega.varpa@pasts.lv
twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
No 2020.gada 5.augusta Rīgas 6.pasta nodaļas funkcijas klientu apkalpošanā pārņems Rīgas 14. un 39.pasta nodaļa
Lidostā “Rīga” atgriežas “Norwegian”
Autoceļu uzturētājs: piegružoto ceļmalu sakopšana ik gadu izmaksā vairāk nekā pusmiljonu eiro
Uzlabojot normatīvajos aktos noteikto sodu sistēmu, plānots pastiprināt kontroles pasažieru pārvadājumu ar vieglo automobili jomā
Pirmajā pusgadā pieaudzis zem Latvijas karoga reģistrēto kuģu skaits