Meklēšana

Instagram
Facebook
Youtube
Twitter
Flickr
A A A
JAUNUMI  
KONTAKTI  
MINISTRIJAS KONTAKTI  
SM DARBINIEKU KONTAKTI  
KONTAKTI MEDIJIEM  
ZIŅU ARHĪVS  
NOZARES ZIŅAS  
JAUTĀJIET - MĒS ATBILDĒSIM  
ATTĒLU GALERIJA  
Flickr FLICKR.COM  
FOTO ARHĪVS  

Notikumu kalendārs

P O T C P S Sv
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Sākumlapa Jaunumi

Satiksmes ministrs Dobelē atklās atjaunoto tranzītielas posmu

Trešdien, 12.jūlijā, Dobelē, plkst.10.00 satiksmes ministrs Uldis Augulis un Dobeles novada domes priekšsēdētājs Andrejs Spridzāns svinīgi atklās pilsētā atjaunotos tranzītielas posmus - Brīvības ielas (Bērzes upes tilts - Rūpniecības iela) un Liepājas šosejas posmu. Pasākums notiks ielu krustojumā, pie Dobeles Atbrīvošanas pieminekļa.

Ņemot vērā, ka tranzītielas nodrošina mobilitātes iespējas ne tikai vietējiem iedzīvotājiem, bet arī lielam skaitam cauri pilsētai braucošajam transportam, tai skaitā, kravu pārvadātājiem, ir būtiski nodrošināt autoceļa seguma ilgtspējīgu un atbilstošu kvalitāti.

Liepājas šosejas posmā no jauna izbūvētas 4 autobusu pieturu platformas un pārbūvēti četri esošie autobusu pieturu paviljoni. Nomainītas ielas apmales. Tāpat Liepājas šosejā noņemts nomaļu apaugums, nomales uzpildītas ar nesaistītu minerālmateriālu.

Šajā autoceļa posmā veikta seguma aukstā pārstrāde-reciklēšana 30cm biezumā, pievienojot 50% minerālmateriālu ceļa klātnes platumā. Pēc tam izbūvēta karstā asfalta apakškārta 8cm biezumā un karstā asfalta dilumkārta 4 cm biezumā.

Kopējās būvdarbu izmaksas ir 469965 EUR (bez PVN). Valsts akciju sabiedrības “Latvijas Valsts ceļi” līdzfinansējums ir 398 060 EUR, savukārt Dobeles novada pašvaldības ieguldījums – 71 905 EUR apmērā. Autoceļa remontdarbus veica SIA “Saldus ceļinieks”.

Izvērtējot situāciju, Dobeles novada pašvaldība izsludināja papilddarbu iepirkumu un sakārtoja arī ielas posmu iebraukšanai no Īles un Tērvetes puses. Papildu darbu īstenošanā pašvaldība ieguldīja 128316 EUR (bez PVN), darbu veicējs SIA “Saldus ceļinieks”. Darbi veikti divu mēnešu laikā no līgumu noslēgšanas.

Liene Užule
Ministra padomniece komunikācijas jautājumos
Tālr.: 67028290
E-pasts: komunikacijas@sam.gov.lv

 
Atzīmējot 48. Pasaules pasta dienu, Latvijas Pasts rīko pastkaršu sūtīšanas entuziastu tikšanos
Uz Vidzemes šosejas atjaunota satiksme zem pārvada pie pagrieziena uz Cēsīm
Sērijas Latvijas arhitektūra jaunākajā pastmarkā – Latvijas Universitātes Dabaszinātņu akadēmiskais centrs Torņakalnā
Autovadītāju ievērībai: pēc plūdiem atvērta satiksme uz visiem autoceļiem Latgalē; uz Rīgas apvedceļa pie Salaspils lēna satiksme
Sestdiena atklās satiksmi pāri Gaujas tiltam Siguldā; visā valstī turpinās autoceļu būvdarbi