Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Valmierā autoceļa Valmiera–Smiltene krustojumā ar Somu ielu vairs nevarēs veikt kreisos pagriezienus

Sākot ar ceturtdienu 1. novembri ir mainīta satiksmes organizācija autoceļa Valmiera–Smiltene (P18) krustojumā ar Somu ielu jeb nobrauktuvi uz Vidzemes slimnīcu. Tur vairs nevar veikt kreisos pagriezienus.

Pirms krustojuma ar Somu ielu uz autoceļa Valmiera–Smiltene (P18) ir uzstādīta ceļa zīme nr. 401 Braukt taisni un uz ass līnijas uzklāts horizontālais apzīmējums Nr. 920 Nepārtrauktā līnija. Somu ielā pirms krustojuma ar valsts autoceļu Valmiera–Smiltene (P18) zem ceļa zīmes Nr. 206 Dodiet ceļu ir uzstādīta ceļa zīme nr. 402 Braukt pa labi un uzklāts horizontālais apzīmējums nr. 920 Nepārtrauktā līnija.

Lai nokļūtu Vidzemes slimnīcā, braucot no Valmieras šosejas (A3) puses, pie divlīmeņu krustojuma ir jāiebrauc Valmierā un jau pirmajā krustojumā jāpagriežas pa labi uz Alvila Freimaņa ielu. Savukārt izbraucot no Somu ielas un vēloties nokļūt līdz Kaugurmuižas rotācijas aplim, ir jābrauc līdz divlīmeņu krustojumam un tālāk jāseko norādēm Cēsis/Smiltene.

Kreisie pagriezieni ir manevri ar visaugstāko drošības risku, tāpēc valsts autoceļu tīklā tie pakāpeniski tiek likvidēti, tai skaitā, veicot krustojumu pārbūves, piemēram:

• uz Tallinas šosejas (A1) no Baltezera kokaudzētavas līdz krustojumam ar Muižas ielu Ādažos;

• uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers–Saulkalne) krustojumā ar Rožu ielu;

• uz Daugavpils šosejas (A6) pie Likteņdārza Koknesē;

• uz Jelgavas šosejas (A8) līdz autoceļam Jelgava–Dalbe (P100) sadalošajā joslā uzlikta barjera, tādējādi liedzot vairākus kreisos pagriezienus.

• likvidēts kreisais pagrieziens uz Ventspils šosejas (A10) krustojumā ar Jelgavas–Tukuma ceļu (P98), tā vietā izbūvējot rotācijas apli;

• jauns rotācijas aplis izbūvēts autoceļa Krievijas robeža (Grebņeva)– Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13) un Daugavpils apvedceļa (A14) krustojumā;

• pēdējos gados rotācijas apļi izbūvēti arī uz autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) krustojumos ar autoceļu Rēzekne–Gulbene (P36) un ar autoceļu Krievijas robeža (Grebņeva)– Rēzekne–Daugavpils–Lietuvas robeža (Medumi) (A13).

Aktuāla informācija par satiksmes ierobežojumiem autoceļu tīklā ir pieejama, zvanot uz diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī VASLatvijas Valsts ceļimājaslapāwww.lvceli.lv un navigācijas lietotnē Waze.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Valsts ceļi

Satiksmes informācijas centrs un Komunikācijas daļa

 
Valsts svētku brīvdienās būs izmaiņas aptuveni 400 reģionālo autobusu maršrutu
Lidostā “Rīga” izbūvēs modernāko Eiropā aviācijas kravu apstrādes centruLidostā “Rīga” izbūvēs modernāko Eiropā aviācijas kravu apstrādes centru
11. un 18. novembrī daudzbērnu ģimenes reģionālajā sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas
Latvijas jaunie automodelisti sacentīsies par Rīgas Motormuzeja kausu.
11. un 18. novembrī daudzbērnu ģimenes vilcienos brauc bez maksas