Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Latvijas Pasta klienti ziedojuši vairāk nekā 12 000 eiro Ziedot.lv programmai Piepildi bērniņa sapni

2018.gadā Latvijas Pasta pakalpojumu sniegšanas vietās klienti saziedojuši vairāk nekā 12 000 eiro labdarības organizācijas Ziedot.lv programmas projektā Piepildi bērniņa sapni palīdzības nodrošināšanai bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem.

No 2018.gada 1.janvāra līdz 31.decembrim Latvijas Pasta klienti visā Latvijā Ziedot.lv programmas Piepildi bērniņa sapni ietvaros ziedojuši vairāk nekā 12000 eiro. Ar pasta nodaļās ziedoto līdzekļu palīdzību šogad būs iespējams nodrošināt 15 slimu bērnu un pusaudžu ārstēšanu un rehabilitāciju.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns: “Latvijas Pasta vārdā vēlos izteikt pateicību ikvienam mūsu klientam, kurš iesaistījies Ziedot.lv labdarības programmā. Mums ir liels gandarījums, ka šis atbalsts ir nezūdošs un Latvijas Pasta klientu iesaisti jūtam jau vairāku gadu garumā. Tas ļāvis mums kopīgi palīdzēt vairākiem desmitiem bērnu visā Latvijā, veicinot dzīves kvalitāti un sniedzot tik nepieciešamo atbalstu veselības uzlabošanai.”

Savukārt Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta uzsver: “Pateicoties Latvijas Pasta klientu atsaucībai, 2019.gadā 15 bērniņiem būs iespēja gada garumā saņemt agrīnu rehabilitāciju, kas ir viens no efektīvākajiem veidiem, kā sasniegt bērnu attīstības potenciālu. Sirsnīgs paldies bērnu un vecāku vārdā!”

Labdarības projekts Piepildi bērniņa sapni sniedz palīdzību bērniem un pusaudžiem ar kustību traucējumiem, nodrošinot regulāru un inovatīvu rehabilitāciju, kas ļauj kļūt patstāvīgākiem un iekļauties vienaudžu sabiedrībā.

Latvijas Pasta un Ziedot.lv sadarbība ziedojumu vākšanā sākās 2013.gada nogalē, un kopš tās sākuma līdz 2018.gada beigām pasta nodaļās saziedoti vairāk nekā 80 000 eiro.

Par VAS Latvijas Pasts

Latvijas Pasts nodrošina plašāko pasta pakalpojumu pieejamību visā Latvijas teritorijā, uzturot vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietu. Uzņēmuma pamatfunkcija ir universālā pasta pakalpojuma sniegšana, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā ap 4000 darbinieku. Uzņēmuma iekšzemes sūtījumu piegādes kvalitātes mērījumus veic viena no Latvijas vadošajām tirgus, sociālo un mediju pētījumu aģentūrām Kantar TNS, savukārt pārrobežu sūtījumu piegādes kvalitātes kontroles mērījumi tiek nodrošināti Starptautiskās pasta korporācijas (International Post Corporation) ietvaros ar izpētes kompāniju Kantar TNS, Ipsos un Quotas starpniecību.

Sīkākai informācijai:

Vineta Anna Sarkane | Sabiedrisko attiecību speciāliste

Tālr.: +371 67608506 | Mob.: +371 28606233

E-pasts: pr@pasts.lv; vineta_anna.sarkane@pasts.lv

twitter.com/latvijas_pasts| facebook.com/latvijas.pasts| instagram.com/latvijas_pasts

 
airBaltic iepazīstina ar jauniem biļešu veidiem
Bedru remontam uz melnā seguma autoceļiem visvairāk izmanto šķembu un bitumena emulsijas tehnoloģiju
No 2020.gada 25.jūnija Rīgas 79.pasta nodaļa pakalpojumus sniegs jaunās telpās t/c Gaiļezers Gaiļezera ielā 8
Tallinas šosejas un Dūču ceļa krustojumā plānotas satiksmes organizācijas izmaiņas; Skultes tirgus laukums ir nelikumīga būve
Latvijas Pasts izdod Starptautiskajam augu veselības gadam veltītu pastmarku