Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
VIDEONOVĒROŠANA  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Sākumlapa Jaunumi Nozares ziņas

Uzaicinājums medijiem: Informēs par dienestu gatavību ziemas uzturēšanas sezonai un jauninājumiem, kas tiks ieviesti valsts autoceļu uzturēšanā

Ceturtdien, 1. novembrī plkst. 11.00, VAS Latvijas Valsts ceļi Ceļu laboratorijā Mazajā Rencēnu ielā 3, atbildīgie dienesti informēs par gatavību ziemas uzturēšanas sezonai uz valsts autoceļiem.

Prese konferencē piedalīsies VAS Latvijas Valsts ceļi valdes priekšsēdētājs Jānis Lange, VAS Latvijas autoceļu uzturētājs valdes priekšsēdētājs Raitis Nešpors, Latvijas vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra Hidrometeoroloģisko prognožu nodaļas vadītāja Laura Krūmiņa, Valsts policijas Satiksmes uzraudzības un koordinācijas biroja priekšniece Vineta Mistre un Drošas braukšanas skolas direktors, eksperts Jānis Vanks.

Speciālisti un eksperti pastāstīs par laika prognozi šai ziemai un kopējām klimata tendencēm, par to, kādām problēmām pastiprināti pievērsīs uzmanību Valsts policija, kādas ir ceļu satiksmes negadījumu tendences iestājoties ziemas sezonai. Informēs par to, cik tehnikas vienības ir gatavas sezonai, kādi jauninājumi tiks ieviesti no uzturētāju puses, kādas ir noteiktas uzturēšanas klases valsts autoceļiem, un atgādinās par to, kas jāņem vērā autobraucējiem, sākoties mainīgiem laika apstākļiem.

Medijiem būs nodrošināta ziemas tehnikas foto un video iespēja, varēs arī veikt piefilmējumus LVC Ceļu laboratorijā.

1.novembrī valsts autoceļu tīklā oficiāli sākas ziemas uzturēšanas sezona, kuras laikā, atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem tiek veikti pasākumi braukšanas apstākļu uzlabošanai: brauktuves tiek kaisītas ar pretslīdes materiāliem, rievotas, tīrītas no sniega. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta arī preventīvā kaisīšana.

Dalību preses konferencē lūdzam pieteikt, zvanot uz tālruni 67028161 vai rakstot: ieva.niedra@lvceli.lv. Nepieciešamības gadījumā žurnālistiem tiks nodrošināts transports.

Informāciju sagatavoja

VAS Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa

 
Valsts svētku brīvdienās būs izmaiņas aptuveni 400 reģionālo autobusu maršrutu
Lidostā “Rīga” izbūvēs modernāko Eiropā aviācijas kravu apstrādes centruLidostā “Rīga” izbūvēs modernāko Eiropā aviācijas kravu apstrādes centru
11. un 18. novembrī daudzbērnu ģimenes reģionālajā sabiedriskajā transportā varēs braukt bez maksas
Latvijas jaunie automodelisti sacentīsies par Rīgas Motormuzeja kausu.
11. un 18. novembrī daudzbērnu ģimenes vilcienos brauc bez maksas