Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Sākumlapa Jaunumi

Valdība precizē speciālo radiolīdzekļu izmantošanas kārtību pasākumos ar paaugstinātu drošību

Lai precizētu kārtību, kā pasākumos, kuros tiek izmantoti speciālie radiolīdzekļi paaugstinātas drošības nodrošināšanai, rīkojas valsts drošības iestādes (Satversmes aizsardzības birojs, Militārās izlūkošanas un drošības dienests, Valsts drošības dienests), otrdien, 12. martā, valdība izskatīja grozījumus noteikumos par speciālo radiolīdzekļu izmantošanas kārtību.

Noteikumu projekts papildina iestāžu, kurām atļauta īslaicīga speciālo radiolīdzekļu lietošana, sarakstu ar jaunu iestādi - Nacionālo bruņoto spēku Militārā policija.

Grozījumi nepieciešami, lai pēc iespējas novērstu speciālo radiolīdzekļu radītos traucējumus publiskajos elektroniskajos sakaru tīklos.

Pirms speciālā radiolīdzekļa izmantošanas valsts drošības iestādes un Nacionālo bruņoto spēku Militārā policija izvērtēs pasākuma norises nodrošināšanai nepieciešamo speciālā radiolīdzekļa izmantošanas laiku un izvietojumu pasākuma norises vietā, kā arī nepieciešamos speciālā radiolīdzekļa tehniskos parametrus (frekvenču josla, signāla jaudas līmenis).

Tiek arī precizēta norma par īslaicīgo speciālo radiolīdzekļu izmantošanu, nosakot lietošanas termiņu līdz trim diennaktīm.

Vienlaikus tiek aktualizētas tehniskās prasības pastāvīgai speciālo radiolīdzekļu darbībai un precizēti mērvienību termini. Tāpat iecerēts, ka par pastāvīgu speciālo radiolīdzekļu izmantošanu VAS “Elektroniskie sakari” rakstiski informēs konkrētās frekvenču joslās strādājošos publisko elektronisko sakaru tīklu operatorus, norādot speciālā radiolīdzekļa izmantošanas vietu un atļautās frekvenču joslas.

Ar Ministru kabineta noteikumu projektu var iepazīties šeit:

http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40460686&mode=mk&date=2019-03-12

Satiksmes ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Iveta Kancēna
Tālr.: 67028003
e-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv

 
No Mērsraga līdz Upesgrīvai sākas ceļa būvdarbi
Autovadītāju ievērībai: Ozolnieku novadā visu nedēļu būs palēnināta satiksme uz autoceļa Jelgava–Iecava; ceļu remontdarbi notiek visos valsts reģionos
Foto: airBaltic saņem 18. AirbusA220-300 lidmašīnu
Nesaskaņoti lidojumi ar dronu Tet Rīgas maratona laikā ir aizliegti
Akcionārs atzinīgi novērtē "Latvijas dzelzceļa" 2018. gada saimnieciskās darbības rezultātus