Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
ZIŅU ARHĪVS  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
Sākumlapa Jaunumi

Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālās koordinācijas padome lems par pilsētas centra attīstību

Šī gada 9. februārī, plkst. 15:00 Satiksmes ministrijā, Gogoļa ielā 3, Rīgā uz kārtējo sēdi sanāk Rail Baltica projekta Rīgā pārinstitucionālas koordinācijas padome.

Padome izskatīs jautājumu par iespējām valsts un pašvaldības plānošanas dokumentos definēt Rail Baltica projekta un Rīgas pilsētas sinerģijas nepieciešamību Rīgas harmoniskai attīstībai par Baltijas centrālo transporta mezglu.

Sēdes dalībnieki apspriedīs jautājumu par papildus teritorijas iegūšanas iespējām, norokot uzbērumu teritorijā starp Timoteja un Dzirnavu ielām Rīgā.

Plānots, ka sēdes dalībnieki diskutēs par velo satiksmes uzlabošanas iespējām starp Daugavas labo un kreiso krastu, kā arī par iespējām uzlabot piekļuvi Rīgas Centrālajai stacijai, labiekārtojot Stacijas laukumu un piekļuvi tam.

Medijiem: TV/ foto iespēja tiek nodrošinātas pirms sēdes sākuma. Atbildes uz žurnālistu jautājumiem padomes locekļi un institūciju pārstāvji sniegs tūlīt pēc sēdes. Aicinām plašsaziņas līdzekļu pārstāvjus pieteikt dalību, rakstot iveta.kancena@sam.gov.lv vai zvanot pa tālruni: 67028003.

Padomes priekšsēdētājs ir satiksmes ministrs Uldis Augulis un līdzpriekšsēdētājs ir Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs.

Uzziņai: Padome izveidota, ņemot vērā ekspertu un kompetento institūciju rekomendācijas, kā arī, lai turpinātu vienota skatījuma uz apkārtējo pilsētvidi veidošanu, jēgpilnu investīciju piesaisti un veicinātu Rīgas pilsētas harmonisku attīstību. Padome īstenos valsts un Rīgas pilsētas pašvaldības sadarbību, kā arī veicinās trešo pušu līdzdalību un plānotu finanšu piesaisti.
Padomē iesaistīti pārstāvji no ministrijām, Rīgas Domes, valsts institūcijām, lai sniegtu priekšlikumus papildus iespēju realizēšanai Rīgas pilsētā, ko rada Rail Baltica projekta ieviešana.

Satiksmes ministrijas
Komunikācijas nodaļa
Tālr.: 67028390
E-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv

 
Autovadītāju ievērībai: apgrūtināta braukšana uz vietējiem autoceļiem Latgalē un Vidzemē
CSDD piesaka cīņu nogurumam – “Apstājies, pirms atslēdzies!”
Autovadītāju ievērībai: apledojums dažviet Kurzemē apgrūtina braukšanu
Izmaiņas CSDD Ogres nodaļas darba laikos
Palielinājies autopārvadātāju un transportlīdzekļu skaits; lielākais pieprasījums pēc Krievijas, Kazahstānas, Baltkrievijas atļaujām