Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
PERSONU DATU APSTRĀDE  
SĪKDATŅU POLITIKA  
PERSONAS DATU APSTRĀDE VIDEONOVĒROŠANĀ  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
VIDEO  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  
Sākumlapa Jaunumi

Indijā novērtē LDz priekšrocības kravu pārvadājumos no Āzijas uz Eiropu

Aizvadītajā nedēļā Indijā norisinājās transporta un loģistikas nozarei veltīta konference "Logix India", kā arī Indijas industriju konfederācijas loģistikas izstāde, kur atzinīgu vērtējumu par piedāvātajiem pakalpojumiem kravu pārvadājumu organizēšanā starp Eiropu un Āziju saņēma "Latvijas dzelzceļš" (LDz).

Piedaloties konferencē "Logix India", SIA "LDz Loģistika" valdes priekšsēdētājs Gundars Ābols uzsvēra Latvijas priekšrocības kravu pārvadājumu organizēšanā, nākotnē kļūstot par ievērojamu loģistikas centru reģionā, kas savienos divu platumu sliežu ceļus. Tādējādi Latvija varēs veiksmīgi iesaistīties Ziemeļu-Dienvidu un Austrumu-Rietumu transporta koridoros.

Viena no priekšrocībām kravu pārvadājumu organizēšanā starp Āziju un Eiropu ir sliežu ceļu platums - 1520 mm, kas Āzijai ir kopīgs ar kaimiņvalstīm Krieviju un Baltkrieviju. Gan kopīgie tehniskie standarti, gan sasaistītās informācijas sistēmas ļauj piedāvāt kvalitatīvus un ātrus kravu pārvadājumu pakalpojumus, konferencē uzsvēra G. Ābols. Tāpat Latvijas priekšrocība ir trīs neaizsalstošās ostas, caur kurām tālāk ar jūras transportu kravas 24 stundu laikā var nogādāt Skandināvijā, bet 48 stundu laikā - Rietumeiropā. "Ņemot vērā šīs priekšrocības, prognozējams, ka pārskatāmā nākotnē varēsim runāt par regulāriem kravu pārvadājumiem starp Latviju un Indiju," atzina G. Ābols, uzsverot, ka SIA "LDz Loģistika" ir ieinteresēta īstenot sadarbību ar Indijas partneriem.

Uzturoties Indijā, G.Ābols arīdzan tikās ar Indijas Rūpniecības un tirdzniecības kameras (FICCI) pārstāvjiem, Eiropas Biznesa grupas Indijā (EBG) vadītāju Ramanu Sidhu, savukārt Latvijas delegācijas ietvaros notika tikšanās ar Latvijas goda konsuliem Indijā un Indijas konteineru termināla “Associated Container Terminals Limted” vadību.

Vienlaikus Deli norisinājās Indijas industriju konfederācijas organizētā loģistikas izstāde, kurā ar kopīgu stendu piedalījās arī Latvijas tranzīta un loģistikas nozares pārstāvji. LDz stends izstādes dienās bija plaši apmeklēts - to apmeklēja ievērojama Indijas loģistikas uzņēmuma "GSI Logistics" vadības pārstāvji, gan arī daudzi citi Indijas transporta un ražošanas uzņēmumu pārstāvji. Tāpat Latvijas delegācija vizītes laikā apmeklēja Latvijas vēstniecību Indijā. Latvijas uzņēmumu stendā bez Ldz tika pārstāvēta Ventspils brīvostas pārvalde, Liepājas SEZ pārvalde un SIA”A&A Logistic”.

 
Ar vērienīgu Gatves dejas priekšnesumu uz lidostas “Rīga” skrejceļa ieskandina Baltijas ceļa trīsdesmitgadi
Norīkots papildvilciens “Leģendārās nakts Ogrē” apmeklētāju ērtībām
airBaltic ar īpašu dāvanu godina Baltijas ceļa 30. gadadienu
Atjaunotajam autoceļam pie Skrīveriem konstatēti defekti; būvnieks tos labos par saviem līdzekļiem
Klientu intereses dēļ par kontu atvēršanu pagarināts vairāku nodaļu darbalaiks Daugavpilī, Liepājā, Rēzeknē